Síla kundalíny, jaké to je, když cítíte její tok všemi čakrami vzhůru. Nebeský orgasmus.

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Aktuality a případy z praxeZA myšlení

Tisíc očí, propojení s vesmírem, nebeský orgasmus, jsem propojená se vším. Já jsem, existence, bytí, jednota. Vidím čakry, má aura je velká jako místnost. Takové a jiné slova můžete slyšet od těch, kteří dostali dar probuzené kundalíny, v různém rozsahu a intenzitě. Také jsem dostala ten dar a jednou s obrazy a barvami…

Včera na mě kouklo na FB toto malé video, vizualizace toku této síly bytostí, vše ve mě si vzpomělo. kdo zažil, ví a kdo nezažil s obrazy, ví hluboce uvnitř taky. Nádhera a tak to je :

Video níže se zobrazí pravděpodobně jen těm, co mají FB. Uvidíte, zkuste :

A jak to bylo tenkrát se mnou?

Asi před 20 lety. Prožívala jsem složité rozvodové období a hodně meditovala. Nabídka : týdenní pobyt s Petrem Chobotem na Slovensku. Jedu. A se mnou kamarádi, Evička a Jirka. 

Meditujeme opravdu intenzivně už 3 dny, hlava čistá, hodně v sobě, kolem čistá příroda. Do toho nějací jiní  veselí účastníci kurzu v přestávce u čaje nabídnou buchtu. Ne tak ledajakou. S “trávou”. Ano, několikrát před tím jsem se potkala s marihuanou a z legrace jsme kouřili. Veliká sranda, změna chutí, času, barev atd. Tedy v tomto směru “zkušená trochu”.  Evička s Jirkou ne.  Jako “blbí bereme nabízenou buchtu, já 2 kousky. (Nebezpečí, o němž jsem nevěděla je, že netušíte kolik a jaké kvality tam pekař dal, a že to trávicím traktem působí za až 2 hodiny. Časovaná bomba).  Nejdřív je to humor, chechot…To ale postupně přechází docela do běsů a je mi fakt špatně.  Hlavně psychicky. Totální předávkování. 

Je jasné, že na následující meditaci nemůžeme jít, Jirka to zvládá, my s Evičkou odcházíme.  Snažíme se na pokoji dělat jakásí cvik na propojení hemisfér a já se docela bojím, že se zblázním a už se nenajdu. Ona toho snědla trochu méně, víc se drží při zemi.  Ze mě je docela ubožák a troska, a dokonce se strachu čekám na Evu před záchodem, jak pejsek, co se bojí. Šílené…docela peklíčko.

Trvá to pro mě nekonečně dlouho. Dole se medituje. Rozhodujeme se jít po meditaci požádat Petra o pomoc, že jsme udělaly úplnou blbost a co teď s tím. Jenže oni pořád meditují a mi je na zbláznění. Eva taky nevypadá nejlíp.

Říkám si : “Tak tohle mi v žádné případě nestálo za to. Už nikdy více”.  Ale Vesmír má pro mě nachystáno něco dalšího. Naše zkušenosti se mohou někdy úplně obrátit a z totálního bahna může vyrůst leknín.

Konečně je dole rušno. Jdeme za Petrem. Evička mi na jeho otázku, komu je hůř, dala přednost. Petr říká : ” Máš všechnu tu energii napěchovanou v 2.čakře.  Uděláme tak, aby ti to bylo celé ke prospěchu.” V té chvíli nevěřím, že by tohle mohla někdy být pravda. Jen posunul rukou nad mými zády směrem nahoru a energie se uvolnila s nádherným výbuchem směrem nahoru, všemi čakrami.  Vidím  stoupající vodotrysk, ohňostroj, tekoucí kundalíny vzhůru a pak mě obalující.  Jako andělská křídla. Má čistá energie je propojená se vším. Moc se to nedá popsat, snad nebeský orgasmus všemi čakrami, je to z fyzického do nefyzického. 

A i teď, když to píšu, mé tělo ví a cítím v zádech ten tok. Přirozený tok této síly. A vím, že již mnoho času, asi životů, chci být probuzená, chci tento potenciál zde na Zemi využívat. Petr vidí, co se děje,  směje se a pomalu můžu jít. Jiný člověk. Trávím to ještě venku, v přírodě, ten stav pak už jemněji, mám několik hodin, snad i dní. Naprostý mír, pochopení, láska. Večer na meditaci vnímám stále svou obrovskou auru, radost. Pak ještě dlouho působí tohle rozsvícení.  Přichází nový partner, dnes  můj milovaný muž. Má cesta se odvíjí jasněji a mě moc baví, kam vede.

 

Já najednou chci tančit břišní tance, ty k nám právě přichází, stávám se jejich lektorkou na mnoho let. Propojuji je s meditací a vizualizací, používám cviky na probuzení hadí síly, ani nevím, kde všude je beru. Někde v hlubinách, vesmír-bůh mě vede. Má cesta hledání ženské síly a uzdravení se pak inspiruje další ženy. Spojuji vše s meditací, tak, jak mi chodí, stále více samy, z čistého BYTÍ, jímž jsme.

Děkuji za tento nádherný dar, který jsem od vesmíru dostala, tento náhled do našeho božství. Děkuji všem aktérům, přátelům, Petrovi, který mě pak několik let velmi inspiroval a na mé cestě byl důležitý.  Jsme vedeni, hlídáni, opatrování, láskyplně směrováni k sobě samým pro dobro všech bytostí.

Na mých cestách jsem potkala ještě mnoho doteků nebe, sebe, pomocí různých cest a protředků. může to být složité i snadné. Všechny cesty vedou do….SEBE.

A tak jsme dnes ráno cvičily na dovolené s jógou , u moře, v pohodě a také tento jednoduchý cvik na pročištění a otevření cest pro kundalíny .

Síla kundalíny spí stočená v tvém podbřišku a můžeš jí pomoci stoupat vzhůru všemi čakrami. Způsobů, jak pozvedat svou energii, propojit energetická centra a být ve své nejvyšší krásné lidské síle je hodně. Toto je citlivé a zapojíte i svou citlivost a imaginaci.

Mé online kurzy :https://tancimzivotem.cz/kurzy/

JÓGOVÉ JEDNOHUBKY : https://www.youtube.com/playlist…

5 tibeťanů : Omlazující série cviků, můžete samozřejmě dnes s začít jen jedním. je to skvělá sestava cvičení, která Vás “donutí” cítit se MLADĚ A PRUŽNĚ, prostě skvěle. https://tancimzivotem.cz/…/5-tibetanu-… Vše na www.tancimzivotem.cz

Výuku naživo vždy najdete zde: https://www.facebook.com/pg/ObjevSvuj… 

Více k terapiím : www.tancimzivotem.cz

Více videí na : Můj video kanál na youtube

Jana Fedorčák (van Coppenolle )
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW