Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

203 komentářů u Reference

 • Milá Jani shlédla jsem Vaše vystoupení v Gošárně na téma ztráty svého dítěte, i když je tato událost pro Vás velmi čerstvá, dokázala jste svou bolest ” překročit”, a jít s takovým bolem, s takovou srdeční ztrátou na veřejnost, a já, vážně si toho velmi cením, snad si troufnou říct, že teprve dnes jsem díky Vám dokázala se pohnout ze své ztrnulosti, a rozhýbávám se, ztratila jsem 5.4. tohoto roku také syna Patrika v jeho 27 letech a…… ráda bych vás poznala osobně, a požádala vás o podporu, s úctou a velikým díky Milada D. z Ostravy, děkujiiiiiiiiiiiii
  Odkaz na video s Igorem z Gošárny : https://youtu.be/NHnG-o7WoQA
  Moc mě to těší, že mi toto paní poslala…
  Má odpověď :
  Děkuji, Miladko, za tento mail…nesmírně mě to těší…určitě se kvůli sobě, Patrika a všem okolo vás, zvedněte a žijte co nejlépe….a děkuji, že to píšete…moc mě to těší…a můžeme se potkat na kafe a popovídat, co říkáš?,, tykáme si, že?
  Jana

 • Dobrý den paní Jano..chtela bych vám ještě jednou poděkovat,za terapii kterou jsem u vas zažila.po 4hod.jsem odcházela jako novy člověk.je mi ted mnohem lepe,mam pocit,ze vlastně zvladnu úplně vše a ze je vsechno v poradku a tak jak má být.. jste opravdu skvělá žena.. ještě jednou moc děkuji..

 • Jsem moc vděčná za změnu, kterou mi terapie přinesla. Nikdy by mě nenapadlo, co bylo podstatou mých stále se opakujících problému, ani to v jakých všech oblastech života se můj blok projevoval. Moc se mi ulevilo a cítím se svobodná. Opravdu se mi chce tančit životem. Vše je najednou lehčí.
  Musím přiznat, že mě až překvapilo, jak tak jednoduchá metoda může jít až do takové hloubky. Vřele doporučuji všem, protože Janička je kouzelná osůbka, která vám pomůže nechat odejít to, co vám brání si život naplno užívat.
  Z celého srdce Děkuji

 • Dovolím si sem dát pro všechny hledající klid na duši . To je nádhera!
  Modlitba k předkům od Berta Helingera (rodinné konstelace). Přečti si ji. Všem nám jde o to samé:-)
  “Jsem vám vděčný, drazí rodiče, prarodiče a další předkové, že jste mi utkali cestu, jsem vám nesmírně vděčný za nezměrnost vašich snů, které se do určité míry staly mojí dnešní realitou.
  Od tohoto okamžiku a s velkou láskou dávám světlo smutku, který naplňoval minulé generace, dávám světlo hněvu, předčasným odchodům, nevyřčeným jménům, tragickým osudům.
  Dávám světlo šípu, který prořezal cesty a usnadnil naše putování.
  Dávám světlo radosti, několikrát opakovaným příběhům.
  Dávám světlo nevyřčeným a rodinným tajemstvím.
  Dávám světlo příběhům násilí a roztržek mezi páry, rodiči a dětmi a mezi bratry a kéž je všechny znovu spojí čas a láska.
  Dávám světlo všem vzpomínkám na omezení a chudobu, všem ničivým a negativním názorům, které jsou v mém rodinném systému.
  Zde a nyní zasévám novou naději, radost, pospolitost, prosperitu, podporu, rovnováhu, smělost, víru, sílu, zdolávání, lásku, lásku a lásku.
  Kéž jsou všechny minulé i budoucí generace nyní, v tomto okamžiku, pokryté duhou světel, která uzdravují a obnovují tělo, duši a všechny vztahy.
  Kéž síla a požehnání každé generace vždy dosáhne a prostoupí příští generaci.
  Tak buď. Amen.”

 • Milá, moudrá, krásná, vážená paní Jano van Coppenolle,

  před měsícem s Vaší pomocí a díky terapii, kterou jste mne provázela, jsem pomohla své dušičce najít potlačená bolavá zranění, a uzdravit je.

  První týden jsme byla jako ve snu, měla jsme pocit, jako by celý svět byl nádherné místo pro život a vnímala jsme,
  že jsem obklopena láskou. Něhou. Úctou.
  Manžel je stále pozorný, vyznává mi lásku, je milý, laskavý, vymýšlí překvapení, opět se věnuje kutilské práci v domácnosti.
  Tvoří, vymýšlí co by se dalo vylepšit. Plánuje dovolenou, zábavu, výlety setkávání s přáteli, procházky. Jsme v krásné harmonii.
  A to se děje stále.

  Druhý týden nebyla změna. Snad jen já jsme se začala více vnímat, že opravdu můžu být v takovém krásném pocitu vnitřní vyrovnanosti.
  Že se nemusím snažit, urputně cokoli řešit, přemýšlet. Bát se. Vše do sebe zapadá jako puzzle. Důležitá je důvěra v sebe i v druhé.
  Když přijde chvíle, situace, věc, která se mi nelíbí, klidně popíšu a umím si říct co a jak chci, co mi dělá radost a vyjádřit své přání.
  Jsme otevřená vyslechnout a pochopit manželovy touhy, přání, očekávání.

  Třetí týden jsme se vrátila k zápiskům z terapie.
  Četla jsme věty ” Dovoluji si být milovaná, dovoluji si milovat, dovoluji si žít s lehkostí atd atd
  Je to pravda. Je krásné vědět, jak a kdy si můžu požádat o pomoc, pochopení, tvořit svůj život.
  Sebe – vědomí mám skutečně s pokorou k sobě i k ostatním lidem ale hlavně k Bohu.
  Je to Boží ruka, která nade mou stále je a chrání mně. Vede mně. Miluje mě.
  Můžu se spolehnout a věřit signálům, své intuici, vnímám sebe i lidi kolem mne. Přicházejí mi do života i noví krásní lidé.
  A přátele, které mám už desítky let, jsou pevné skály v mém životě. Noví obohacují o další poznatky a radost.

  Čtvrtý týden už jsme jen hledala čas, abych Vám napsala a s velikou vděčnosti vyjádřila hlubokou úctu Vám.
  Cítím a vlastně ani nevím, jak bych správně popsala ten stav klidu, pohody, lásky a nesmírné vděčnosti.
  Na rodiče už mám jen ty nejkrásnější vzpomínky, jsme vděčná za život, který mi dali, vzpomínám si na chvíle,
  které byly opravdu moc pěkné, vybavují se mi. Dřív jsme si ze svého dětství nemohla na nic vzpomenout.

  Cítím se jako královna a mám vedle sebe muže, který je králem, moudrým, laskavým, milým, pozorným, ochotným a láskyplným.
  Cítím se být milovaná Bohem a vím, že v mém životě je vše v pořádku.

  S celého srdce Vám děkuji za Vaše poselství, za Vaši práci, za Váš čas, za spoustu inspirace, kterou dáváte ostatním lidem a jste majákem.

  Oceán Zdraví, moře Lásky, údolí Naděje, řeka Úspěchů, kopa kopců Hojnosti, hora Štěstí a vrchol Blaženosti ať jsou na mapě Vašich příštích.
  dnů.

  S úctou Lada

 • TERAPIE RUŠ S JANOU VAN COPPENOLLE JE TREFA DO ČERNÉHO!

  …..už ani nevím jak to přesně bylo.. Paní Janu jsem oslovila po shlédnutí videa na Gošárně a velmi jsem s ní souzněla. Řešily jsme téma, že jsem dlouhodobě – prakticky celoživotně bez partnera ačkoliv jsem atraktivní a inteligentní žena (47 let)..…

  Jako malá jsem vyrůstala v rodině, kde vládl tvrdou rukou despotický otec. Matka byla submisivní oběť. Byla jsem otřesena vztahem mých rodičů. Již jako malá jsem se radikálně rozhodla, že se nikdy nevdám a muže nechci ani vidět, abych tento blok pak v dospělosti mnohokrát v rámci různých technik a terapií odblokovávala a uvolňovala. A nedařilo se.

  …a pak jsem zahlédla na Youtube paní Janičku. Byla jsem velmi mile překvapena tím, jak rychle jsem se doslova odevzdala vedení paní Jany a s jakou emoční hloubkou jsme otvíraly a přepisovaly postupně všechny vrstvy a související okolnosti, které vytvářely dokonalé brnění kolem mě, jež naplňovaly moji dětskou přísahu.

  S paní Janou jsme popsaly souvislosti chování mé matky a celé ženské linie před ní. Tím jsme hluboce a s pokorou a pochopením uvolnily despekt k mé matce. Vztah k otci jsem měla již za ta léta v sobě uzdravený. Dále jsme pracovaly na přepisování mých negativních vzorců vůči vztahu žena-muž. Stálo nás to pouhé 2 on-line setkání. A výsledek?

  Okamžitý klid a mír ve vztahu k mámě, přestala mě iritovat už jen svou existencí a dnes po roce máme pohodový a vzájemně vstřícný vztah. Nejsme kamarádky, ale je mezi námi pohoda a hluboké porozumění. Muži, kteří se vyskytují v mé přítomnosti již nejsou chudáci a manipulátoři, ale lidské bytosti se kterými je mně fajn. Nedávno do mého života vstoupil muž, jehož kvality bych nevymyslela v nejpropracovanější „objednávce do nebe“. Vypadá to nyní na přátelství plné souznění. Jsem klidná, svá a cítím, že by časem mohla jiskra přeskočit i na druhé straně. A tak se těším na to, co mně a mému synovi přinesou příští měsíce a roky.

  Ale ještě zpět k terapii s Janičkou. Naprosto odzbrojující bylo, jak rychle a s jakou silou mě Jana vedla mapou mých traumat a vždy přesně zasáhla ten bod, který vypustil obrovskou vlnu emocí a úlevy. Systematicky, strukturovaně, cíleně a beze zbytků.

  Mnoho odborníků ví, že existuje omezené množství vzorců traumat, které se v různých kombinacích u lidí vyskytují a dělají neplechu, ale pracovat s nimi tak efektivně a zároveň empaticky – to je výjimečný um, který stojí za osobním darem a obrovskou zkušeností.

  Přeji všem vám, kteří se rozhodujete, či si nejste jisti, aby jste do toho šli – radostně a s plnou důvěrou. Budete mile překvapeni. Hodně štěstí a obrovské dík paní Janě.
  Jsem nesmírně vděčná a šťastna za ten krok, který jsem před rokem učinila. Děkuji, děkuji, děkuji….

 • Ahoj, dnes se s vámi chci podělit o včerejší terapii online s Janou van Coppenolle, je to úžasná bytost, nesmírně pozitivní a veselá, plná životní energie.
  Tato žena dělá hluboké ponory do našich zákoutí duše, nebo chcete-li vnitřní ženy. Zjednodušeně řečeno….vyhodit mozek z hlavy, neřídit se hlavou, ale začít slyšet vnitřní já. Je to o pocitech.
  Musíte si připravit kapesníčky, protože na této cestě to bude bolet, budete plakat, řvát, klepat se a hlavně budete do morku kostí vnímat dávno zapomenuté pocity, nebo pocity, které jste se rozhodly zahnat do kouta, zakrýt, neřešit…..takže je to jízda.
  Postupně se dostanete tam, kam máte, první pocit si odžijete, pak vás tento pocit zavede k jinému neméně důležitému a tak to postupuje ke všem pocitům, které jsou nezpracovány, které jste se rozhodly neřešit.
  Provádí se se zavřenýma očima, aby ten prožitek dostal ten punc onoho prožitku v minulosti, musíte si ho představit a být v něm v přítomnosti.
  Po víc než dvou hodinách byly emoce vyčištěny, tedy alespoň ty, kterých se týkal daný problém. Ten si určíte na začátku. Je to něco, co vás trápí v současnosti a cítíte, že se nemůžete hnout z místa. U každého to může znamenat něvo jiného. A hlavní je si připustit, že vůbec nějaký problém je k řešení. Nebýt hrdinka jako já, že přece vše zvládnu.
  Metoda je očistná, vnímám jakoby lehkost stavu po…. Vím, že těchto témat může být i víc, nyní jsem se zaměřila na tvořivost ve mě. Na kreativitu neprojevovanou a stále pod pokličkou až jsem sama sebe nenáviděla. Cílem vlastně je si uvědomit, že i ty programy, které v sobě neseme možná už z dávných rodů, že jsou taky našimy programy, ale ty programy začít vnímat jako jakýsi bonus, jako něco, co nás nemá omezovat, nýbrž, co máme použít, když je třeba. Nenechat se jimi ovládat. Tak držte palce, teď už si dovolím mít svůj prostor a dovoluji si dát sobě radost z tvoření pro radost srdcí. Děkuji

 • Milá krásná usměvavá Janičko!
  Tak konečně píšu odezvu na tvoji úžasnouuuu terapii. Mnoho se už událo od té doby a vydalo by to určitě tak na půldenní povídání u kávy 😃… minimálně!
  Přišla jsem za Tebou s chronickou těžkou únavou, vědouc, že už jsem v koncích, že už opravdu NEVÍM. Společně jsme nasytily moji duši láskou a vírou, že jsem tu na světě opravdu vítána a mám zářit… RUŠkou jsi rušila hoooodně starou minulost zažranou nejen v DNA mého rodu”, hlavně v linii žen.
  A hnulo se toho HODNĚ… už se nemotám v kruhu, ale zvedám se po spirále energie nahoru. Hurááá!
  Na druhý den po terapii si pro mě přijel muž a odvezl mě na týdenní samoplátecký pobyt do lázní, kde už sám pobýval přes pojišťovnu tři týdny. Díky tomu jsem mohla zajít i s ním na jeho proceduru – arteterapii. A úžasně vedenou!!! Hodně teď zkrátím… na papíře mi figurovaly dvě kontrastní silná místa, velká ÚNAVA a obrovská TOUHA! Šla jsem do té touhy – úplně mě realizace té touhy pohltila, nic jiného v ty okamžiky neexistovalo, barva cákala kolem, já u toho snad i poskakovala, dala jsem do toho celé své srdce a duše se radovala…a v závěru z papíru byla vymodelovaná krásná kytka, z které kapala barevná voda …a já ji vtiskla s takovou vděčností terapeutce do ruky, že jsme se musely obejmout…. Takže neoddiskutovatelný silný zážitek – když dělám svoji touhu, roste moje energie, radost, láska a ta tryskááá zvnitřku ven!!!
  Tak jak já pracuji na sobě, tak i přítel. A dost v lázních řešil svůj problém. A jak jsem mu naslouchala, tak se samo spustilo z mé strany know-how z tvé terapie a já s ním rozmlouvala totálně bez nějakého hodnocení, na vlně čisté lásky (jakobych byla v roli milujícího rodiče) a jeho dětská část duše se sytila pochopením, přijetím a vším, co potřeboval, aby zas o něco “dospěl”. Byly i slzy. A i problém postupně vymizel.

  ……..

  Po několika týdnech se vracím k dopsání tohoto e-mailu. No, s tím sdílením už je to lepší než před terapií, ale ještě mám co vylepšovat.
  Děje se toho stále moc a já vidím tolik toliiiik souvislostí a propojení, že si vždy řeknu, to sepíšu později bo to je taaak úžasné a chci to napsat pěkně a všechno, jenže zrovna nemám čas…a pak přicházejí další nové dechberoucí zážitky…. nestačím si to skoro psát ani do mého deníku!
  Takže už jen heslovitě 😆:

  Týden po RUŠ jsem byla běhat 🥳🥳🥳(po cca 20ti letech).. třikrát, protože mi pak začaly bolesti v podbřišku😏 a na to se pak nabalovaly další a další, tak proto jsem pak chtěla přijít v co nejbližší termín…chápu to tak, že se otevřelo další téma…a fakt nerada beru prášky….

  Jela jsem na víkendový ženský seminář až do Pelhřimova!!! Spolujízdu jsem měla zajištěnou, tak jsem se odvážila a SUPER! Pár let jsem si netroufla kvůli zdravotním omezením takhle jet sama.
  A tam se děly taky zázraky!

  A největší WOW – byla jsem sama 5 dnů v Mutěnicích na jižní Moravě!!!😍🤩🥳 Se silničním kolem bez přehazovačky – úplně jsem cítila, jak mi rostou křídla a vrací se zdraví!!! Důvěra v život, že je o nás postaráno. A přestala jsem se tam vyhýbat lidem!!! Já milovala každičkou minutu dne se vším všudy!

  To je na knížku! Ono se totiž s celým tím příběhem ještě odvíjí příběh minulého života (asi nejlepší označení). A lidé kolem mne ho doplňují informacemi, co si sami pamatují z toho starého příběhu o Bouřce.
  Všechny zážitky vyžadovaly ode mne odvahu do toho jít, ale ta odměna byla mnohem větší než ten strach!
  Ani jednou jsem nezkolabovala! Nějaké potíže byly a i ta několikadenní rekonvalescence potom – ale co to je proti tomu, že já předtím jela na výlet jen s přítelem! nebo že jsem byla schopna v jeden den jen vysát a pak už jen unaveně ležet! A nestýkala jsem se skoro s nikým!

  A víš co ještě? Jsem přihlášena na pobyt v Chorvatsku! Na dva týdny! Navyšuji level – jedu za hranice! 🙃

  To je boží!!!
  A opět tvořím! A je o to zájem!

  Janičko 💖♥️💕…. DĚKUJI
  DĚKUJI
  DĚKUJI
  DĚKUJI
  ♥️💕

  Těším se na další setkání
  Měj se moc krásně, pa

  Iveta P. (Karviná)

 • Jmenuji se Petra. Prožila jsem s paní Janou 4 hodiny terapie RUŠ. Společně jsme z mého podvědomí odkryly některé mé základní programy, například “život je těžký” a spoustu jiných. Vše prošlo emocemi a po terapii jsem cítila, jak se můj život změnil. S partnerkou jsme spolu propojené duše a bylo prvních několik dnů zvláštní, jak jsme se musely spolu vibračně sladit. Samozřejmě to byl obrovský krok kupředu. Moc děkuji za terapii a inspirativní videa. Jste úžasná bytost.

 • Dotaz byl o pomoc, snad terapii pro starší dítě v sousedství. Výchova podivná, soucitná sousedka mi napsala mail, který zde kvůli podrobnostem nemohu dát a já odpovídám pro všechny dobré lidi v okolí něčeho podobného. S poznámkou, že každý případ si žádá své řešení a nechte se určitě vést hlasem svého srdce:
  “Milá paní Evičko, je mi líto takového zacházení, samozřejmě.
  Bohužel práce s lidmi, kterou dělám je založena na čisté dobrovolnosti klienta. Tedy musela by slečna chtít a to pochybuji, že by momentálně chtěla. Jestli ano, ráda s ní budu pracovat.
  Jestli to vše přežije, a já věřím, že ano (kolik má vlastně teď roků?), tak buď ji to nechá na dně, nebo naopak z toho všeho těžkého ještě vytěží a bude ještě silnější.
  Vždy je výborné, pokud v těchto podmínkách je kolem někdo, jako vy, a zajímá se a dává zájem a lásku a péči. To, co dítě nedostává v rodině, může načerpat jinde.
  Při terapiích jsem zažila u dnes už dospělých lidí šílené podmínky v dětství a stejně si pak lidé našli cestu k sobě.
  A špatný příklad je také příklad. Člověk pak ví, jak to určitě nebude. Záleží, co si jako duše zapsal do své cesty, co chce zažít a proč šel k těmto rodičům. Někdy si pravděpodobně dáváme pořádné handicapy, někdy nás to tam asi přitáhne na základě našeho vyzařování.
  Nic se neděje náhodou, bůh, čili i ten v nás a skrze nás, nedělá chyby, jen my zatmění v lidských tělech tomu často nerozumíme.
  Kdybych byla blízko jako vy a viděla to, také by mě to nutilo něco dělat, absolutně chápu. A pokud jste schopna pomoci, určitě se nechte vést. Snad promluvou, láskyplně s ní, jak vás to vede. Jistě budete světlým bodem v jejím životě a to může být velmi důležité.
  Ona vyroste a půjde svým životem a bude to na ní, jak si s těmi zážitky a vzory povede. A může skvěle.
  Luise Hay, autorka bestselleru Miluj svůj život, kterou prošel snad každý hledající, byla znásilňovaná holčička a udělala ze všeho krásnou pomoc mnoha lidem.
  Co vám radím teď, kromě pomoci, ke které vás to povede….myslete na ni jako na silnou duši, bytost, která je schopna unést, co si naložila. A že je, jako každý z nás, dítě boží, kapka božství a oceánu vědomí. A že ten oceán o ní ví a pomáhá jí. Třeba i skrze vás, teď. Vidět při pomyšlení na ni, místo lítosti a bídného scénaře, hlavně co nejlepší možnost jejího budoucího života a vidět hlavně její (i své, i jejich rodičů) propojení se ZDROJEM. vidět ji jako dítě v náručí boha, vědomí-není to ale odděleno. Každý jsme jako prst ruky boha a bůh je ten celek, který nás, vše obsahuje. A každý celek miluje své buňky. Víc, než jakýkoli lidský rodič.
  To, když ona najde(a hledáme to všichni), tak už na ni nic zlého z minulosti nebude mít vliv. Vše se vyléčí. Tu možnost má každý. A teď se věci dějí i zázračně rychle. Věřte v ni, věřte v dobro v každém a t í jej posilujte.
  Kdyby někdy chtěla se mnou pracovat, pak ano. Cest k sobě je mnoho. A posílám pro uvědomění a Aničku zdravím :https://youtu.be/npaEeI4081U
  Jana”

 • Jmenuji se Pavlík a je mi 8 let. Před pár dny se mi stala taková zvláštní věc. Stojím v kuchyni a poslouchám svou maminku, jak mi zase něco zakazuje. Tentokrát je to přihláška do fotbalového týmu. Nezlobím se na ni, protože z ní cítím lásku a starost o mě. Ona ale vůbec netuší jak fotbal miluju, jak jsem v něj dobrý, a že často obehraju i starší kluky. Smiřuji se s tím, protože maminka má vždy pravdu a myslí to se mnou dobře. Najednou se vedle nás objevuje krásná a moc milá paní, která vyzařuje mír a klid. Je tady s ní takový přerostlý trouba ve středním věku, který se mi hodně podobá, až na to, že je z něho cítit strach, úzkost a hlavně zklamání. Taky si pořád stěžuje, že ho bolí žaludek, koleno a kdoví co ještě. Ta milá paní jemu i mě zároveň radí, co máme odpovědět mamince ohledně mé lásky k fotbalu. Hodně se nám oběma uleví a já cítím, že k němu pořád patřím i přesto, že nás dělí 35 let. Asi to s ním ještě zkusím a tak se z nás stává jeden. Svět je najednou barevnější a vše dává smysl. Mám toho velkého troubu rád a i přesto, že teď vidím hůř při čtení a chodím častěji na malou, s ním už zůstanu. Beze mě by zase vyvedl nějakou pitomost.

  Milá Janičko, děkuji ti, že jsi mi pomohla najít v sobě toho úžasného kluka, který se už nebojí a ví co chce.
  S velkou vděčností tví Pavel (43) a Pavlík (8)

 • Milá Janičko :-),
  Mockrát Vám děkuji za spoustu skvělého materiálu, mám co čerpat a učit se, tolik jsem se rozdávala pro druhé a zapomněla na sebe, že muselo přijít varování od života a bolestná ťafka, abych si uvědomila, že už dávno nekráčím po své vlastní cestě, ale bloudím údolím stínů.
  Díky Vašim videím jsem se opět nadechla, znovu se raduji, že jsem si pro tento život vybrala ženské tělo a těším se na vše co mi život nabídne, co vytvořím a kam se vydám :-D.
  Janičko, mockrát Vám děkuji za Božskou inspiraci a těším se, že se spolu potkáme, až nám bude určeno.
  Děkuji a přeji Vám mnoho lásky, radosti, živosti, blaženosti a prosperity :-P.
  S láskou
  Lenka

 • Ahoj Janičko! Poslala jsem zase něco, ale to mi nějak nestačí, potřebuji ještě slovem poděkovat….Moje Barunka vysílá z Finska každé ráno, naštěstí od osmi své meditativní ranní improvizování na gutzeng, harfu, cantele, atp….Dnes to bylo venku se zpěvem ptáků…přetáhla o půl hodiny, takže z mobilu běželo její hraní a z PC tvoje cvičení..(www.youtube.com/watch?time_continue=187&v=Z2j6kqzDDk4&feature=emb_logo)
  ).A v obou případech zpívali ptáci a mísilo se to nádherně, to byl nejkrásnější koncert….Jste obě skvělé a naplňujete sluncem můj život, děkuji.
  (reakce na ranní cvičení, dělá mi radost, že se lidem líbí a cvičíme i na dálku spolu. Všechny díly postupně zde : Všechny ranní rozcvičky : https://www.youtube.com/watch?v=KxwHr43F_3A&list=PLZ9LqLGvNGv1zQQkdSYR1__1sIbocucTX

 • od kamarádky, u ranního cvičení : “Jani, musím ti poděkovat za tvou úžasnou práci ❤️ Měla jsem veeeelkou bublinu, splin, svůj svět sama ze sebou nikoho jsem do toho světa nechtela pustit s nikým se bavit, vybijela jsem se fyzickou prací. Proste takový asociál ze mne byl 😏Všechno me začalo bolet, pravou rukou už jsem nezvedla ani hrnek, začala jsem používat levou… Pak jsem 1 cvičila s tebou, ale pak se mi zase nechtělo. A pred 3 jsem zkusila znovu tvou ranní jógu ze záznamu. Ani neumím popsat ten pocit uvolnění, psychickeho i fyzického, něco se čistilo a (čistí stále), protože jsem toho po 1.cvičení spoustu splachla do WC 😃 a ruka přestala bolet, zatím jsem cvičila jen 2x, ráno pracuji, budu cvičit až večer, protože tvé cvičení je kouzelné a uvolňující! Těším se na to 🙂Vím, ze to je vše v hlavě, ale bez tvého slova bych si v hlavě neuměla udělat pořádek, jsem vdecna, ze jsem te potkala a za přátele tam někde v Bohumíně, i když se od nich občas stahnu do sebe, je krasne vědět, ze tam stále jste. děkuji moc ❤️” Jana

  Ranní rozcvičky najdeš denně na mém FB profilu :https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle a všechny díly postupně přibývají na mém youtube kanále : Jana van Coppenolle : https://www.youtube.com/watch?v=KxwHr43F_3A&list=PLZ9LqLGvNGv1zQQkdSYR1__1sIbocucTX

 • ,,Na Terapii RUŠ přicházím v magickém datu 11.11, den před úplňkem, a tuším tak, že to bude silné (nemýlím se). Při setkání s Janou jsem se cítila hned přijatá a vítaná, i milá domácí atmosféra tomu hodně dopomohla. Přišla jsem vyřešit komplikovaný vztah se svou mamkou a rozbroje mezi mamkou a taťkou, kterých jsem se účastnila, když jsem byla malá. Už jen ponoření do svého středu (Já) zároveň s Janou ve mě vyvolalo pocit, že problémy se dají řešit úplně jinou cestou, než jsem je řešila doposud. Odblokovaly jsme spoustu (po vyslovení absurdních) programů typu (,,Nemohu být přece šťastná a sama sebou, pokud není ona šťastná”). Na závěr mi velice pomohla vizualizace přestřižení ,,pupeční,, šňůry, jejíž konce jsem nasměrovala na společný Zdroj – Boha/Lásku. A tak teď už vím, že největší ochranu dostáváme právě z tama nikoliv od někoho jiného. Moc děkuju Janě za její energii, slova, sílu a nasměrování.”

  Moc děkuji, bylo a je to pro mě cenné.

  S pozdravem a přáním krásného listopadového dne,

  Petra

 • Dobrý den paní Janičko. Moc bych Vám chtěla poděkovat za terapii, pomoc a za navedení na tu správnou cestu. I když jsem hned od prvních pár minut cítila úlevu a nakopnutí že s tím vším muže sám něco udělat, tak to ještě dalších pár dní nebylo úplně jednoduché a pořád se to vracelo. Jenže já jsem se nedala a vzala to opravdu vážně a řídila se radama, které jste mi dala. A za ty Vám chci moc poděkovat, protože je to zítra 2 týdny od terapie a musím říct, že dnes už se cítím být v pořádku. Není to tak že bych na to úplně zapomněla, ale když si na to, co mě trápilo občas ještě přes den vzpomenu tak už to ve mě nevyvolává žádné emoce a daří se mi ty špatně myšlenky rozpustit a věřím a vím že ještě třeba pár týdnu a už si na to ani nevzpomenu. Dívám se teď na věci trochu jinak a s vděčností. Podle mě jste Žena s velkým Ž na správném místě a je krásné jak lidem pomáháte. Prostě ta krásná energie z Vás jde i třeba jen v meditacích, které nahráváte na YouTube a díky nim jsem Vás vlastně poznala (bohužel ne osobně skrz dálku 😕). Moc moc moc Vám děkuji a přeji krásný podzim a vlastně celý život ať se Vám daří a máte nejvíc spokojených klientů jako jsem já. A snad se někdy poštestí a uvidíme se třeba na nějakém Vašem kurzu nebo jiné akci 😊 Mějte krásný den a buďte stále taková krásná energická žena jakou jste teď 😊🌸 Děkuji ❤️🌸😘
  Žaneta

 • Jani moc děkuji za email , odkazy tipy, i za čas který jsi mi věnovala.
  Dnes nemám moc prostor se rozepsat, ale určitě se ještě ozvu i třeba s tou recenzí ,abys ji mohla dát na stránky .
  Každopádně musím říct že to byl “záhul” ! Tolik jsem nebrečela snad nikdy v životě ! Byla jsem vyčerpaná …
  Ale hned další den ! ..rozhodně bych nevěřila , že to takto může zafungovat. neumím to asi dobře popsat, ale mám teď tak nádherně ” lehko” v hlavě 🙂 ! celkem je mi hodně věcí tak nějak ” jedno” opakuji si to co jsme říkaly a fakt nic to se mnou nedělá .Mám dojem že se někam se zatoulala i ta moje často nepochopitelná nervozita … jsem zvědavá,jestli ten efekt přetrvá :- ) Taky už jsem si půjčila i ty Hicksovy Požádej … a dnes jsem knížku začala číst .

  Ještě jednou opravdu moc, moc, moc, děkuji . Určitě Tvou terapii doporučím !
  Dnes jsem ten zážitek popisovala kamarádce a neuměla jsem jí zodpovědět dotaz , jestli je obvyklé že jedna terapie pořeší to důležité a stačí, nebo se Ti lidé vracejí a objevíte třeba ještě další špatný program který je třeba vymazat ?
  Děkuji za případnou odpověď , přeji Ti ať se vše daří a měj krásné podzimní dny
  Zuzka

  odpověď : Zuzi, děkuji moc, jsem moc ráda za tvou reakci a že píšeš. Můžu i toto přece anonymně takto do recenzí dát? je to tak krásně spontánní a čerstvé. Pak klidně napiš díl druhý.Kamarádce odpověď : Ano, většinou, absolutně většinou, se vyřeší celý ten problém. Přesně ten level, na který je člověk připraven a co se v té chvíli jeho vývoje dá.  Je možné, že po nějaké době se odkryjí jiné vrstvy anebo jiné oblasti. jsme tak rozsáhlé bytosti, jsme vlastně celý Vesmír. Ale slíbit můžu, vždy je lépe a lehčeji. Čím méně uzlů a programů, tím příjemnější život, vše začíná jít samo. pak ani už čistění nevyhledáváš, pak je člověk víc a více meditovat, čiste žít, mít klidnou hlavu a tím tvoří hezký život. Čím méně zaměstnaná mysl, tím více intuice (tím více boha, světla, dobra).Čili taková terapie a základní dětské programy, to by mělo být konečné a mám zkušenost, že je a člověk pak snadno nachází svou cestu. Ano, vím, že jsou nekoneční čističi, ale to je také slepá cesta. Já v ní lidi vůbec nepodpouji, ale právě po terapii pomáhám najít cestu  k sobě. Ano, každý je jiný, někdo může potřebovat více sezení a sedí mu to. Někdo se rozuzlí najednou a ví, co dál. Moc pozdravuji, klidně ať zavolá, řeknu jí. Měj se krásně a budu se těšit na pokračování.
  Jana

 • Dobrý den paní Jano,
  píši Vám recenzi na břišní tance. Objevila jsem je před 3 týdny, protože jsem něco hledala, co by mě zaujalo a bavilo, tak jsem si kurz na Vašich stránkách tancimzivotem.cz objednala.
  Je to super, jsem moc spokojená, jednak s Vaším vedením, jak mám tancovat tak i s tím, že jsem již zhubla cca 3kg, ale i nějaké ty cm v pase ubyly. Je to i viditelné. Další super bonus je ten, že se mi velmi zlepšila nálada a že si vždy udělám čas pro sebe. Také meditace jsou velmi přínosné.
  Děkuji Vám velmi za Váš čas a pozitivní přínos do života obyčejné holky.
  Pěkný den přeji.
  Kamila Nedzová

 • Milá Jani,
  našla jsem si chvilku na napsání této zprávy.
  Během několika let se snažím svůj osobní život obohatit chvilkami pro sebe a najít životní „stabilitu“, své vnitřní JÁ. V této cestě jsi mi vstoupila také do života a já jsem za to
  moc ráda. Je to díky józe, kterou navštěvuji a ty nás úžasně provázíš cvičením a meditacemi.
  Díky lásce k tomuto cvičení jsem si letos nádherně užila dovolenou s rodinou v Chorvatsku, kdy jsem věnovala mnoho času sama sobě a vychutnávala si západy slunce s meditaci.
  Tento vyrovnaný stav jsem v sobě našla, také díky
  metodě RUŠ, ve které jsi mě provázela a já jsem si mohla prožít své staré emoce, nedořešené pocity. Za to Ti moc děkuji.
  Nikdy před tím bych nevěřila, že vztahy v rodině, s partnerem a dětmi, ovlivňují vzorce chování, převzaté od rodičů. A také naše křivdy z dětství. Sezení s Tebou bylo příjemné, cítila jsem se uvolněně a mohla si prožít vše, co jsem tolik řešila.
  Moc Ti za vše děkuji a těším se na další setkání.
  Jako žena jsi pro mě vzorem 🙂
  Míša

 • od Michaela Franzová,
  mifra2005@volny.cz
  Dostat se k Janičce na terapii metodou RUŠ mi trvalo několik let. Člověk sám v sobě pořád něco zpochybňuje a skepticky odhaduje, že to nebude to pravé. Ale jednoho dne dozrál čas a já se rozhodla, že změním svůj život v oblasti pro mne nejdůležitější. Byla jsem přesvědčena, že se nemohu dostat hlouběji než tam, kde to už znám. Přesvědčena, že mé emoce jsou již dávno vyčištěny. Ale všechno bylo jinak, vrátila jsem se do dětství a říkala věty, které vlastně opakuji i v dospělosti. Tam někde v úplně malé holce to vzniklo a provází mne to celým mým životem. Terapie byla pro mne velmi silná a jsem Janě moc vděčná za citlivost, kterou mne vedla. Cítím se teď podstatně lépe, mám naději, že se vše změní a hlavně vím, odkud vše pramení:-). Na závěr mohu říct jedno velké DĚKUJI!!!

 • Ahoj Jani,
  byla jsem u Tebe 10.7. na RUŠku a čistily jsme 5 hodin matku…vzpomínáš? (Pro upřesnění, matku jsem měla na bode -5, na +10 jsem se ještě nedostala, ale pomalu čísla stoupala přes nulu výš a výš. Mela jsem jakési představy o tom, jak by matky měly fungovat a ona se jim zdaleka nepřiblížila. Když jsem k ni jezdivala, měla jsem předsudky a čekala, kdy zase plácne nějake nesmysly o tom, co ji všechno a na všech vadí, jak jsou všichni nemožní, atd. A teď po RUšce – nic. !!!
  Uvědomuji si, ze tentokrát jsem ani žádné předsudky neměla. Bože, to je úleva!)
  Včera jsem k ni vezla dcerku na týden a vůbec nic se mnou naše setkání nedělalo…emoce v naprosté pohodě a ani jsem vůči ní necítila nic negativního…spis naopak!!!. Beru to všechno nějak jinak. Mam pocit lehkosti, uvolněnosti.
  Jani, dobrá práce!!!! Děkuju moc!!!😘
  Měj se krásně a brzy na viděnou.
  Martina

 • Veliká spokojenost Jana je super,cítil jsem se po dlouhé době skvěle a jako na návštěvě u nej.kámoše,skvělý pokec,lidský a příjemný přístup,terapie velmi zajímavá a emoční,Děkuji za takové lidi a přeji ať se daří

 • od klientky RUŠ terapie, přišlo jako SMS :
  Krasne ranko, pani Jani 🌸, po terapii jsem si ujasnila hodne veci, hlavne to, ze pritel nema ani ze 1/4 to, co by mel mit idealni muz – pro me…, vcera jsem ho vyhodila (pote, co mu zase chodily zpravy od jeho nove pritelkyne). Uz ani minutu!!! Ulevilo se mi, byt citim litost. Ale vim co chci a kam smeruju. Moc jste mi pomohla nahledem, jaky ma byt spravny muz a jake ma mit hodnoty. Moc bych prosila o nejaky clanek na toto tema. Posilam mail a budu moc rada za odkazy od Vas. Dekuji za Vasi trpelivost a vedeni 🙏🙏🙏🌺. Dnes je Den osvobozeni, a to sedlo, jak prdel na hrnec!!! Preji Vam krasny a slunickovy den. Magdalena 😘❤️🌺
  a asi po měsíci po náhodné komunikaci :

  Janicko 😄, jste zlata…, ano, rizeni osudu. S partnerem jsme stale spolu, byt jsme absolvovali rozchod. Ma nesnesitelna bolest z rozchodu me ale mnohemu naucila a ucim se stale…, vnimat svoje hodnoty, vedet co chci a co je pro me prijatelne. A take prijimat vse, co se nam deje, kdo jsem a cim jsem… a taky jsem Vam zapomnela v sms poslat mail, takze 😉:
  . Budu rada za Vase prispevky.
  Krasny vecer 🙏🤗… M.

 • od Lenky, účastnice dovolené u moře, s jógou a meditací :
  Ahoj Jani,
  před pár dny jsem neznala ani jednu z vás a přesto dny proŽITÉ s vámi byly v tak krásném a laskavém plynutí, jako to moře, které bylo tichým svědkem našeho společného příběhu. Svá cvičení nazýváš jednohubkami. Celý ten čas v Ruskamenu jsem měla pocit, že vybírám z obrovského tácu plného barevných, nazdobených a voňavých jednohubek oblíbených i neznámých chutí. Vše od ranního cvičení, nahého koupání, večerního sezení, zpívání s Marťou, výlety, osobní sdílení, očistný smích až po meditace a opečování Dášinými masážemi, Dančinou starostlivostí i společné jen tak bytí bylo silně vyživující a moc mi chutnalo :). Díky Tvému nastavení a přístupu se vše dělo v lehkosti a hravosti a přitom obrovské podpoře každé z nás.
  A Tvá radost ze života je teda silně návyková :). DĚKUJI každé z vás za důvěru, inspiraci a společný čas.
  S radostí Lenka

 • Ahoj Jani,
  doznívá ve mně dovolená v Chovatsku, bylo to fakt krásné. Byla jsem natěšená na moře, protože už půl roku cvičím a s kamarádkama tancuji podle tvých videí, a tam je moře fakt krásná kulisa. Moc se mi líbilo, jak jsme ráno s Tebou cvičili i jak jsi vedla večerní meditaci a setkávání. Také tvé krátké příběhy mne dojímaly, a při tom všem jsem si znovu a znovu uvědomovala, co je pro mne v životě důležité a čemu chci věnovat dál svoji energii. Drvenik je opravdu krásné klidné prostředí ( jako na videích), možnost koupat se bez plavek byla úžasná!! A tento čas mimo sezónu, kdy je tam málo lidí, byl fakt skvělý. Vyzařuje z tebe radost a srdečnost a velká zkušenost a umíš to předat ostatním a krásně vyladit skupinku lidí, kteří se nikdy neviděli.
  Jani moc ti za to děkuji

 • Káťa mi natočila krátkou krásnou referenci po terapii na video, tak ji máte naživo s jejími pocity.
  https://youtu.be/P_lHOtwoLb0

 • od Táni :
  Dobrý den Jani
  píši až po pár dnech, protože se to vše muselo”utrepat a sednou”.

  Před terapií jsem něco málo o této metodě slyšela, četla. Šla jsem na terapii s velmi smíšenými pocity, ale s vědomím, že potřebuji pomoc. To, co jsem cítila během terapie se nedá pořádně ani popsat. Zašly jsme do detailů a objevily věci, které ani nevím, kde se vzaly. Po těch několika hodinách jsem se ovšem cítila jako nový člověk. Protékaly proudy slz a přebolelo, co přebolet melo. Jako bych se znovu narodila.
  Tolik lásky a energie, kterou jsem konečně našla v sobě. Nevěděla jsem jak milovat sama sebe, jak se přijmout, jak být šťastná sama se sebou. Po terapii už to vím. Konečně jsem našla sama sebe….❤️
  Den po terapii jsem se sešla s bývalým partnerem, člověkem, který mi velice ublížil. Moc jsem se této schůzky bála. Měla jsem strach, že to nezvládnu.
  Díky rušce a hlavně Janičce jsem celou schůzku zvládla v pohodě, klidná a naprosto vyrovnaná.
  Kdokoli kdo má jakýkoli problém, či už neví na své cestě kudy dál, doporučuji navštívit terapii u této skvělé ženy. Přesně tady najdete to, co potřebujete….

  Janičko, ještě jednou obrovské díky. Každý den si pročítám vše, co jste napsala. Mám před sebou ještě spoustu práce, ale to nejdůležitější mám za sebou. Z celého svého nově objeveného srdce Vám děkuji ❤️
  Táňa
  Jana : To bylo nádherná hluboká terapie, kterou bych nazvala “přijetí sebe.” Jako člověka i jako ženy. Děkuji také Táni. To by vyléčilo i jiné ženy, kdyby ten proces mohly vidět. Zkusím předat aspoň v článku. A vám přeji už nádherný život s láskou. Od sebe to začíná.

 • od Hanky, (komunikace proběhla po terapii přes Whats App, museli jsme ji, kvůli vyrušení, přerušit trochu dříve, ale vše krásně plynulo a udělaly jsme velký kus práce) :
  Dobrý večer Jani, děkuji za Vaši analýzu, byla to smršť. Musím to postupně vstřebat, škoda,že to neumím zaznamenat. Potřebovala bych to zopakovat. Zatím se cítím ještě trochu tragicky..taky..překvapeně,jak to do sebe zapadá a jak jste to rychle vyhmátla…teď mám na týden děti na hlídaní. Nahr.volno v práci, pak bych se ráda ještě na chvíli s Vámi spojila. Někdy po 15.5. ,pokud by to šlo. Přeji Vám krásné májové dny.
  Hanka

  Jasně Hani💙určitě bude už v mnohých ohledech lépe, hodně se uvolnilo. Všímejte si posunů k lepšímu 🙏zbývajících ” mraků” si moc nevšímejte, spíš té modré oblohy , co začne víc prosvítat 💗
  Tragika je i trochu zvyk, takže hledejte schválně každý malý důvod k radosti s učte se od dětí , když s nimi budete.
  Dodělat by to asi chtělo. A zkuste i to, co jsem vám nahrála🌞budu se těšit
  Jana
  Moc dekuji za skvele rady🤗pokusim se❤️

 • Napsala mi po ráno bývalá účastnice břišních tanců, Olinka:
  Ahojky, zrovna jsem si dělala uzdravujici meditaci podle tvého videa, protože pořád nestíhám úterky v Orlové, a je to tak úžasný pocit, že ti musím poděkovat za to, že je pro nás děláš. 😉 Tak moc děkuji za krásné ozdravné ráno ✋💝

 • Recenze:
  Milá Jani,
  ihned, když jsem vás uviděla na videu, jste na mě vyzařovala bezpodmínečnou lásku, ochotu pomoct a velkou přejícnost druhým. Cítila jsem, že jste to vy, s kým si přeji uzdravit svou sexualitu, která ještě v pondělí byla spojena s negativními přesvědčením, bránícím mi ve svobodném projevu a otevření se životu. Díky vaší terapii, která pro mě byla velkým požehnáním, se cítím jako bych odložila batoh vnitřních nastavení bránící životu a to doslova z minutu na minutu. Po žádné terapii jsem ještě necítila takové spadnutí kamene ze srdce a okamžitou psychickou úlevu. Terapie probíhala tak, jak jsem si vás prvně nacítila a to v duchu bezpodmínečné lásky, s úctou a pochopením bez kritiky a posuzování. Důležitým kořením, které jste přidala a které jsem u žádných terapeutů nezažila, je smích. Jste veselá bytost a šíříte radost a legraci. To mě při terapii vždy zahřálo u srdce. Pokud se rozhodujete, zda podstoupit terapii u paní Jany, tak nepochybujte, je to človíček s otevřeným a upřímným srdcem, které už ví, že je součástí všeho. Doporučuji a přeji všem v životě samou radost a smích.


  Barbora V.
  terapeut Australských květových esencí

 • Z mailu klientky, kdy jedním z problémů byla neschopnost milovat se s manželem, ač jsou v lásce, a mají malé děti.:
  Dobrý den Jani,
  včera jsem spolu měly terapii.
  Asi se budu opakovat, ale jsem nadšená. Cítím, že jsme narazily na to, co mi bránilo v mnoha oblastech života.
  Ještě včera večer jsme se s manželem milovali a bylo to krásné :-).
  Každou chvíli chodím do srdce, jak jste poradila a už chápu, že jsem si uzdravení blokovala myslí. V srdci cítím klid a i když včerejší terapie pracuje teď i na fyzickém těle, zvládám to s nadhledem.
  Děkuji také za krásné vysvětlení všeho a děkuji za to, že jsem vás poznala.A těším se na setkání.
  🙂
  Recenzi určitě napíšu. Pošlu do mailu.Dnes jen ležím a odpočívám, dávám tělu svobodu 🙂
  Přeji hezký den
  Dara,

  • Dari, děkuji za krásný mail a mám moc velkou radost za vás všechny😍jen tak dále a ono to bude pořád lepší 🤩jste moc šikulka, jdete do všeho upřímně a byla to super práce.
   Ať se moc a moc daří, doma, v lásce, se zdravím.
   Jana

 • Ráda bych se podělila o pár pocitů z terapie RUŠ. V prvé řadě je důležité zmínit, že paní Jana je velmi příjemná osoba a vše probíhalo v naprostém uvolnění a klidu. Bylo to pro mě příjemné posezení, které mi pomohlo pochopit nespočet věcí, které se mi děly a s kterými jsem bojovala. Po terapii jsem cítila naprosté uvolnění, pocit naplnění a jednoty. Tyto pocity ve mě setrvávají a vše mi příjde tak nějak jednodušší. Vnímam se silnější, vyrovnanější a hlavně ve všem vidím pozitivu. Vřele doporučuji lidem, co jsou na cestě za lepším vnímáním světa a porozumění některým nesrovnalostem v jejich životech.

  Děkuji 🙂

 • z mailu klientky, se kterou jsme před několika měsíci udělaly krásnou práci a uvolnily její velkou úpornost po miminku. Měla za sebou již tolik umělých zásahů a nemyslela v podstatě na nic jiného, než neschopnost počít. Tenkrát se hodně tohoto pustilo pryč. A takhle krásně to dnes vypadá. Bůh ví, co dělá, jen mu nesmíme stát v cestě. Mám moc velkou radost.
  Moc Vás zdravím,Jani.
  Nevím,jestli pamatujete,byla jsem u Vás na terapii loni koncem roku.
  A dnes,když mi od Vás přišel mail,jsem si uvědomila,že jsem Vám zapomněla napsat tu radostnou zprávu.
  Jsem těhotná už 30 týdnů a v lednu čekáme holčičku 😀
  Nevím jestli pomohla terapie nebo prostě jen ”vytěsnění toho toužení z hlavy a přesunutí na něco jiného….,,
  Druhé IVF nám nevyšlo,tak jsem to nějak vzdala a rozhodla se pro adopci s tím,že zkusíme ještě i třetí pokus.
  No a měsíc na to jsem překvapeně koukala na pozitivní těhotenský test :-)a nemohla jsem tomu uvěřit.Takže to vyšlo nakonec .přirozeně,prostě se stal zázrak.Nebo to tak prostě mělo být,vše mělo svůj čas.

  Tak užívám těhotenství,a doufám, že vše až do konce bude mít tak hladký průběh jako doposud.
  Tak se mějte moc pěkně,
  K…..
  .

 • Od klientky z mailu:
  Ahojik Jani,píší zhruba po měsíci od terapie. Tak,co se u mne změnilo? Zprvu to vypadalo,že jakoby nic a do pěti dnů jsem se zase cítila jak na extázi 😂 pořád jsem se smála a radovala. Taky to menstruační krvácení uprostřed cyklu bylo asi v rámci nějakého čištění. Pak se nálada nějak vyrovnala. Všimla jsem si,že k mamce mám trošku jiný přístup,takový více chápavý, jsem více jistá a bez výčitek. Každopádně jsem byla po měsíci také na krvi a anyni mám destičky v normě,tak mi i snížil léky. Ještě se neraduji, protože i před tím měly tendenci ruzně kolísat nezávisle na hladině léků,ale doufám,že se to ustálí a bude to fajn. Jdu zase za měsíc,tak jsem zvědavá. Přeji krásný podzim papá Verča a děkuji

 • SMS klientky :”Vážená KRÁSNÁ PANÍ..JANI ..děkuji za to mile psaní..(omlouvám se,ze odpovídám až teď..odjela jsem hned ten “rušný” den 😉🙃 na chatu..) – udělat si krátkou dovču..relax..vypnout od mobilu a internetu..a pobejt trochu sama se sebou..a dávnými kamarády.. A tak mi bylo nepředstavitelně SVOBODNĚ..lehce..a svěže..jak už dávno ne..Byl to nepopsatelný zvláštní hezky stav..kdy jakoby člověk najednou “viděl” lepe..i “slyšel” lepe.. a jakoby mi spadl balvan ze zad..ODEŠEL STRACH..a ta lehkost bytí najednou je osvobozující..a opravdu,co se nestalo..hned druhy den jsem šla tančit s kamarádkou jen tak..z radosti a z pěkného léta..KONEČNĚ DĚLÁM VĚCI SPONTÁNNĚ..hravě..svobodně..a už nejsem tak ustrašená..je to skvělý pocit.. Dokonce mizí únava i záda jsou v poklidu..Asi se taky přestala věcně bát 😉 A DOKONCE ASI ..dávná má kolegyňka (poznali jsme se na “ezoterickych” akcích před cca 18 lety.. )..se k Vám objednala.. Doporučila jsem jí, ZE METODA RUS SE MI ZDÁLA ÚČINNÁ..takové osobní silné konstelace..a že hned jsem pocítila uvnitř velké změny..JAK BYCH DOZRÁLA TAM UVNITŘ.. POCHOPILA A VNITŘNĚ SE UZDRAVILA-OSVOBODILA..KÉŽ BY
  tato metoda taky moc pomohla..nějak se ji život zamotal taky jiným směrem než by si přála ..(zatím nemá děti ani hodneho-vhodného muže)..ASI TOLIK KRÁSNÁ PANÍ..Děkuji za vše..nápisu i reference.
  Jaruš

 • Z mailu klientky: “Dobrý den Jano,
  před pár týdny jsme spolu měly terapii. Zde je několik postřehů (prosím zařaďte do referencí, klidně upravte pořadí jednotlivých bodů). Vše se zlepšuje, až na lásku ke sladkému. V budoucnu se opět domluvím s partnerem na hlídání dětí a uděláme sezení na jídlo.
  Ani nevíte, jak jsem Vám vděčná, jak jste mi pomohla, jak se změnil můj život. Moc moc Vám děkuji.
  Snad v brzké době na viděnou a do té doby Vám přeji krásné dny, užívejte sluníčko a mějte mnoho lásky, radosti a zdraví.
  Jana
  V čem mi Individuální terapie na bázi RUŠ pomohla?
  1) Přestala jsem být ovládaná čímsi, čemu jsem nerozuměla (už vím, že to byly programy pocházející z dětství). Dnes, když mě něco rozzlobí, přesně vím, co bylo spouštěčem.
  2) Na to konto jsem přestala být labilní a mít nepředvídatelné chování (ničilo to mě i ostatní).
  3) Přestala jsem ve své hlavě pitvat, co kdo řekl, jak mi ublížil, omlouvat sebe a házet vinu na ostatní. Přestala jsem přikrášlovat, nafukovat, vymýšlet nesmysly, kterým jsem sama nakonec věřila.
  4) Jana mi pomohla zrušit 2 zásadní věci, které se nesly v ženské rodové linii a komplikovaly mi život. Natáhla jsem si je od mamky, ta zase od své mamči atd. S tím bych si nikdy neporadila (jednak je identifikovat a za další je vyrušit).
  5) Zlepšil se můj vztah s partnerem i s tchyní (najednou ji vidím z jiného úhlu a dokážu si z ní vzít i to dobré). A to jsme spolu několik let nemluvily.
  6) Přestala jsem vidět péči o děti (1 rok a 3 roky) jako velmi náročnou disciplínu. Dnes už nepadám večer únavou do kómatu.
  7) Přestávám se stresovat a poprvé v životě zažívám klid a mír v duši. Je to nádherný stav, který bych přála zažívat všem.
  8) Se stresem začínají odcházet i zdravotní problémy, které klasická medicína nedokázala 17 let uzdravit.
  9) Začíná se zlepšovat má finanční situace.

  Všechno toto se „jako mávnutím kouzelného proutku“ změnilo OD DRUHÉHO dne po terapii.

  Mimo to mi Jana poslala zajímavé odkazy, které po večerech poslouchám a tím dále na sobě pracuji.

  V minulosti jsem absolvovala několik terapií, sezení, seminářů, bohužel bez větší nebo dlouhotrvající pomoci.

  Jana je strašně milá, příjemná, vstřícná, prostě úplně normální, velmi rychle jsem se uklidnila a uvolnila. Současně mluví jasně, stručně, přesně Vás vede, neodbíhá od tématu a díky této kombinaci všeho jsem vytěžila z pár hodin maximum.

  Pokud někdo váhá, zda do RUŠky s Janou jít, za sebe si dovolím říct, mějte se rádi, udělejte to pro sebe jako já a zkuste to. Nemohu jinak než doporučit!”

 • Dobrý den, meditace-terapie byla pro mě jedním z nových pohledů na sebe. V životě jsem spíše realista a věci se snažím řešit okamžitě, s plným spoléháním především na sebe – tím pádem stále vytížená a naštvaná. Hodiny, které jsem strávila u paní Jany nebyly rozhodně ztrátou času. Naopak. Je přirozená a vztřícná. Prostředí je příjemné a uklidňující. Práce na každém z nás je bez pochyby jiná a já za sebe musím přiznat, že takových sezení bych potřebovala více. Alespoň pro mě bylo těžké otevřít se cizímu člověku a zbavit se toho, co mě provází celým životem jako černá můra. Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě i za knihy, které mi doporučila a z nichž zatím dočítám tu první – Musela jsem zemřít – a která mě nutí stále znovu pročítat některé řádky a hlavně se dívat na svůj život a své blízké tak nějak více bez slov: MUSÍME, JE TŘEBA… Mám i další knihy o Marcelce
  z hor, a
  le asi se k nim zatím nedostanu, protože ta první je pro mě zkrátka jako BIBLE – nejsem věřící v BOHA – ale věřím v přírodu a sebe a nás – a tato kniha změnila mé leté přesvědčení o tom, že smrtí vše končí. Už se těším na ty, kteří v mém životě již chybí a pokaždé, když si na ně vzpomenu, tak mám slzy štěstí, protože v tuto možnost již věřím. Lenka

 • Ahoj Janičko,tvoje meditace jsou užasné.Cítim to vše jak ty a moc mi to pomáhá si vybavit pocity toho kym opravdu jsem.Jen je škoda,že nemůžu poslouchat všechny co bych chtėla,protože,nevim jestli to viš,ale asi ten mikrofon snimá dost často tvuj hlas špatně.Tak nějak to bouchá do uší jako kdyby nekdo bouchal do mikrofonu a nemuzu se uvolnit.Tak jsem si dovolila takovou poznámku jen pro to jestli se to dá nějak řešit,protože mi to přijde opravdu škoda.Ale vybrala jsem si pár,kde to moc neni.Neni to u všech,ale u hodně.Přesto moc děkuji za to,co děláš.S láskou Zdenka

 • Dobry den, pisu z mobilu, tak proto bez diakritiky.

  Dekuji za meditace a dalsi inspiraci. Postupne si je prochazim.

  Co se tyce mne a mych pocitu, je to zvlastni.

  V den kdyz jsem se vratila pro Zuzi, tak neskutecne vyvadela, delala to tak odjakziva, s ruznyma vyvojovyma obmenama. Ted, kdy probehla situace, ja na ni zareagovala, ale ne jak by si prala ona, zalozila ruce na prsa, nafunela oblicej a udelala tssssf a nebavila se se mnou. A muj pristup byl takovy, ze jsem za ni sla, rekla, ze vidim, ze by to chtela jinak, ale kdyz mi o tom nerekne, tak jak ja to mam vedet, co se ji honi hlavou a jak to myslela…no a u toho jsem pochopila, ze mi vlastne pomaha a zrcadli muj pristup ke svetu. Zacalo mi zpetne dochazet vice souvislosti s mymi programy a jejim chovanim…a je to necely tyden a musim rict, ze nase fungovani je o mnoho pohodovejsi.

  Za sebe ale nemam pocit, ze bych si umela o neco rict a kdyz uz reknu, mam zpetne pocit, ze jsem volila spatne slova a pusobila jsem jako buran…misto abych rekla manzelovi…jedu z obchodu, za chvilku jsem tam, pomuzes mi prosim s nakupem? Tak jsem rekla…jedu z obchodu a mam nakup, pojd ven a pomoz mi.

  Hned o vikendu prisla situace s tchyni, neplanovana. Zavolala, jestli prijdeme na obed. Tak rikam ze muzeme a pak se zajedeme podivat na turnaj na manzela. Pohlizela jsem na ni jako na inspiraci. Poslouchala jsem jak mluvi se Zuzi a na Zuzi a opakovala si, ze takhle je to dobre. A po chvilce mi to bylo jedno, jak mluvi. Opet se zminila, ze kdyz u nas bydlela, tak ze to tam mame super a jak si to tam uzivala a ja to vnimala ne uz jako vpad do meho soukromi, ale jako zpestreni jejiho zivota. A opravdu to nechala plynout.
  Zuzi se pak rozhodovala, jestli zustane na noc nebo pojede se mnou domu. Nechala jsem to ciste na ni, bez obav, co ji bude tchyne hucet do hlavy, s myslenkou, ze je pro ni dobre zazivat vice vychovnych stylu a pristupu, a ze ne jen ten muj je spravny. Opravdu jsem v te situaci nebyla napjata, jako vzdy, ale uvolnena. Nakonec jela se mnou, ale me pocity byly 100 a 1.

  Tohle s tchyni je super. Zatim teda sama nevyhledavam kontakt, ale treba se to casem zmeni.
  Bohuzel co musim rict…tak se me pri louceni ptala, jestli potrebuji s necim pomoct, ze by prijela treba vyzehlit…tak teda tam mi opet naskocilo, ze nejlepe to zvladnu ja a ze pomoc nepotrebuji…ackoli by mi pomohla, kdyby vyzehlila…ted ale nevim jestli jsem si branila svoje, ze to nejlepe zvladnu ja, nebo jeste stale svuj prostor u nas doma… Jen jsem rekla dekuji, ze zatim to zvladam a ani jsem ji nenabidla moznost, ze mi nejvic pomuze, kdyz vyzvedne Zuzi ze skolky a bude si s ni hrat.

  Denne si procitam nove zapisy, libi se mi, vnimam v nich volnost a moznost volby a verim, ze se brzy uchyti a zacnu je zit.

  Dekuji za meditaci na procisteni zenske linie, mam pocit, ze pro mne bude uzitecna. Uz jsem ji nasdilela i mamce, tak snad nam to pujde dobre.

  Kazdopadne velmi dekuji za moznost vhledu do sveho nitra, co vse se muze ulozit jako program. Porad myslim na Zuzi, jaky program jsem ji uz stihla vtisknout ja…aby nezila neco, co vlastne neni potreba prozivat.

  S rukou na srdci trenuji koncentraci, ale velmi zahy mi litaji myslenky a nedari se mi se koncentrovat na tady a ted, aniz by mi nejaka myslenka neprisla silnejsi a moje tady a ted mi pohlti. S tim si tedy nevim rady vubec a kdyz znovuopakuji, pak je to jeste kratsi s myslenkou, ze jsou silnejsi. Kdyz se namotivuji, tak se kolikrat ani nezacnu soustredit a napadne me, co tady blbnu. Tak toho necham a az si vzpomenu zase nekdy, tak napoprve to jde nejlip.

  Myslim, ze takto je to za mne zatim vse. Davam tomu cas, a zaroven to chci mit hned…snad nejsem jedina…

  Dekuji a preji krasny den.

  • Alenko,
   Alenko, děkuji za obsáhlý mailík a tolik dojmů.
   No já myslím, že je to paráda. Tolik toho vnímáte a u tolika situací jste reagovala v pohodě.
   To je přece velký výsledek.
   Když přijdete z opravy bolavého zubu, po první úlevě se můžou začít vnímat a cítit bolístky odjinud, které byly zatlačeny do pozadí.
   Řekla jste si o pomoc manželovi(třeba drsněji ale hlavně řekla a uvědomila si to). S tchýni tolik věcí jinak vnímaných, vždyt to je úžasné.
   Navíc všechno ještě dojede.
   To víte, že jste nevyklouzla ze všech programů, to ani čištěním nejde, je jich nekonečně mnoho, To už se z toho vyklouzne s pomocí boží právě uvědomováním si sebe , v pohodě a bez tlaků, když člověk začne uvědomovat si SEBE, tzn meditovat a dávat pozornost na já.
   Programy jsou zvyklé na sebe strhávat pozornost, neboť jen to je živí.

   Stále platí, kam jde pozornost, tam jde energie, toho bude více. Tedy, když uvidíte více toho, co není zpracované a kde reakce nebyla ješte dokonalá, živíte věci k nespokojenosti a vesmír toho dodá více. Když budete velebit každý úspěch…a že jich v mailu je hodně , pak se bude dařit stále více být v proudu.
   Tchýni možná nechcete domů z důvodu chránění soukromí, což můžete cítit naprosto intuitivně v pořádku. A intuici musíte poslouchat a tu poznáte jen vy, kam a jak vás duše vede.
   Ani s ní možná nebudete blízké kamarádky, jen budete vedle ní takto krásně v klidu a jen se ispirovat. Super.
   Důvěřujte si, chvalte se za každou sekundu v meditaci, jste moc šikovná. To sebepoznání se bude problubovat už i tím, že o něm víte, a budete se pokoušet o ten kontakt se svým božstvím.
   Kdyby se nějaký program tlačil ven a opakovalo se něco dokola rozčilovalo vás, tak ho v pohodě můžeme vyčistit, i Skypem, to pak půjde rychle. Jinak slále směrujte své vědomí na to kam jdete. Ne na to co ještě nefunfuje dokonale. Ujasněte si , že jdete za klidem a mírem v sobě, za sebepoznáním, za štastným životem v ženském těle a vychutnáním toho atd.
   pamatujte NAVIGACE, Video jste viděla?
   https://youtu.be/sui9Dc3m5aw
   Denní praxe, byt krátká, je to kouzlo.
   Držím palce, mooooc chválím, pokračujte, v klidu, budte na sebe vlídná a kdykoli se ozvěte, poradím.
   Jana

 • Milá paní Jano, děkuji tímto Vám za pomoc, která ke mě díky Vám přišla. Každý nový den, který vítám spojením se se svým vnitřním já je díky terapii s Vámi kouzelný. Určitě jste člověk na svém místě 🙂
  Byla jsem u Vás 19.12.2017 a upřímně Vám děkuji.
  Po 46 letech se v mém životě dějí každý den zázraky:-)
  Vnímám terapii jako nový začátek. Jako bych u Vás dostala nové oči, uši, srdce, ruce, nohy …
  P.S. Děkuji Vám za Váš čas a hlavně lidský přístup a upřímnost.

  • Paní Olinko,
   děkuji moc za Váš příspěvek a slova o výsledku naší práce. Moc mě to těší a jen tak dále. Po takové očistě dětských programů se pak lépe medituje a spojuje se sebou SAMÝM a tento nový stav se lépe udržuje. Přesně takto svobodně se máme cítit. A takto lehce to má v životě plynout. Děkuji a at se Vám moc daří a jste šťastná. Jana (A posílám ještě inspirace a novou meditaci).

 • Dobrý den Jani
  ,Moc Vás zdravím a děkuji za odkazy.
  Chtěla bych Vám moc poděkovat,protože se cítím úplně skvěle. Ani vlastně nevím proč, takže užívám života a beru vše tak jak je.
  Jak jsem přišla domů od Vás, tak mě hlava bolela ještě víc a byla jsem hrozně unavená,ale druhý den úplně super,vstávala jsem s novou energii do života.Tak ještě jednou moc děkuji a přeji přijémné prožití zbytku roku a do Nového vše nej a hodně spokojených duší 😀 Mějte se moc krásně.
  Kristýna

  • Tak to je krása, Kristýnko, děkuji za info.
   pokračujte v novém nazírání na život, radujte se z něj a ctěte všechno ženské v sobě. ono se to posílí.
   Kam dáváme pozornost, tam energii. tam to bude silné a bude toho v životě více. To je zákon.
   At se moc daří. a kdykoli by bylo něco potřeba, jsem tu.
   I velké změny nahlaste. Však víte.(Klientka řešila marné snahy o početí, u terapie jsme našly a krásně zpracovaly nazírání na ženství, na příchod menstruace, její přijetí. Bylo to velice silné, obnovily jsme respekt k přirozeným cyklům a klid v sobě. Důvěru k přírodě v nás. Ted by ji už měla vést intuice, jestli bude ještě k početí třeba nějakých vnějších zásahů)
   Krásné dny konce roku a krásný vstup do nového
   Jana

 • z mailu klientky :
  “Přeji krásný den.
  Také moc zdravím a děkuji za terapii, mail a videa.
  Jak se nyní cítím? Jsem v klidu, přes víkend mě, řekla bych, že nic, nerozházelo a dokonce jsem si ho pěkně užila a nevadilo mi, že dcera na procházce brblala a dohadovala se se synem, neměla jsem potřebu to řešit, rozhodovat za děti, nebo se stresovat, aby byly v klidu a pohodě a všichni spokojeni. Brala jsem to, jako by s nadhledem.

  Také mi nevadilo, když se syn začal vztekat a brblat. Také mi nevadily jeho předpubertální výlevy – vše jakoby vyšumělo.

  Také jsem neměla potřebu kontrolovat děti, zda si – hlavně syn – nachystal všechny věci do školy, udělal úkoly, poučil se (nemám potřebu jej kontrolovat – přijde mi, že jsem o syna měla větší obavy, více jsem jej kontrolovala a nedůvěřovala mu).
  Ráno proběhlo také v pohodě J – už mi nestoupal adrenalin, nepotila jsem se, neměla tlaky a pnutí v hlavě, neprožívala , že třeba přijdu o pár minut později do práce.
  Přišlo mi jakoby mi nevadilo a přijala jinakost druhých. (Cizí jsem neposuzovala, brala je takové jací jsou, ale u vlastních mi někdy vadilo jejich chování a možná jsem je chtěla mít dokonalé).
  Takže ještě jednou moc a moc děkuji.
  Martina..”

 • Z mailu klienta (příjemný anylytický muž, kterému “sedla” i logika i intuice naší práce. A ačkoli, jak říkal “introvetr, co moc nemluví”, vše krásné plynulo a otevřely se dosud zavřené možnosti)
  Dobrý den Jani,
  děkuji Vám za odkazy :-).

  Ještě jedou děkuji za příjemně strávený den ve Vaší společnosti – “procitnutí” je opravdu více než příjemné. Dnes se opravdu na vše dívám jinýma očima a pokud mě to náhodou táhne “opět bloudit”, koukám na Váš obrázek s “poznámkami”, abych mohl pečovat o objevenou zahrádku.
  Přeji Vám mnoho spokojených klientů a těším se na další setkání …

  Ať se Vám vše daří, přeji příjemně prožitý den
  T.

 • Mila Janka. Chcem sa dodatocne podakovat za uzasnu terapiu. Je to vyse mesiaca co som bola u Vas a zmeny na seba nenechali dlho cakat. Kratko po terapii prisli udalosti, ktore doslova zmietli z mojho zivota vsetko co tam nepatrilo. Ostala som prekvapena, ze po pociatocnom soku som vsetko zvladala s uzasnym pokojom, bez obav, plna sily a s usmevom. Skutocne citim ze stare vibracie odisli a prislo nieco nove..nieco co este len spoznavam. Vnimam to na sebe aj svojom okoli. Je to velmi pozitivna zmena. Cely zivot dostavame lekcie a ucime sa, ale ide to teraz nejako lahsie. Urcite Vas rada este navstivim, ste velmi mila, pozitivna zienka a som velmi rada ze som mohla ist na terapiu prave ku Vam. Este raz dakujem . Natalia

  • Natálko, moc děkuji, že píšete.
   A moc mě těší, že to všechno vzalo takový krásný směr. Ať se vše krásně daří, buďte stále víc v SOBĚ a v proudu života, takto lehce to má jít. A přesně, když se pustíme programů, zvednou se nám vibrace a život se změní k lepšímu, neboť toto je božská přirozenost. Natočila jsem ted na dovolené 3 krátká videjka, vy to již znáte, ale možná potěší::https://youtu.be/npaEeI4081U
   https://youtu.be/t5Nb5iHv10g
   https://youtu.be/sui9Dc3m5aw
   Mějte se báječně a ráda vás kdykoli uvidím. Jana

 • Z mailu klientky týden po terapii:
  Ahoj Jani,

  Snad nebude vadit, když budu tykat..:)
  Ještě jednou jsem Ti chtěla moc poděkovat za těch skoro pět hodin, co jsem u Tebe strávila..Chtěla jsem to v sobě nechat doznít, každopádně teď po více než týdnu můžu říct, že u mě změny rozhodně nastaly..
  Za prvé se mi hodně změnil přístup k mužům, dokážu je víc chápat a oceňovat; taky se učím vyjadřovat se přes pocity a říct, když mě někdo tlačí do něčeho, co se mi prostě nelíbí. “Mít sám sebe na prvním místě,” jak jsi říkala..:)
  Všechnu tu minulost už jsem propustila a vím, že ten vztah, který přijde, bude stát za to:). A i když se nějaké mráčky objeví, už budu vědět, jak na to.
  Celkově se mi změnil pohled na hodně věcí a cítím se svobodnější.
  Ještě je přede mnou dlouhá cesta, ale děkuji Ti, že jsi mi pomohla udělat ten první krok (možná spíš skok:)) a pokud budu potřebovat, rozhodně Tvou pomoc ráda znovu využiji!

  Měj se krásně,
  Milada

  • komu: Milada
   Děkuji moc Miladko, za tvůj mail. Moooc mě těší. Že se tolik změnilo k lepšímu a že je to na dobré cestě. přeji báječného muže a báječné vše v životě. Ráda dám do recenzí, at si můžou lidé přečíst. Kdykoli zase ráda, měj se krásně a pečuj s láskou o sebe. Jana

 • Z mailu paní, co objevila stránky. To mne potěšilo:
  “Janičko,
  Vy jste anděl. Narazila jsem náhodou na Vaše stránky a tolik pohlazení kolik se mi prostřednictvím nich dostalo ani neumím popsat slovy. Tvoříte nádherné meditace – mám po nich uplně radostné srdíčko!
  Děkuji za to, co děláte!
  Objímám Vás!”DES

 • Dotaz z mailu : “Paní Jano, již dlouho se pokoušíme marně o miminko. lze Vaší terapií vyřešit i toto? Máte nějaké zkušenosti s bloky ohledně početí dítěte a těhotenství?
  Odpověď : “Určitě ano, více najdete v mém článku : Léčba neplodnosti terapií RUŠ. Jak být ráda ŽENOU. – zde:http://tancimzivotem.cz/blog/metoda-rus-terapie/lecba-neplodnosti-metodou-rus/

 • Od kamarádky po odblokování a dnes také po mnohém setkání s Marcelkou z hor. Začaly jí “chodit” básničky(mnoho a vtipné) a tady je jedna na mne. I toto Vás může potkat, když si vyčistíte podvědomí. Díky Sirmi, jen tak dále. Tvá kdysi neustále přemýšlivá a ustaraná mysl dnes tvoří poezii a ty se směješ stále častěji a bereš věci, jak jsou:

  WWW:TANČÍM ŽIVOTEM.CZ
  Janička si v trávě tančí,
  kytka mezi pomeranči.
  Bosé nohy tančí v trávě,
  krok sem krok tam zvládnou hravě.

  Jak slunce pampelišky září,
  budí úsměv v každé tváři.
  Zlehka jako bílé chmýří,
  nožky luční zvonky víří.

  A pak dýně
  trošku líně
  modrou konví zaleje,
  aby než se večer schýlí,
  z nich kočár bílý přistavili.

  A hurá na ples, princ už čeká.
  Polka? Valčík? To mě leká!
  To radši břišní v jeskyňce
  nebo snad step na lince?

  Uvidíme, jak to půjde,
  jak se nám to vydaří.
  A jestlipak se princi v srdci
  Láska k tanci rozhoří.

 • Komentář u meditací, který mě moc potěšil :
  “Paní Jano, už před nějakou dobou se mi strašně zalíbily Vaše meditace na youtube (a moc Vám za ně DĚKUJI!) a dnes jsem se konečně začetla zde do Vašich stránek. Je hrozná škoda, že jste tak daleko (já ze Zlínska), tak Vám alespoň takto virtuálně moc děkuji :-). Jste naprosto úžasná a nádherná. Je moc fajn, že si všechnu tu nádheru nenecháváte jen pro sebe.”
  Katharina

  A moje poděkování:
  “Moc děkuji, Katarínko, za krásná slova.
  Ne každý napíše své dojmy a tak to moc těší. Je fajn, že je internet a vše se dá i na dálku přiblížit a prožít. Navíc Zlín není od nás a Ostravy tak daleko, kdyby jste chtěla něco z mé terapeutické a konzultační činnosti vyzkoušet, přes SKYPE lze krásně pracovat. Jinak s chutí užívejte meditace, právě přidávám další https://youtu.be/Xr4YAHzAkyk a už ji jdu dát i na stránky a čekají další. A ve zpracování už je kursík břišního tance na netu. S dovolením pošlu mailem, až bude hotový. Bude i na FB(pokud máte, přidejte si do přátel:https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle). A aktuální zajímavosti dávám zde:https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/. Tak mějte krásné dny a slunce v duši Jana”

 • z mailu klienta po terapii :
  “Dobrý den,
  Minulý měsíc jsem u vás byl na odblokování. Řešili jsme moji podřízenost mamce a babičce, a uvolnění mé mužské stránky.
  V podstatě velmi krátce po našem sezení se dostavil první efekt. Koleno přestalo bolet, jak bolelo nějakých třicet let.
  Objevila se nová bolest, jakoby se něco ostrého uvolnilo z kolena a tlačilo se ven. Došlo mi, že se něčeho zbavuji, něco odchází. Dnes už mě koleno nebolí vůbec.

  Před Velikonocemi jsem byl s jednou známou pro medvědí česnek a studánkovou vodu. Vodu jsem vezl i další známé. Od obou žen jsem byl políben a dostal něco dobrého k jídlu.
  Dříve bych asi řešil, jestli to je správné, přijímat něco od dvou žen současně.
  Při jízdě domů jsem se usmíval, přesně jak jsme to řešili.
  A proč bych nemohl. Bylo mi opravdu dobře a byl jsem šťastný.

  S tímto komentářem jsem ještě čekal na Velikonoce, kdy jsem věděl, že budu u mamky. Asi se mi nepodaří, změnit její postoj (tedy aspoň ne v blízké době), ale v každém případě, já se cítil velmi uvolněně. Takže naše sezení mělo úspěch a raduji se z projevů mého uvolnění se z nalajnovaných kategorií chování.
  A těším se na další projevy, kam mě to povede na další cestě.
  Moc vám děkuji a přeji zářivé dny. F.”

 • Ahoj Jano,
  chci tě pozdravit a napsat, že sobotní terapie ve mně rozhýbala ztuhlé části. Duševní i tělesné. Mám z toho radost, kterou chci s tebou sdílet. Děkuji.
  Měj pěkný den.
  Silva

 • klient Michael : Ahoj Jani,
  Odpovídám Ti na tvoji otázku, jak se cítím – trochu s odstupem.

  Doufal jsem, že pátek 10. února – den návštěvy u Tebe- bude den D mého života. Že se v sobotu probudím a budu bez jakkékoliv důvodu nabitý energií a štěstím, tak jak tomu bylo tři dny zhruba před rokem….. Více zde: http://tancimzivotem.cz/blog/metoda-rus-terapie/metoda-rus-dotaz-klienta-po-terapii-mel-prijit-zazrak-a-jak-dale/

 • JanaFe : kousek mailu od kamaráda, se kterým jsme se po letech setkali:
  “….jsem fakt vděčný, že jsme po 4 letech obnovili kontakt. Jsi super baba a opravdu tě mám rád. Navíc jsi mi hodně pomohla v období ……..Jednak svou existencí a jednak i svou RUŠ terapií. Když jsem na tvou rušku jel poprvé 23.12.2011 a 4 hod u tebe prořval, to byla katarze jedna z největších v mém životě a na to se s vděčností nezapomíná. Pamatuji si i na ten svůj stav po rušce. Byl jsem úplně v jiném, mnohem vyšším stavu vědomí a realita v podobě města Bohumín se mi zdála jako iluze. Připadal jsem si jako marťan, co zrovna přistál. ….”
  Ráda přepisuji, protože na tuto práci si dobře vzpomínám a bylo to veliké úlevné dílo.

 • O RUŠ terapii, jsem si nastudovala mnoho informací a hledala vhodnou terapeutku. Poté mi to trvalo asi ještě rok, než jsem našla odhodlání objednat se.
  Teoreticky jsme věděla, že se člověk „vrátí“ do dětství…, přesto jsem měla pochybnosti (jsem hodně rozumově nastavená), zda to dokážu a zároveň jsem se bála, zda ustojím to, pokud se objeví něco nepříjemného.
  Mé obavy byly zbytečné…Terapeutka byla výborná, vedla mně tak, že jsem se do dětství „vrátila“. A také jsem u nepříjemných vzpomínek vnímala podporu, nebylo třeba „hroutit se“, ale naopak prožít, přijmout a změnit. Paní Jana vytvořila příjemné prostředí, vnímala jsem z ní důvěru, přijetí a lásku.
  Můj život se po terapii zkvalitnil, přestala jsem tolik řešit minulost a začala více žít přítomnosti, také trochu plánuji budoucnost a dokážu se z ní těšit.
  Děkuji.

  • Sylvi, děkuji moc za reakci. ano, je to skvělé, udělat si v sobě pořádek a obavy jsou zbytené a možná někomu nerozhodnutému váš mail pomůže udělat si isto i s těmi jeho “kostlivci ve skříni”. Ta úleva za to stojí a tvoření z čisté hlavy je už pak úplně jiné a mnohem svobodnější. Ať se vám moc a moc daří a cítíte co největší soulad s nádhernou podstatou v sobě Jana

 • Dobry den,
  uz len to, ze ste zavitali na tuto stranku, je dobre, lebo sa snazite posnunut dalej.
  Nevedela som uz ako dalej a bludila v zacarovanom kruhu, kym som sa dozvedela o metode RUS, ktorej sa venuje pani Janka 🙂
  Utulne prostredie,vsade same pozitiva a vela casu a energie, s ktorou sa mi venovala pani Janka, za to velke DAKUJEM.
  Odporucam, verim, ze to pomaha, len musim este prist..

  Zelam vsetkym vela stasticka a pokoja, a pani Janke vsetko najlepsie a aby sa vzdy usmievala ako slniecko, tym rozveseli nejednu tvar 🙂
  Nech sa vam dari, Ivana

  • Děkuji Ivanko,
   budu se snažit i nadále tak, jak říkáte.
   Jsem moc ráda, že se cítíte lépe. A že možná už zkoušíte následovat různé nové cesty myšlení, které jsme objevily a doporučily. Je to trénink, je to přijetí, lehce se řekne, do praxe je třeba dát. Také se na vás budu těšit a ať se daří s lehkostí a sluncem v duši také.
   Jana

 • Přejí pěkný den a také bych ráda napsala své pocity při mé první meditaci. Je to velmi příjemné, jak pro uvolnění celého těla, tak i duše, při meditaci jsem se dostala i do svého pěkného dětství, čímž chci říct, že i dospělost mě obohatila o mé krásne dva syny. Ale i ten strach v člověku pořád je, aby se nestalo něco Vám, či dětem…. Můžu říct, že jsem ted klidnější a vyrovnanější a při pocitech úzkosti se umím dostat na tu příjemnou notu,která ve mě je, jen se musí umět najít a najít ji umí každý, jen na to není v běžným životě čas. Tím mohu Janku Fe srdečně doporučit a Jance jen poděkovat a Janí, těším se na příšti meditaci.

  • Petro, děkuji za reakci. Jsem moc ráda, že ti meditace pomáhají naučit se uvnitřnovat i doma, protože o to jde. Zvyknout si jinak pracovat s naším vnitřním světem, poznat jej. Meditace prři pravidelném požívání nabývá na hloubce a věci v životě jdou snadněji. Budu se těšit na další setkání. Jana

 • Z mailu klientky, trochu kuriózně, ale co víc si přát. Více s vysvětlením předchozích kroků zde : http://tancimzivotem.cz/blog/metoda-rus-terapie/rusim-terapii-protoze-nemam-co-resit/.

  A mail paní J. : “Dobrý den,
  prosím o zrušeni terapie dne …Momentalne nevim,co bych řesila…
  Po poslednim sezení se mi zlepšila komunikace a tak se snažim to rozvíjet a hned řict svůj názor,
  děkuji za to poznáni, vidím už i výsledky a je to fajn.
  Až budu potřebovat,určite se zase ozvu.
  Doporučila jsem k Vám i další dušicky a ty, co už tam byly jsou spokojené.
  Takže , děkuji za všechno, ráda jsem Vás poznala a přeji krásne dny.
  S pozdravem J.”

 • z mailu pana Pavla:
  Dobrý den Jano,

  moc Vám děkuji za Vaše vlídné a laskavé podněty. Před pár měsíci jsem měl období, kdy mi dost pomohly některé z Vašich meditací, které umožňujete si stáhnout. (http://tancimzivotem.cz/kategorie/meditace/ )
  Děkuji, vážím si toho. Působily na mě jako hojivý balzám. I dnes jste mě příjemně překvapila svým krátkým videem – jsem příjemně překvapený, jakou úlevu taková jednoduchá věc může přinést. (http://tancimzivotem.cz/blog/metoda-rus-terapie/z-partnerske-krize-zpet-do-lasky-kratke-video/ )

  Už mnoho let se neustále rozvíjím, dotlačily mě k tomu vážné psychické potíže. Už od 21 let se léčím na psychiatrii a leccos jsem si “užil”…

  V nabídce programů osobního rozvoje se mnohdy setkávám s velkým tlakem na výkon, cítím z toho silný tah na maximální úspěch konvenčního charakteru. To je ale ve skutečnosti velmi vyčerpávající a často to může vést vlastně k ničení sebe sama. Určitě nejsem sám, komu došlo, že to nechci. Naopak z jiných programů, jako jsou také i Vaše podněty, na mě vždy dýchne taková pohoda a harmonie. Určitě nejsem sám, kdo nepotřebuje být nejlepší, nejbohatší apod., zvláště za cenu ničení se. Daleko lepší dojem mám právě z hluboce lidského přístupu, se kterým se setkávám např. u Vás a některých dalších a jsem moc rád, že i takovýto směr osobního rozvoje má dostatek příznivců a představitelů.

  Na Vaše programy se osobně spíš asi moc nedostanu – je to pro mě téměř přes celou republiku. I tak jsem ale moc rád a vážím si toho, že Vás mohu sledovat alespoň prostřednictvím internetu.
  Děkuji a přeju hodně štěstí a spokojených klientů.
  Ať se Vám daří.
  Pavel

  • Děkuji moc za vaše krásná slova, pane Pavle.
   Moc mě potěšila.
   Pokud by jste potřeboval, dá se konzultace i terapie udělat i přes Skype.
   Jsem ale moc ráda, že vám moje podněty pomohly.
   Ať se vám daří stále lépe.
   S vaším přístupem a vděčností to určitě půjde.
   Jana

 • Dobrý den všem!
  Chci napsat taky krátkou reflexi jako poděkování a s přáním všeho dobrého paní Janě.
  Navštívila jsem ji před několika týdny a musím říct, že je velmi příjemným a dobrým průvodcem metody RUŠ, kterou mohu jen doporučit. Otevřené prostředí jejího domova přineslo klid a stalo se inspirací i důkazem, že “TO JDE, KDYŽ SE CHCE”.
  Děkuju a těší se z každého, kdo jde s takovou odvahou.
  Příjemný den !
  Silvie

  • Silvi, děkuji moc za reakci na stránkách. ano, přesně, jde o tu odvahu, jít do akce, rozhodnout se věci vyřešit. Toto nás přenese přes všechny programy až čistému BYTÍ nás samotných. A toto právě cestou pomůže nejlépe odstranit z cesty programy, které nám bránily žít opradu šťastný život.
   At se vám krásně pluje v božském proudu života.
   JanaFe

 • Z mailu účastnice workshopu břišního tance:
  Milá Jani,
  chtěla bych Vám touto formou ještě jednou poděkovat za neopakovatelný zážitek při první hodině břišního tance, který proběhl v úterý 14.6. 2016 v Alternativě v Karviné.
  Velice se mi líbil Váš citlivý přístup k nám začátečnicím, smysl pro humor, vysvětlení každého krůčku působícího na oblast zdraví a jeho prospěšnosti …Vaše povzbuzování při objevování naší skryté ženskosti…Vše podtržené skvělou hudbou, jež sama roztancovávala buňky v těle.
  Na tu atmosféru, která se v průběhu vytvořila, nestačí slova, tu je třeba prožít. Rozzářené obličeje zúčastněných mi dlouho budou zkrášlovat vzpomínky, které jsem si odnesla domů.
  Moc si cením, že jsem mohla odhalit své zatuhlosti ve svém těle a šanci, že je lze postupně krůček za krůčkem odstraňovat v prospěch svého zdraví jak fyzického, tak duševního…
  Paráda!
  Moc se těším na Vaši další hodinu :-).

  Meditace nakonec dala všemu královskou korunu. Zážitek neskutečně nádherný. Využila jsem při ní dotazu pro sebe samu a odpověď přišla bleskově ve vší parádě, až jsem žasla a nechtělo se mi od ní odejít….

  Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala.
  Mějte se moc krásně. Bůh Vám žehnej!
  Svaťka 🙂

 • Ahoj Jani,

  tak jsem dneska pochopila, že jsem placená za to, že jsem.

  Děkuji za Tvoji terapii !!!

  přeji všechno nej

  Eva

 • Pani Janičko, děkuji vám moc za včerejšek, musím říct, že jsem se po dlouhé době nadechla, ani jsem nevěděla vlastně kde jsou příčiny všech omezení, ještě jednou děkuji a doufám, že se ještě uvidíme. Přeji vám krásný den, Andrea Souralová
  (zkopírováno z mailu po terapii)

 • Dobrý den Jani, čtu tady samé kladné ohlasy a jak metoda RUŠ každému pomohla. I já už nevím, kam se obrátit se svými problémy. Už nevím, co by mi pomohlo. Jste z daleka a není v mých silách jet takovou dálku. Je možné tuto metodu praktikovat i na dálku ? Děkuji moc za odpověď. Jana

  Janičko, můžeme i přes Skype udělat terapii, ozvěte se mi na 776 627 442 a domluvíme se. Důležité je vaše rozhodnutí pro změnu a cesta se již najde. Zatím přeji krásný den Jana

 • Se zaujetím sleduji motivační videa, leč neovládám angličanů řeč.
  Víte co s tím? Jak si poradím?
  I tak děkuji a vše miluji.

  RUŠ spíše odstraňuje překážky. Pokud by jste měl k učení odpor, nešlo by vám to, či cítil v souvislosti s učením AJ nepříjemné pocity(mnohé programy vznikly jistě při školní výuce pod tlakem), pak bychom to určitě mohli odblokovat. Jestli ne, zkuste nějaké moderní učební a hravé metody výuky jazyka. Kontakt na mě je 776 627 442. Jana

 • Ahoj Jani.Přečetla jsem si ohlasy které tady máš na svoji práci a cítím že každému z nich rozumím.Taky mám najednou úplně jiné pocity než dřív.Zmizel strach, stud, pocit osamocení a nelásky.Spousta věcí které mě dřív vyváděly z rovnováhy se mnou ani nehnou. Vždycky jsem se snažila se sebou pracovat.Dělala jsem spoustu věcí, ale až metoda RUŠ to všechno ve mně propojila a vyčistila do hloubky.Tušila jsem už dřív proč se mi v životě dějou určité věci, ale při Rušce se mi souvislosti ukázaly úpně jasné a lehce pochopitelné.Jani chci Ti moc poděkovat za Tvůj úžasný přístup při terapiii.Za tu trpělivost,laskavost,pochopení a podporu se kterou jsi mě vedla.Cítila jsem ze Tvé strany takovou lásku a porozumění,že jsem neměla strach se otevřít.Mám Tě moc ráda a ještě jednou moc děkuji.Alena

 • kopie z mailu klientky:
  Dobrý den, Jano,
  chci Vám ještě jednou moc poděkovat a podělit se o zajímavý zážitek. Od dětství se mi opakuje tento sen: jsem někde mezi lidma a najednou zjistím, že mi chybí část oblečení a je mi to strašně trapné, vyčítám si to, jak jsem mohla vyjít mezi lidi neoblečená, co budu dělat, jak se rychle dostat k oblečení, panika, stud atd…
  V pátek jsem byla u Vás a ze soboty na neděli se mi zdál tento sen: jsem doma u rodičů, poblíž je jeden kamarád.. najednou zjistím, že jsem nahá, jen zabalená v dece, říkám si, hm, nemám oblečení, asi se budu cítit lépe oblečená – žádný stres, stud, nic… v klidu udělám tři kroky, tam leží moje oblečení a já si ho v klidu oblékám, vidím kamaráda, že mě vidí a je v pohodě, já jsem taky v pohodě, při oblékání si všimnu, že oknem nakukují nějací cizí kluci a smějí se a já si říkám, je mi to jedno, jestli chcete, tak se koukněte, na tom nic není…

  také jsem v sobotu pozorovala své pocity, když o mě vedoucí na školení přede všemi hezky mluvila… Bylo to příjemné slyšet o sobě hezké věci, všem jsem věřila a říkala si – ano, to jsem já, zároveň jsem necítila hlad po těchto pochvalách a ani pocit “nadřazenosti”, že jsem lepší než ostatní …

  Moc, moc děkuji a přeji i Vám tolik radosti, pokoje a štěstí, které druhým dáváte:-)

  Jitka

 • Dobrý den,
  byla jsem u Vás na RUŠce v srpnu 2013 a od té chvíle můj život nabral nový dech.
  Když se teď podívám zpět, vidím neuvěřitelné změny. Přestala jsem pozorovat, co si o mě myslí okolí, přestala jsem se soudit a soudit i druhé. Začala jsem si vážit sebe, svých kladů i svých slabých stránek. Když se setkám s nepříjemnou situací, nevyvede mne to z míry. Za celé dva roky se mi jen jednou stalo, že mne někdo vytočil, ale pak jsem si vzpoměla na Vás, pánovi jsem odpustila a došlo mi, že jeho hněv nebyl směřován na mne a dál jsem se s tím už nezaobírala a netáhla jsem si to s sebou dál. Jedno po druhém se začali plnit mé přání a sny. Přestěhovala jsem se, našla skvělou práci, která mne baví a přitom mi i dobře vydělává, našla jsem muže, který si mě váží a miluje mne a máme spolu úžasnou holčičku, která jako by nám četla myšlenky. Vše jde tak lehce, když v tom člověk nehledá, proč si to nezaslouží. Nevycházím z úžasu.
  Sice si nejsem úplně jistá jak se vám to povedlo, ale hlavní je, že to funguje a to skvěle. Byly to tehdy moc dobře strávené 4 hodiny 🙂
  Děkuji vám moc, s láskou a úctou Míša Š.

  • Míšo, moc děkuji za krásná slova, ale hlavně jsem ráda, že se to tak krásně povedlo. To ví jen Vesmír a Bůh, jak se vše povedlo, ale rozhodně jsme obě dvě na tom popracovaly a hlavně – vy jste chtěla věci změnit. přeji krásný život a at se vše daří jana

 • zkopírováno z mailum – po práci přes Skype, téma bolesti při menstruaci a nejistota ve vztahu:
  Dakujem Jani,
  No a inak sa posledne dni citim super a som stastna, lebo vcera som dostala menstruaciu (ako som aj cakala) no a pre mna jednoznacne zazrak je, ze to je uplne bez bolesti! Citim sa vyborne a to sa pocas mojich dni nestalo uz dlhe roky, a hlavne ked si predstavim, ako som este minuly mesiac trpela a musela kvoli bolestiam zostat doma z prace, lebo ani lieky od bolesti mi nezaberali…

  Este raz Vam z celeho srdca dakujem, prajem krasne dni a este sa urcite ozvem! 🙂
  Jana

 • Zdravím všechny,kdo čte tyto stránky,dne 22.9.2015 v 9:30 hod jsem absolvovala druhou Rušku.Moje zážitky jsou neskutečně nepopsatelné, nedá se to ani vypovědět,nestačí na to slova co jsem zažila během Rušky.Vrátila jsem se zpět do reality a pomalu,ale jistě to jsem zase já.Vím,že budu muset na sobě ještě moc,moc,moc pracovat.Tímto bych chtěla poděkovat Vám Janičko,jsem Vám neskutečně vděčná,nikdy jsem ani nepomyslela,že by to mohlo být tak docela jednoduché,opět najít sama sebe.Ještě jednou Janičko moc,moc,moc děkuji,s pozdravem Gabča Sabatini z Orlové.

 • Opsáno z mailu od Jany V. :
  “Odkedy sme sa videli som Vam chcela velakrat napisat a hlavne podakovat Vam za Vasu pomoc; casto som na Vas a ten den straveny u Vas myslela, len som sa akosi nikdy nedostala k tomu sa ozvat.. :-).

  V prvom rade Vam musim este raz podakovat – po RUS-ke u Vas som sa citila totalne vycerpana a ten den bol pre mna naozaj velmi zvlastny, ale myslim, ze aj velmi dolezity – mam pocit, ze som odvtedy nejaka trocha ina, aj ked :-).

  S radostou Vam tiez musim oznamit, ze po dlhom case bez partnera sa veci u mna v tomto smere zacali menit a uz asi pol roka mam priatela, s ktorym si vyzera to dost rozumieme. Je to pre mna velka zmena a posun, a myslim, ze za vela asi vdacim aj Vam a som naozaj velmi rada a vdacna, ze som ho stretla.

  Samozrejme, nie je to bez nejakych tych obcasnych starosti a problemov, ako u kazdeho, a myslim, ze este stale tak trocha bojujem sama so svojim strachom, ci sa tomu vztahu mam uplne otvorit a odovzdat, lebo myslim bez toho to nejde…….. Ale celkovo je to snad na dobrej ceste, dufam :-).

  Aj moje kozne problemy sa zmiernili, nezmizli uplne a pevne dufam, ze aj to sa stane coskoro..

  Vy si asi nebudete nasu RUS-ku pamatat, ak vobec, do detailov, ale az ku koncu sme sa dostali k mojmu tak trochu problematickemu vztahu s mojim otcom. Mam pocit, ze toto je oblast, v ktorej mam asi este nejaky ten blok a su veci, ktore by asi bolo este treba ‘vycistit’.

  Chcem sa preto spytat, ci nahodou nerobite s ludmi aj telefonicky alebo cez Skype? – kedze v najblizsej dobe by to bolo pre mna dost tazke prist za Vami zase osobne.

  Kazdopadne dufam, ze sa Vam dari a mate sa dobre, a este raz Vam velmi pekne dakujem za pomoc……” Jana V

 • Metoda RUŠ mě opravdu otevřela oči hluboké pravdy a poznání naších programů s rodiny. Jsem teď čistá a otevřená….:-)

 • Opsáno z mailu:
  Zdravím Jani,
  aj keď oneskorene, ale predsa, chcem sa poďakovať za sedenie a pomoc pri oblokovaní fóbie z lietania.
  Let bol perfektný tam aj spať. Dokonca som sa po 5 rokoch bola schopná aj najesť v lietadle 🙂
  Naspať síce boli menšie turbulencie, ale celkom sa to dalo.

  Moc ďakujem a prajem všetko dobré.
  Lenka M

 • Janička má v sobě dar pojmenování a nalezení toho přebytečného v nás a v dalším průběhu života již nevýznamného pro nás.

  Díky ní jsem si uvědomil, že je třeba mozkem a myslí sám sobě ustoupit z cesty a nechat vše volně plynout v přítomném okamžiku.
  Vědomě poté dávat a věnovat naši pozornost zdroji síly života a stvoření všeho – našemu srdci.

  Jsem jak znovuzrozený, sice ještě ne dodělaný 🙂 avšak již více žijící, než přemýšlející bytost, které se od mozku taaaaak moc konečně ulevilo a teď již jen pozoruji, když naběhne nějaký starý uložený model chování a s přehledem ho ignoruji, protože není můj a nepotřebuji ho 🙂

  Děkuji Děkuji Děkuji Jani

  Jste zlato :-*

  Mám Vás moc rád :)))

 • dobrý den p. Jano chci se zeptat jak se na vaši terapiji dostat? dekuji Lilija
  odpověď: Lilije, jen mi, prosím, zavolejte na 776 627 442 a vše domluvíme Jana

 • Dobrý večer p. Jano,
  chtěl bych Vám poděkovat za dnešní příjemnou konzultaci pomocí metody RUŠ. Přiznám se, že jsem byl velmi překvapený kolik si člověk nese podnětů, komplexů a starostí, které si nastřádal od dětství až do dospělosti a ke kterým se pomocí Vašich metod může dostat a pomoci je rozebrat a vnitřnne “uzavřít”.
  Vřele doporučuji např. všem, kteří by rádi pronikli do svého nitra a snažili se pochopit svoje dnešní chování.
  Mějte se pěkně, pragmatický ITák:) Petr

 • VÝROČÍ S METODOU RUŠ

  Tento měsíc je pro mě oslavným měsícem. Již to je rok, kdy jsem začala znova žít a objevovat krásné věci na tomto světě. Nikdy jsem si nemyslela, že tyto pocity vděčnosti ještě zažiji. Byly to náročné dny a léta ze kterých jsem se nemohla nějak vymotat. Stále se mi omílaly dokola staré programy, začala jsem trpět strachem z lidí, nevěřila jsem si a cítila jsem se špatně a k tomu všemu jsem prožila bolestný rozchod se svým partnerem. No co více si přát……….? 🙂 Má matka mi řekla: ” Dost, dej se už dohromady!” A dala mi telefonní číslo na svou kamarádku Janu. Objednala jsem se na RUŠKU. A to se teprve začaly dít věci…..Spousta starých a nepotřebných programů prostě zmizela nebo jsem se naučila je přehlížet. Lidé okolo, má rodina se začali chovat jinak, viděla jsem spousty věcí daleko pozitivněji a začala více chápat vše, co se děje kolem mě a v mém životě. Aaach, taková změna a úleva. Změny přišly ve všech oblastech života. Poznala jsem úžasné přátele, začala se více věnovat hudbě, která mě opravdu posiluje, naplňuje a hodně obklopuje. Janičko, jsem vděčná, že jsi mi ukázala ten správný směr a já pochopila, že MYŠLENKY TVOŘÍ NÁŠ SVĚT A JE TO HNED! 🙂 Děkuji za to, že jsi můj přítel.

 • okopírováno z mailu klientky:
  Dobrý den,
  děkuji za přání, i Vám přeji krásný rok 2015.

  Po rušce jsem opravdu jiná, vidím to ve svém myšlení, chování i ve snech. Už nejsem samaritánka, pomáhám pouze, když chci, je to neuvěřitelné, jak málo k tomu stačilo. Jsem i tvrdší na lidi, lidé si ke mě nedovolují. Před ruškou jsem řešila to, jak říct to či ono negativní druhému člověku, jak ten druhý to bude brát, a teď kolikrát řeknu věci otevřeně bez ostychu, že se sama zaleknu, jak je to teď snadné!
  S pozdravem Jana…

 • DOTAZ:
  Dobrý večer,
  chtěla by jsem se zeptat zda se metodou Ruš dá třeba i přijít na to proč žena nemůže otěhotnět a kde je
  problém. Děkuji. Radka

  ODPOVĚĎ:
  Dobrý den, Radko,
  Ano. Vše má své příčiny v hlavě a v našich programech.
  Jistě by možnosti otěhotnění prospělo, když by jste byly schopna na věc nemyslet, nebo jen v případech, kdy je to nutné. Nechat věci přijít tím nejideálnějším způsobem, ve správný čas. Naše programy ale mnohdy blokují tu přirozenou cestu.
  Ve chvíli, kdy v této oblasti blokující programy nemáte, tehdy se otevírají všechny možnosti, jste vedena správně, ke správným lékařům, partnerovi, bylinkám, cvičení, prostě intuice vás vede tak, aby vše šlo lehce a snadno a v souladu s plánem naší “duše”-dá se říci. A má-li dítě přijít, pak přijde – bude to snadné a ve správný čas, ale vy budete po celou dobu klidná a dovolíte, aby se tak dělo.
  Ten stav klidu se dá RUŠ docílit a toto jistě těhotenství velmi pomůže. Klidně zavolejte, ráda vám řeknu více, můžeme objednat… A jste li zdaleka, mám výborné zkušenosti i s prací přes SKYPE. Mům mobil je 776 627 442, ráda poradím a proberu to s vámi
  Jana

 • Dobrý večer paní Jani,
  ráda bych Vám poděkovala za dnešní přednášku… byla plna lásky a opravdovosti, která z Vás vyzařuje:-) odjela jsem domů naplněná radostí, teplem a láskou a už teď se těším, až budu mít chvilku, že si zajedu na, některou jinou akci, kterou pořádáte.

  Přeji krásný večer, Darina

  (Z mailu po přednášce v Havířově na festivalu zdraví – o programech, o klidu mysli, o práci s RUŠ)
  přednášku si budete moci poslechnout zde v blogu.

 • Z mailu účastnice akce ” Věčné mládí, zdraví, regenerace”
  Milá Jano,
  moc Vám děkuji za včerejší krásné odpoledne… Už dopředu jsem se na ně velice těšila :-), cítila jsem, že setkání s Vámi mi přinese opět něco důležitého. A taky že ano.
  Jediné slůvko – stáří – a jako by se otevřela dosud uzavřená komnata, vší silou se na mě vyvalily skryté programy a zcela mě zahltily. Byly tak temné, omráčily mě, stály před mým zrakem a nedovolily pustit jedinou kladnou myšlenku.
  Přitom už řadu let myslím a konám pozitivně, všímám si drobných krás kolem sebe, učím je vidět i ostatní.

  Až po zkušenosti toho pána se mi rozsvítilo, že mám taky nové zážitky = zjištění, že lidi kolem mě jsou hezčí… Stále pracuji na sobě a poslední měsíc jsem prošla aplikací Daru odpuštění podle návodu žáka dona Miguela Ruize. Úžasná věc, tolik úlevy.

  Doma mi došlo, že jsem téma stáří ještě v sobě neřešila a vliv těch negací byl opravdu velký, v mysli jsem měla jen strádající babičku, tety, maminku, všechny zemřely dříve než měly, ale zcela jsem ignorovala mrtvého děděčka (92let) a tatínka (80 let), poslední dvě žijící tety (85leté) a pak 102 letého strýce svého švagra, který je plný elánu a radosti i ve svém požehnaném věku. Jak jsem je mohla z mysli vytlačit? Mohla, přiřadila jsem se k těm strádajícím…
  Děkuji moc, že jste nám pomohla toto téma otevřít.

  Každá Vaše meditace mě vždy prozářila a dala mi hodně dobrého.Ta včerejší byla přímo kouzelná :-D. Oslavu jsem si opravdu užila naplno, bylo tam tolik nádherné energie a světla, slova na to nestačí… dostala jsem rady a nechtělo se mi odcházet…
  Po otevření očí mě překvapilo to přítmí a došlo mi, že to světlo bylo ve mě :-).
  Odnesla jsem si domů nádherný pocit a mám ho v sobě dosud. Taky vědomí, na čem zapracovat.
  Moc, moc děkuji.

  Přeji krásné dny plné božího požehnání.
  Svaťka

 • Mila Jano prostě úžasné 🙂 lehkost bytí kterou jsem s RUŠkou u tebe 1.10. zažila …. nepopsatelné, šťastné, úžasné… děkuji a těším se na každé příští setkání… lehkost tvého a mého bytí 🙂

 • zkopírováno z mailu:
  Ahoj, Janičko,
  děkuji Ti za báječnou přednášku v Opavě. Držím Ti pěsti, aby i další přednášky byly stejně v pohodě jako ta opavská. Na mne to mělo ten účinek, že se mi do života vrátil humor a radost. Žertuji například i s kolegy a kolegyněmi v práci. Věřím, že mi dobrá nálada vydrží.

  Doufám, že se máš dobře a užíváš si krásného podzimu. Jsi požehnaná. Jsi napojééén:-). Zdraví Tě Jana P.

 • Milá Jani,

  velký dík za vše, co děláte pro lidi 🙂 Minulý čtvrtek byl pro mne
  naprosto úžasný a to jsem už byla ledaskde 🙂
  Moc se mi líbil břišní tanec a také skvělá meditace. Proto jsem nadšená z
  toho, že si ji teď mohu kdykoli přehrát znova!
  Sylva, účastnice akce v Antakaraně (překopírováno z mailu)

 • Děkuji paní Janičko za krásně strávené odpoledne na vašem kurzu d čajovně Antakarana dne 14.8.2014.
  Příjemní lidé, úžasná lektorka, příjemné prostředí, parádní lekce tanců, nádherná meditace. Díky Díky Díky

 • Přehled komentářů

  Život se mi nezměnil na ruby, jen pocity a vnímání jsou jiné
  Ahoj Jani,
  přeji krásné soboní ráno, či dopoledne a říkám si, že se s Tebou musím podělit o poznání, ke kterému jsem dospěla.

  Je sobota, ležela jsem v posteli a nechtělo se mi vstávat, tak jsem lebedila, četla jsem si a na nic nemyslela. Pak jsem vstala, udělala jsem si snídani, umyla hlavu a najednou se mi rozsvítilo.
  Je sobota a já vůbec nic necítím. Žádný smutek z toho, jsem tu jsem sama, žádnou lítost z toho, že je celý den přede mnou a já nemám plán….prostě vůbec nic.
  Je mi krásně, je mi lehce a dělám si co jen chci.
  Není to úžasný?
  Život se mi nezměnil na ruby, to ne, jen pocity a vnímání jsou jiné a tolik nebolí :-))
  V úterý odjíždím na dovolenou do Turecka, moooooc se těším :-)))

  Moc Ti za všechno děkuji, jsi úžasná bytost 🙂
  jen a jen krásné dny Ti přeji,
  Zuzka (Ústí nad Labem)

 • Re: Nádherná a profesionální
  OOOO, děkuji moc. To mě mooooc těší. Jako pohlazení po duši. Dík, že jste přišli Martine. I Vlaďce, byla jsem moc ráda.

 • Nádherná a profesionální
  V sobotu jsem byl přítomný Jančiny výuky břišního tance. Už dlouho jsem neviděl takovou jemnost,grácii,erotično,krásu….Děkuji Janičko byla jsi nádherná a velmi profesionální.Moc pěkné!!

 • Re: Můj příběh o hledání smyslu života
  Sva´tko, to je moc pěkný příběh. V mnohém jsem cestu měla stejnou, poznávání sebe. Knihy úžasné. Noví lidé a zázraky na cestě poznání. Nové cesty, možnosti. Taky tolik toho, co bylo třeba pročistit , zpracovat. Pustit lpění. Odhazovat zátěže. Jsme o kus dále a mnohem vědomější. Je to hodně uspokojující být blíž a blíž sobě. A bohu, všemu zárověň. Ať se vám moc daří dále a jistě se brzy potkáme. Jana
  Odpovědět

 • Můj příběh o hledání smyslu života
  Jani, ráda opětovně dojdu na akci s Vámi, až zas bude v Karviné.
  Ty dvě (o RUŠ + Pán mysli…) mi daly nový impulz v přístupu k sobě, za což moc děkuji.

  Před 26 lety po operaci dělohy jsem začala hledat smysl svého života, nechtěla jsem už žít tak jak lidi kolem mě… Nevyhovovalo mi to.
  V momentě, kdy jsem se rozhodla, se mi přikopla kniha R.Moodyho “Zivot po životě”, ta úleva, že je vše jinak, vnitřně jsem se vším v ní souhlasila, jako s znovu nalezeným ztraceným pokladem. Pak už to jelo samo, tituly různých autorů se hrnuly, bylo jich velké množství, každý z nich mě něčím zasáhl a něco ve mě zanechal.
  Hledala jsem sebe samu. Svízelná, bolavá cesta, lekce stíhala lekci, naštěstí jsem ji vnímala jako největší dobrodružství svého života. 🙂
  Odmítla jsem se nechat vláčet negativními náhledy na život a dění kolem sebe a vše vzalo ještě rychlejší a rozmanitější spád.
  Prošla jsem kurzem Sebeléčení vlastní energií, doma cvičila Pět tibeťanů, později přešla na Taiči, zúčastňovala se Rodinných konstelací, prošla kurzem SRT…vše mě formovalo, slzy tekly, náhledy na svůj život se měnily a měnily…

  Během té doby mi zemřeli s odstupem asi 10 let maminka a tatínek, první mě zdrtilo a odnesla jsem to zdravotními potížemi, druhé úmrtí v době, kdy jsem řešila dost složitou finanční situaci a vztahy se sestrou, jsem onemocněla se štítnou žlázou (přes velkou žravost šla má váha rapidně dolů), jsem i v nemoci dokázala při dvouměsíčním tatínkově umírání hodně pro nás získat, nevím odkud se ta nádherná síla lásky mezi námi vzala, v dětství byla jen poslušnost a respekt, po jeho smrti jsem cítila jen lásku a při pohřbu jsem v hrobě zahlédla světlo…

  Celestýnské proroctví jsem četla na dvakrát, poprvé jsem nemohla dál, až po pěti letech jsem je dokončila… Don Miguel Ruize byl přímo pro mě revolucí, něco je už ok, ale je toho ještě hodně přede mnou…vždy se přikopne ta pravá kniha a v ní ta pravá myšlenka… bylo jich mnohem víc…

  Roku 2011 přišlo však ještě třetí zdravotní zastavení, divila jsem se proč, vždyť už tolik toho dělám správně… Vážně?! Po 4 měsících ležení na jednom boku díky vyhřezlé plotýnce v páteři, jsem si konečně začala chránit tělo a energii v něm. Konečně mi došla spousta věcí.
  V té nemilé bezmoci jsem se hned rozhodla pro zdraví, dbala rad lékařů + přidala vše, co jsem se naučila, včetně veselé mysli a neuroložka mi řekla, že mě viděla už na operačním sále, žasla, že mě má tam nahoře někdo rád :-), když mě před ní ochránil, obvodní mé rychlé uzdravení z onoho stavu nechápe dodnes, vždy je u preventivek vzpomíná :-).

  Proč to píšu? Před Vaší přednáškou jsem cítila, že jsem se stopla, nemohla jsem přijít na to, co mě drží a nechce pustit dál?
  Vámi vedené meditace (spolu s tím, co jen jinými slovy mluví už o tom, s čím vnitřně souzním) mě posunuly dá se říci víc zas k sobě a ke světlu.
  Vnímám to, jako osvěžení a moc za to děkuji.

  Taky děkuji za vyslechnutí mého příběhu.
  Zdraví Svaťka
  (svatako@post.cz)

 • Re: Změna náhledu na vše.
  Velice moc, Janičko, děkuji za reakci a pěkná slova. Jsem ráda, že jste se ozvala. To mě moc těší. o to jde, o změnu náhledu. A že v jakékoli situaci můžeme zůstat klidní a napojení a prostě dělat to nejlepší, co se dá. S láskou k sobě a ostatním. A teď mnohem více vidíte objektivní realitu. A tím můžete vybírat ze spektra možností “reality” i jiné než dřív. Péči manžela, klid, jiný vývoj, jiný život. Pořád platí, čemu věnuji pozornost, to se děje a to tvořím. Viďte vše dobré, lepší na všem, věřte v nejlepší vize a řešení a tak to nejspíše vše půjde. Mějte se také moc krásně a třeba někdy přijďte na některou z akcí, meditací, ráda vás uvidím.

 • Změna náhledu na vše.
  Jani, přeji hezký nedělní večer. Je to již několik dní, co jsem byla na terapii. Potřebovala jsem to nechat trošku uležet a vstřebat, než dám své poznatky do nějaké souvislé srozumitelné textové podoby.
  Předně moc děkuji, že jste mě přijala a že jste se mi s plnou péčí věnovala. Moc děkuji.

  Jak jsem již na úvod uvedla, vůbec jsem neměla představu, proč jsem se k vám na terapii dostala. Byla jsem přesvědčená, že s minulými událostmi jsem již srovnaná a že léčení nějakých dřívějších bolestí již ve mně proběhlo a že jsem jak se říká “happy” Když jste chystala ty kapesníčky, říkala jsem si sama pro sebe, že už mě jen tak něco nerozpláče a moje minulost už vůbec ne. No NETUŠILA jsem jak MOC SE MÝLÍM !!!!!!! A když jste mě pak krok po kroku vedla po cestičce zpátky, nestačila jsem se divit, co všechno ze mě vypadávalo a jak ty kapičky černého smutného oleje stoupají na povrch a jak jsou schopné vzplanout ve žhavý plamen a sna ještě nikdy dříve jsem si nebyla schopna ani tak živě uvědomit své pocity, jak se mnou doslova “cvičí a točí mě v kole. Ještě více mě doslova překvapilo, co všechno se mi vybavilo při opakování jednotlivých vět i ze současného života. A jak mi to najednou zapadalo do mého současného života.

  Velice zajímavá životní zkušenost. Nemám pocit, že by se můj život nějak významně za těch pár dní změnil. Naopak se mi hodně změnil můj pohled na život a již přesně vím, že události, které by mě vykolejily ještě před týdnem, případně jedna opravdu velice nepěkná událost ze včerejšího dne by mě přivedla do totálního amokového šílenství. Tak tyto události prošly skrz mě, nebo kolem mě ani nevím, s úplnou lehkostí bez toho, že by vyvolala jakékoliv negativní emoce. A jedna velice pozitivní, můj můž snad poprvé v životě něco pro mně udělal bez toho, že bych mu to musela jakkoliv naznačit, nebo dokonce říct, ať udělá. Skvělé.

  Ještě jednou moc, moc, moc děkuji za to, že díky vaší práci, je svět a život krásnější. Je to poklad mít v sobě takovýto potenciál, který otevírá staré bolesti v slzách a zkrášluje život nám ostatním do krásné barevné duhy, stejně tak, jako když se duha vykrystalizuje po bouřce a dešti.

 • Milá Janičko, (, 26. 4. 2014 20:07)
  Milá Janičko,
  Ty krásná bytůstko, hvězdičko z nebes, andílku sjedním křídlem / obejmu tě a uvidím dvě křídla /, rozzářený paprsku slunce, vodo plná života, vánku kolébko radosti, i temná noci plná pohlazení,

  ukázala jsi mi nádhernou cestu vesmírem, má víra mi pootevřela dveře, duchovní učitelé nechali nakouuknout, ale ty jsi mi dala odvahu jít dál.

  Znát svobodu, radost z poznání, jmenovat strach – soucítit s ním, pohladit ho a nechat ho rozplynout jako vánek.Zažít tolik různorodých barev vesmíru ,najít lásku každičké duše, cítit teplo, vnímat štastný a krásný radostný život , nadechnout se a občerstvit se , hledat a nalézat, ……………. ach ta láska spojnice všech vyznání.

  Ukázala jsi mi cestu jak získat pokoj,
  milovat tam, kde je nenávist,
  odpouštět tam, kde jsou křivdy,
  sjednocovat tam kde je svár,
  říkat pravdu tam kde je omyl,
  probouzet naději tam, kde je zoufalství.Smějící seNevinnýLíbající

  Janičko, zažehneš světlo tam, kde se stahují temnoty a vnášíš radost, když se šíří starosti.

  Mnohokrát díky, díky, díky!!!!!!!!

 • Re: Milá Janičko,
  Ivi, já jsem úplně dojatá, jak ty to krásně píšeš. No nádherná úplně báseň. To ty jsi jenom s pomocí všeho dobra našla poklady v sobě dávno uložené.
  Děkuji ti moc a vše ať regeneruje v té lásce, kterou produkuješ neustále.
  krásné dny měj jana

 • Re: problém partnerský
  Krásný den Renatko,
  Určitě vás to vede správně, když to chcete vyřešit a nechcete se trápit.
  A jediná cesta je myslím právě jít do sebe a tam vše opravit. Vše, co se nám děje , je odrazem naší mysli.
  Jistě se hodně vyřeší, změní se náhled. Stejně vás trápí vaše pocity a ty téměř všechny původně mají kořeny ve vašem dětství. Skutečně se dají věci brát prostě takové, jaké jsou. A v jakékoli situaci je možno být šťastný a v pohodě. A takovém stavu vždycky víme přesně víme, co máme dělat, protože nás vede intuice. A i vy to víte a budete vědět. A pak uděláte to, co je nejlepší pro vás všechny. a když vy to budete mít v sobě porovnané, pak se může manžel začít chovat úplně jinak, nebo vy a věci můžou nabrat nečekaný spád. Ale jste schopná být u toho v pohodě.
  Klidně mi zavolejte, probereme to a jestli budete chtít, najdeme i termín.
  Moje nové stránky a všechny kontakty jsou zde dole, tak se můžete ještě podívat na ledacos. Zatím mějte krásné dny a ať jste brzy co nejvíce šťastná, ať už to bude jakkoli. Jana http://www.tancimzivotem.cz

 • problém partnerský
  Dobrý den,momentálně řeším vážný manželský problém,manžel má dlouletou milenku a už půl roku,kdy se do provalilo se není schopen rozhodnout,s kým chce nadále být.Trvrdí,že nás má rád obě,že o mě nechce přijít a momentálně máme měsíční pauzu ve vztahu.kdy on bydlí s ní,aby si prý ověřil,že ona není ta pravá.Já se léčím antidepresivy,nevím jak dál,vím,že i on má vleké psychické problémy,ale nijak je neřeší.Chtěla jsem se zeptat,zda by mně Vaše metoda mohla pomoct ke znovunalezení sama sebe,nabytí vnitřího klidu,zbavení strachu z budoucnosti a nalezení odvahy to celé vyřešit,protože on toho není schopen a já už takto dál žít nechci.On by k Vám určitě nešel i když podle mého,by to taky potřeboval.Děkuji za odpověd.

 • Re: Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce…
  To je všechno úúúúúžasné Jaruš. Kroky vás vedly kam třeba, protože jste krásně poslouchala své nitro. A berete vše super a tak je vám vše nakloněné. Jsme všichni jeden celek a pomáháme si . Děkuji také moc a at se cesta vydaří. Krásné dny Jana

 • Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce… (, 7. 4. 2014 23:15)
  Ahoj Jani,
  tak se znovu ozývám v tomto krásném sluníčkem prozářeném dni, jak pokračuji dále po RUŠce. Mohu říci, že jsem sama sebe překvapila tím, že v sobotu 5.4. jsem se sama přišla přitulit k partnerovi (po více jak dvou letech) a jeho hlazení mi tentokráte bylo příjemné a my spolu strávili krásné něžné chvíle. I partner je více pozorný, jemný, něžný a komunikace se výrazně zlepšila. Cítíme vzájemnou lásku.
  A aby toho nebylo málo, tak toho dne jsme objevili a naplánovali si společnou poznávací a dobrodružnou dovolenou, po které jsme toužili, ale vždy jen mluvili a nikdy neuskutečnili. A i když měl partner naplánovanou dovolenou až v srpnu a ta dovolená je už v červenci, jeho spolupracovníci se vzdali své dovolené v jeho prospěch a posunuli si ji na jindy, takže si můžeme splnit jeden z našich cestovatelských snů.
  A já dneska na pracáku dostala na 8 měsíců podporu, takže se mohu vklidu rozmyslet, jak dál ve svém pracovním životě. A udělala jsem si radost a koupila si dnes krásné blankytně modré plavky (také po letech) a super maskáče na dovču. Jsem šťastná!(á právě se spustily slzičky štěstí). Děkuji Vám! Těším se na další setkání s Vámi!
  Ještě pár letáčků jsem rozhodila, ať jsou i další lidi šťastní, ti, které Váš letáček přitáhne, tak jako mne, když jsem byla zoufalá a nevěděla kudy kam.
  Děkuji andělé, že jste mé kroky, tenkrát v mém zoufalství, vedly do Fajneho kafe v Opavě!
  Ještě chci dodat, že, i když jsme řešily s metodou RUŠ nakonec vztahy(tak to chtěla má duše) a né finance, s čímž jsem původně přišla, řekla bych, že se mění k lepšímu nejen ty vztahy, ale dokonce i ty finance(nedávno zrovna ke mně nějaké penízky přišly, podotýkám, že z neočekávaného zdroje), a co se týče pracovního života, beru to s nadhledem, no a co, jsem nyní zatím nezaměstnaná, ale mám aspoň čas a klid si vše pořádně promyslet, vypustit, odpočinout si a v tom klidu už teď mne napadají tvořivé myšlenky a začíná se pomalu klubat plán, jak svou situaci zvládnout.(Slovo problém už nepoužívám, nahradila jsem ho slovem SITUACE).
  Tak zatím pa Jarka

  dopis 1.:…Jinak se mám skvěle, je mi lépe, více se usmívám, zklidnila jsem, více si povídáme s partnerem, obrázek a text pod ním, který jste mi nakreslila a napsala mi visí u postele, kousek od mojí hlavy, když jdu spát či ráno vstávám i během dne, když jsem doma , koukám na něj nebo na něj položím dlaň(pak cítím energií, jak pulsuje) a pročítám text pod obrázkem, který mi dělá dobře…

 • Re: Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou 🙂
  Evičko, mockrát děkuji za krásná slova. A hlavně jsem moc ráda, za ta zlepšení, moc mě to těší. Ne každému se chce napsat, co se změnilo a je super vědět o výsledcích. mějte se moc a moc krásně, ať se daří ve všem s tím krásným napojením, které máte. jana

 • Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou 🙂
  Dobrý den,

  chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z RUŠ terapie pod vedením paní Jany. Nad objednáním jsem velice váhala. Když jsem se sama sebe ptala proč, zjistila jsem, že jediným prostým důvodem jsou peníze (jsem studentka). Ale řekla jsem si – jaká je lepší investice, než sama do sebe? Do svého štěstí? Do své vnitřní pohody a spokojenosti? Představa nového oblečení oproti těmto vyjmenovaným pokladům byla k pousmání, a proto jsem více neváhala. Nejdříve jsem napsala e-mail, na který p. Jana vzápětí odpověděla, pak jsme se domluvily telefonicky na termínu a do měsíce už jsem seděla v příjemném prostředí jejího pěkného domečku. Terapie probíhala kolem 4,5 hodiny a byla hodně hluboká, intenzivní a náročná. Výsledky za to stály. Měla jsem celou řadu psychických blokád, zaměřily jsme se na všechny vyjmenované, ale nejvíc na tu nejpodstatnější – na problém, se kterým jsem za paní Janou přišla pro pomoc (v jeho důsledku trpěla depresemi, úzkostmi a fyzickými nevolnostmi). S tímto problémem (a jeho důsledky) mi paní Jana pomohla na 100 %. Cítím se v pohodě, cítím se uvolněná, cítím se svobodná, cítím, že má budoucnost bude krásná. Úžasné.

  Po terapii se mi potvrdil můj názor – člověk má odpověď v sobě a je v jeho kompetenci si svůj problém vyřešit sám. Ano, ale může to trvat i roky, nebo celá desetiletí! Proč ztrácet čas, když mám na dosah skvělého terapeuta, který přesně ví, jak pomoci během pár hodin, dní? Který přesně ví, jak mě ,,naťuknout“:)?

  Jednou větou: „Paní Janu (Janičku:)) srdečně doporučuji“ a šířím dál, protože mám radost, že tato metoda funguje a že máme každý možnost žít svůj život snů! Nemáte co ztratit, můžete jen získat ;). Přála bych všem, které to za p. Janou táhne, ať jdou a ať mají taky takové úžasné výsledky jako já. Mimochodem účastním se i seminářů, které jsou taky úžasně obohacující (mohla bych psát do aleluja:)..

  ..a když to po sobě čtu zní to až neuvěřitelně :).. ale je to tak.

  Všechny zdravím a přeji krásný den

  a Vám paní Jani D Ě K U J I, že jste a předáváte svou krásnou energii dál.

 • Děkuji
  Dobrý den paní Jano,
  musím Vám ještě jednou napsatat a hlavně Poděkovat, protože po vaších dvou terapiích se můj život změnil k lepšímu. Nejsem vůbec nervózní a mám většinou dobrou náladu a chuť se smát. Mám pocit, že mi zhoustly vlasy a potíže s močovým měchýřem se zmírnily. Spánek se o hodně zlepšil. Při zpívání vyzpívám vyšší tóny než jsem dokázala před terapiemi. Beru život s nadsázkou a ani se moc nesnažím. Objevují se sice problémy se stejnými lidmi, ale nijak mě to nezasahuje a netrápím se. Pořád sleduji záměr a doufám, že se mi mé sny splní. Dokonce jsem se přihlásila na kurz RUŠ 1 k manželům Nejedlým. Bohužel mí nejbližší mě od toho dost nevybíravým způsobem odrazují. Ale já se tam těším. Jsem Vám vděčná za to, že jsem úplnou náhodou objevila Vaše krásné stránky na internetu a objednala jsem s na terapii. Děkuji Pavlína

 • Pavli. To je pokrok, že už nereagujete emocionálně. I že vnímáte z jeho strany zlepšení.(Nemusí vám dělat zrcadlo vašich bloků, když tam nejsou) Určitě jsou dětské programy vymazány. Teď je ale třeba možná o to více ujasnit si a upevnit si záměr. Říct si, co opravdu chcete. Rozhodnout se pro to a ono vás to povede.( Např. mít partnerství, kde je vzájemná láska a umíme si ji dávat najevo. Cítím se milována. Můj spánek je sladký a jsem vždy dobře vyspaná…). Pokud tam nejsou staré programy, je tam prázdný list a co si tam napíšete, je na vás. Však nějaké afirmace máte a další přidejte. Upevňujte nové, co chcete v životě mít a cítit. Stále tvoříme a jedině my určujeme směr, kam jdeme.
  Přeji ať se to krásně daří a děkuji za info. Jana
  Klidně zavolejte, budete li se potřebovat poradit

 • Dobrý den paní Jano, 🙂
  píši, abych Vám opožděně (a za to se omlouvám) poděkovala za pomoc. Cítím se teď mnohem lépe. První dny po metodě byly pro mě vcelku těžké, kvůli mému očekávání, že se vše hned změní v můj prospěch, a to bylo špatně. Ale pochopila jsem a musím říct, že mé vztahy s lidmi se výrazně zlepšily. Například s mým otcem. Týden po metodě RUŠ jsem ho navštívila a nemohla jsem se přestat divit. Zjistila jsem, že už se ho nebojím a jeho chování ke mě se úplně změnilo. A za to Vám velmi děkuji 🙂 Abych na metodu nezapomněla tak jsem si ještě k Vašemu obrázku vyrobila plakát, na kterém je obrázky vystřižených z časopisů znázorněn život jaký chci. A navíc a to je zajímavé, mě jednou napadlo, že si nakreslím sama sebe (což bylo divné, protože mé malířské schopnosti jsou na bodu mrazu). Vytvořila jsem obraz nádherného tančícího já. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že se mi něco takového mohlo povést. Takže to byl takový malinký zázrak. 🙂 Jinak se cítím mnohem sebevědoměji a jsem se sebou mnohem spokojenější.
  Ještě jednou Vám chci moc a moc poděkovat za pomoc. Jste opravdu úžasná! 🙂

 • Ozývám se až po týdnu, kdy jsem byla u tebe na RUŠ, nějak mi to nevyšlo napsat dříve… Moc děkuji za terapii, pomohla a ukázala mi, jak pracovat se svými emocemi. Některé situace ještě nezvládám tak, jak bych chtěla – myslela jsem si, že se po terapii stane zázrak a vše se změní jako mávnutím kouzelného proutku. 🙂 Ale jsem mnohem více v klidu, mnohem lépe zvládám vše, co mě trápilo a jsem o hodně šťastnější a vyrovnanější. Měj se hezky, ať se daří a těším se na další setkávání a další konzultace. 🙂

 • Dobrý den paní Jano,
  dnes, druhý den po návštěvě u Vás, mi je konečně krásně a radostně. Když jsem od Vás odjížděla, bolela mě hlava a doma začalo i celé tělo, zřejmě ještě něco dobíhalo… Dokázala jsem už pak jen ležet a prostě jen být. Druhý den po vyspání byl o něco lepší a odpoledne nastal velký zvrat, kdy jsem pocítila opět stav radosti a štěstí. Najednou mi to došlo. Bylo to pro mě velmi silné a nyní vím, jak se věci mají a jsem velmi klidná. Matně si vzpomínám, co jsme řešili, vím to jen obecně a naskakují mi jen samá pozitiva. Dokonce okolí se chová jinak – protože mé chování je jiné. Je to hodně povzbuzující 🙂
  Mám před sebou jen vše krásné, vím to, protože takto si to tvoříme 🙂 Moc Vám děkuji za pomoc a slova, která mi znějí v hlavě i teď. Celý život se směji, ale i za úsměvem se někdy skrývá bolest, kvůli které neumíme jít dál a to je třeba vyčistit… Jste úžasná bytost, která umí předat co ví.
  Děkuji velmi za setkání <3 🙂

 • Jani, cítím se mnohem lépe a dneska jsem to povídala kamarádce a normálně jsem si nevzpomněla proč a co za problém jsem chtěla vyřešit 😀 prostě se to vygumovalo!! A nevím to ani teď když to píšu 🙂 takže super doporučuji dále a pracuji na sobě jde to lehce. Moc díky Zuzka

 • Dobrý den paní Jano,
  teprve teď jsem se dostala k PC, tak se nezlobte, že se ozývám až nyní. Ale myslím na Vás pořád, mám té naší seance plnou hlavu. V každém případě můžu potvrdit, že jsem se ohromně zklidnila. Taková ta nervozita, která byla ve mně, je pryč. Se synem je to úžasné, mám k němu daleko lepší vztah. V ten čtvrtek, když jsme se potkali v Ostravě, jsem měla tak strašnou radost, že ho vidím a že ho mám, že jsem přímo na ulici dostala záchvat smíchu. Chudák se na mě díval a asi si myslel, že jsem se zbláznila.
  Manželovi jsem trochu popsala, kde jsem byla a co se dělo. Má na to svůj názor, ale beru to. Já jsem spokojená, že se cítím daleko líp a to je hlavní. Takže ještě jednou moc děkuji. Kdyby něco, vím, že se na Vás můžu obrátit. A určitě o RUŠ řeknu dalším, kteří by to mohli potřebovat a dám i Váš kontakt.
  Mějte se krásně. Yveta

 • S Janou jsem se seznámila někdy na jaře 2013. Byla jsem ve “schizofrenním” stavu díky muži, který mě již dlouho trápil a ponižoval a já od něho nedokázala odejít. Zkoušela jsem SRT, klíč k životu, reiki, regresní terapii. Každá z těch technik mi pomohla, ale jen jako by posbíraly drobky z jedovatého koláče. Teprve až RUŠ !!! Hned první sezení ukrojilo pořádný kus problému. Pak druhé a třetí a jsem z toho venku. Nemusím říkat, že jsem si odblokovala spoustu záležitostí vzniklých ve vztazích v minulosti. Dnes se cítím volná. Mám se ráda a těším se, že mohu sama svobodně tvořit svou budoucnost a to dokonce lehce. Nic z toho co mi “napovídali rodiče a jiní v minulosti neplatí”. Necítím omezení a když ano, zpravidla si je dokážu sama odstranit. Také okolí registruje pozitivní změny. Chci Janě moc a moc poděkovat. Je to úžasný člověk na svém místě. Mým přáním je také se tak najít. Děkuji děkuji, děkuji

 • Dobrý den, našla jsem vaše stránky přes facebook takovou víceméně náhodou. Velmi mě zaujaly. Chtěla jsem se zeptat, kde terapie probíhá. Já jsem z Českého Těšína. V životě mi v podstatě nic nechybí, přesto stále cítím vnitřní nespokojenost. Budu ráda, když mi odpovíte. Moc děkuji Závodná.
  Můj email je 1zavodna@seznam.cz

 • Chtěla bych moc poděkovat za čtvrtek. Terapie byla velmi intenzivní a pro mne velmi hluboká.
  Až do večera jsem spala a vzpamatovávala se z těch silných zážitků.
  Okamžitě se změnil můj pohled na svět, spousta věcí mne přestala vytáčet a štvát a když už se objeví něco, kvůli čemu se mi zvýší tlak, okamžitě si na vás vzpomenu, usměju se a s lehkostí situaci přejdu.
  Mám v duši velmi osvobozující pocit a lehkost.
  Moc děkuji. Míša Š.

 • Milá Jano.
  Po včerejší terapii a následné jízdě na kole jsem padl do postele a nemohl jsem hýbat ani rty, když se mě můj nejmladší na něco ptal.
  Po jednom dni je asi předčasné hodnotit, ale přesto… Bolesti břicha a stavy úzkosti při každém pohledu na manželčin mobil zmizely.
  Syn zase nabíral, že bude agresívní a stalo se přesně to, co jsem si přál. Jenom jsem se na něho podíval a řekl jednu klidnou větu a on se zklidnil a přestal.
  Včera jste mě fyzicky úplně zničila (doufám, že já Vás ne), ale stálo to za to. Cítím se skvěle.
  Mějte se krásně a strašně moc děkuji!
  P.S. Manželka uvažuje, že k Vám zajde taky.

 • Díky za to co děláš, to poznání že život je radostný, šťastný, veselý, zábavný, prostě takový jaký ho chceme mít a ještě díky tobě vědět jak na to, je úžasné. Každé setkání s tebou je pro každého přínosem. Jsem ráda, že se ti daří a přeji Ti hodně úspěchů ve tvé práci. Ať je co nejvíce lidiček, kteří vědí jak šířit lásku a být šťastný, užívat si života.
  Pejsek u nás zůstal, krásná zkušenost. Iva S

 • Vnitřní klid. To vystihuje vše. V životě jsem se necítila tak klidná a smířená, přítel ze mě nemůže vyjít z úžasu jak jsem v pohodě 🙂 Děkuji moc!

 • Dobrý večer Paní Jano (nebo spíše Jani). Ani Nevím jak Vám poděkovat, ale tohle je zázrak. Jste výjimečná žena, hlavně moc zlata. Jsem přesně taková, jak jsem si přála. Vrátili jsme se zpátky jako rodina k sobě, akorát partner tu novou Oli nezvládá. Je podrážděný a víc pije. Mějte se moc hezky mockrát Děkuji. Olga K.

 • Před časem jsem Vás požádal o terapii pro známého, který byl ve velmi svízelné situaci. Již po telefonátu s Vámi jsem poznal změnu jeho nálady a myšlení.
  Po návštěvě u Vás byl on sám velmi překvapen a spokojen-
  Moc Vám díky.
  Krásný večer. Miroslav.

 • Zdravím všechny co se zrovna rozhodují. Jelikož jsem člověk, který se emocím a projevování pocitu do svých 29 let vyhýbal, RUŠka pro mně je vždycky solidní záhul, proto bych chtěl moc poděkovat paní Janě. Spolu jsme našli spousty věcí, které ovlivňovaly můj život.Opět to bylo těžké ale nelituju.Fajn pocity po RUŠce ve mně pořád zustávají, poprvé tak dlouho.Děkuju Jano, děláš to moc dobře.A co vy chlapáci co se trápíte a nevíte co s tím nebo vy, co ve skrytu duše víte, že na slovech vaší partnerky opravdu něco je. Chcete opravdu něco změnit? Stačí se jen rozhodnout. Já jsem to udělal a nestydím se za to. Bylo to těžké ale výsledek za to stojí! Doporučuju. … tak co chlapáci jak jste se rozhodli?

 • Milá Jano,
  jsem ráda,že Vám můžu napsat,že mi Vaše terapie pomohla.Cítím se o hodně lépe a dovedu si o hodně víc nebrat věci osobně a dívat se na ně s nadhledem.Vaše myšlenka dívat se na manžela jako na trenažer(vidět, co ještě mi na něm vadí) ,je výborná.Pořád si ještě uvědomuji věci,které s Vaší terapií souvisí.
  Ráda se někdy zúčastním akcí,které pořádáte.

  Přeji Vám krásné jarní dny a těším se někdy nashledanou.
  Táňa

 • Milá Jani, co napsat k metodě RUŠ, nějak mi chybí slova. To se prostě musí zažít! Jsem vděčná za to, že jsem Vás poznala a velmi ráda se zúčastním dalších akcí, které budete pořádat. Budu vřele doporučovat všem, kteří touží žít lehčeji, čistěji a veseleji.
  Hezké dny přeji a těším se na další shledání.
  Jana

 • Zdravím tě Janičko
  a chci moc poděkovat za to, jak ses mi v úterý věnovala. Mohu Ti říct, že jsem přijela odpoledne domů a spala a spala a spala. Byla jsem překvapená, jak mě to zmohlo 🙂 . No ale jak jsi sama říkala, udělaly jsme kus práce. Dnes jsem byla na kontrole u lékaře – výsledky jsou stejné jak před 4 měsíci, což pro mě zní optimisticky. Navíc jsi mi dodala hodně optimismu a díky za poslaný odkaz na práci Marka Komissarova – úžasně zajímavé.
  Měj se krásně, ve čtvrtek se uvidíme 🙂
  Marcela

 • Zářící oči, v nichž odráží se nebe,
  svým pohledem hladí všechny okolo sebe.
  Spontánní smích, co její rty stále zdobí,
  harmonii radosti a štěstí v ostatních snoubí.
  Ladný pohyb, co její křehké tělo umí roztančit,
  o její energii a síle nám dává přesvědčit.
  Její dotek, její objetí hřejivé,
  Zemi s Nebem jimi ona v sobě spojuje.
  Myšlenkám tvar a jasnost dát dokáže,
  krokům zas lehkost, směr i cíl ukáže.
  Tolik tajemná a vzdálená je,
  ta hvězdička, co stále se raduje.
  Myšlenky na ni pořád se vrací,
  stala se podnětem, sny i inspirací.
  Za možnost ji potkat životu děkuji,
  za její bytí na tomto světě se raduji 🙂

 • Díky, stálo to za to. Těším se na další setkání:-)

 • Dobrý den, Jani,

  Ty dva dny od našeho setkání byly pro mě hodně zajímavé. jednak mě všechno, co jsem si vybavila překvapilo, měla jsem ty živé obrazy znovu před sebou. a musela jsem se tomu poznání, jak to vlastně všechno bylo pousmát. včera večer jsem přijela domů a bylo vidět, jak je manžel zvědavý. tak jsem mu to vylíčila a byla jsem se sebou velmi spokojená, že jsem dokázala od toho všeho získat odstup. takže jediný, kdo během mého vyprávění slzel byl můj muž. ráno a i během dne mám spontánní potřebu si zazpívat – je to milé. co se týče fyzického stavu, hodně mě ty dva dny bolelo na hrudi. snažila jsem se hodně pít a tím se to zlepšilo. asi jsem měla něco hodně hluboko usazené a tak asi ještě bude trvat, než se mé tělo zharmonizuje. dám vědět.
  ještě jednou děkuji za milé setkání. jste skutečný profesionál. mimochodem, manžel by se za Vámi taky rád zastavil. budete mít ještě volný termín letos?

 • Dobrý den paní Jano,

  už týden hledám ty správná slova jak vám poděkovat. Myslím, že metodu RUŠ moc nechápu, ale vím, že jste mi pomohla a uzdravila záda. Je to jiné než regrese, po té člověk cítí úlevu hned. Teď to bylo trochu delší, ale ten
  zázrak jsem si opět uvědomila. Těžko se mi vstávalo při delším sezení. Některé polohy byly obtížné. Nechtěla jsem k lékaři, věřila jsem, že je něco co mi pomůže a potkala jsem vás. Už dokonce uvažuji o cvičení. bavilo mě od malička tančit a břišní tance by mohlo být to pravé. Jen seberu víc odvahy. Měla jsem strach z některých pohybů, protože mě ta bolest omezovala. Teď je pryč a já mám pocit, že bych mohla zase něco zkusit.

  Děkuji vám paní Jano, děkuji

  Věrka

 • Dobrý den, paní Janičko,
  velice Vám děkuji za vše, co jste mi poslala, a ještě jednou i za páteční setkání. Bylo to velmi silné. Od té doby se stále chystám, že Vám napíšu, co je nového, ale zatím nemám co. Pořád jsem nějaká utlumená, zpomalená, vnitřně ztišená. A taky nachlazená. 🙂 Je pravdou, že necítím úzkost a strach, v nichž jsem již mnoho let žila, nebo je aspoň necítím tak silně jako předtím. Řekla bych, že se z toho pátku vlastně ještě pořád vzpamatovávám. A vlastně ani nevím, jestli mám něco “převratného” očekávat. V pátek jsem se Vás zapomněla zeptat, co se bude dít dál, jestli je to tedy možné říct. Jaká změna mě čeká, s čím můžu počítat, dá se určit časový horizont, do kdy se změny projeví,… a projeví se vůbec něco?
  Možná se to opravdu nedá říct, každý reaguje jinak, já jen asi potřebuji pořád nějaké ujišťování, že jsem na dobré cestě, že se vše změní k lepšímu.
  Každopádně můžu říct, že naše páteční sezení bylo asi to nejsilnější, co jsem v této oblasti zatím zažila.
  Děkuji Vám za to a přeji hezký večer.
  Radka

  • Radanko, tak to jsem ráda, že to tak vnímáte. No co čekat, Je super, že odešla úzkost a nervozita. Povolily cestičky pro přísun světla, tak ted je to na vás. Čerpejte, jde ho tady obrovské množství. Ted, když se v hlavě vymazalo hodně nesmyslů., do těch prázdných míst napište samé pozitivní vize a myslete hezky a láskyplně a opravdu pozitivně. Budte hodně v srdci, budte vděcná vesmíru a všem a všemu, za co se jenom dá, každý den aspon pár minut, děkujte a milujte, hledejte na všem a na každém to lepší. Měnte způsoby svého myšlení za zaběhaných vzorců na nové.
   Kultivujte a posilujte nádherný obraz svého krásného vztahu s partnerem a budte v něm stastná. Myšlením tvoříme realitu a podporujeme ji svými emocemi. Ty nepříjemné, které vás držely ve staré realitě, zapsané pomocí bolavých emocí z dětství jsou ted pryč. Do prázdných míst ted nově a dospěle napište váš nový krásný a radostný život v partnerství. Jak si to ted uděláte, takové to budete mít. Budte odvážná veselá a vědoucí, že vesmír vám rád splní každé přání a představu, úplně jako milující rodič. Jen si to vychutnejte a tvořte. Krásné dílo. No a podle intenzity budou i rychle výsledky. Někdy jsou hned, někdy je někdo ani nevidí, jen je v pohodě , je to fakt různé. Dejte zase vědět. Jana

 • Dobrý večer, paní Jano,

  určitě Vás budou zajímat výsledky z terapie Ruš, kterou jsem u Vás absolvoval toto pondělí 29.10.2012. Zvláště jsem čekal na dnešní den, kdy jsem se dostal do kontaktu s více lidma jak na škole, tak v Avion Shopping parku, kde jsem dříve chodil z nutnosti doplnit si šatník a popravdě nerad. Po dnešním dnu mohu s jistotou říci, že se mi v přítomnosti lidí ulevilo, žaludek naprosto povolil, jsem sebejistější a je to určitě veliká změna k lepšímu. Změnu k lepšímu jsem zaznamenal také u artikulace. Chci Vám tedy poděkovat za čas, který jste mi věnovala pro zkvalitnění života a protože vím, že je ještě pořád co dávat dohromady, tak již teď se těším na další naši spolupráci. Taky jsem dnes po škole roznesl letáky co jsem od Vás dostal a pár jsem jich obětoval, ač nerad :D, i mámě do jógy s tím, že to opravdu funguje.
  Přeji hezký večer a ještě jednou za vše děkuji,
  Ladislav P

 • Milá Jano, moc, moc Ti chci poděkovat za úžasné chvíle, které jsem s Tebou (no víc jak 4 hodiny) strávila. Vzhledem k tomu, že jsme se ještě vůbec neznaly, opravdu s láskou na Tebe vzpomínám. Tvoje obětavost vychází z lásky k lidém. To je už jedna z věcí, která se dnes nevidí. Uvolnilo mne už to, že jsi pro mne přijela na nádraží, takže jsem se nemusela stresovat, jak najdu adresu, kde terapie proběhne. No a přijela jsi s velmi milým pejskem a protože já zvířátka miluji, tak to bylo pro mne příjemné 🙂 Věř mi, že jsem moc RUŠce nevěřila, měla jsem nějaké reference, ale člověk co nezkusí na vlastní kůži, tak neuvěří. Děkuji Ti opravdu z celého srdce, že jsi odhalila v mém nitru to, co mne tížilo nejvíce a o co jsem vědomě zapomněla. Nevěděla jsem, že jsem neodpustila za prvé sama sobě! A za druhé jsem si myslela, že jako křesťán pravidelně odpouštím těm, kteří mne zranili. To je asi proto, že události, které se stali v ranném dětství, si vědomě neuvědomujeme a hluboce zakořenily v našem podvědomí. Sami si často nemůžeme pomoct. Proto bych Ti chtěla ze srdce moc, moc poděkovat. Díky Tobě jsem radostnější a spokojenější člověk. Urovnávají se vztahy v mém životě, kde jsem už ztracela naději… A lidičky, jestli ještě váháte, zda jít, či nejít na RUŠku, vřelé doporučuji. Janička Vám pomůže. Je velmi citlivá a je vidět, že svému poslání rozumí. Je to doslova víla. Jani, posílám vroucí objetí a pusu 🙂 Ľudka

 • Milá Jani, chtěla jsem vam moc podekovat za terapii, vsechny problemy zmizely, jen chodim a usmivam se, nic me netizi a netrapi, vlastne nejzasadnejsi problem ve vztahu se uplne obratil a nastala harmonie a klid…doporucuji vsem, absolvovanim, odhodite zatez, kterou podle me nelze nijak jinak vyresit nez velkym utrpenim a psychickym stradanim…velmi jednoducha, ale ucinna metoda, mela by se provadet v psychiatrickych lecebnach a nebyli by zadni nemocni a nebo by mela byt povinna v urcitem veku pro vsechny lidi , zmizela by zavist, zášť, nenavist, strach a spousta utrpeni….jeste jednou velky dik, je az neuveritelne, jak beru veci s lehkosti byti a usmevem Simona

 • Dobrý večer (vlastně už dobré ráno…) paní Jano,
  chci Vám poděkovat. Opravdu se mi po středeční RUŠce ulevilo. Zatím jsem z toho stavu trochu “zmatená” – už nepláču, když si vzpomenu na své mrtvé rodiče. Pevně věřím, že budu fungovat normálně a že mě už nebudou pronásledovat ani myšlenky co ještě musím udělat a komu jsem nestihla pomoct… samozřejmě že pomáhat musím, to ani jinak nejde, ale nebudu tím ničit sama sebe..
  Budu ráda, když budeme v kontaktu. Posílejte mi prosím ty emaily s krásnými meditacemi a pod.
  Děkuji Vám.
  Květa

 • Dobrýden Jani, dobrý den všem, kteří hledají…
  před měsícem jsem se rozhodla vyzkoušet terapii. Nejdříve jsem o terapii něco zaslechla, pak si něco přečetla a na semináři potkala terapeutku Janičku. Protože je to velice milá a vnímavá osůbka, řekla jsem si, že to zkusím…..Zkusila jsem. Reakce byly zprvu nejasné. V krátkodobém horizontu to pro mne znamenalo naprosté vyčerpání a prázdnotu, kterou ale vystřídal pocit lehkosti a přemíra energie. Kráásnéé.
  Protože terapií chcete řešit konkrétní problém, očekáváte posun. Zhruba po měsíci musím konstatovat, že posun nastal, U MĚ. Pohled na problém se změnil, obavy a pochybnosti, které dosud vládly zmizely a vystřídala je chuť řešit a bojovat. Odhodlala jsem se udělat krok, ke kterému jsem se „dokopávala“ dva roky.
  Zcela jistě vím, že změna pohledu, ke kterému mi Janička dopomohla, je to nejdůležitější.
  Janičko, nesmírně si toho vážím, děkuji.
  S láskou
  Alena

 • Dobrý večer, paní Van Coppenolle. Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní terapii. Jestli mám hodnotit dnešní den, podle toho jak jsem unavená, tak si myslím, že jste mi pomohla odházet a přijmout velkou hromadu… myšlenek:-) Jsem opravdu unavená, ale vděčná, že jsem to všechno prožila. V procesu čištění bych chtěla pokračovat ještě půstem. Pečlivě nastuduji postup na stránkách pana Nejedlého a uvidím, co mi na to řekne moje tělo 🙂 Zatím pořád jenom piju:-)
  Co se týče Vašich letáčků, tak všechny pošlu dál a věřím, že dojdou do těch správných rukou:-)
  S láskou a vděčností Jana

 • Janičko,zdravím,
  chtěla jsem Ti moooc poděkovat za terapii,
  cítím se dobře a hodně jsem pochopila.
  I přítel poznal,že jsem na sobě zapracovala.
  Hned večer po terapii jsem mu poslala sms,že ho objímám.
  V hlavě se mi vracely situace z terapie velmi pozitivně,chápala jsem zcela určitě,že to vše je můj problém.
  Samozřejmě to víme všichni,ale nějak ten pocit byl více intenzivní,byla jsem udivena,na co jsem si z dětství vzpomněla,
  Jak mi to vadilo a po terapii jsem to přijala příjemně,v klidu,s úsměven na tváři.
  úpřistihla jsem se,že se směji a jsem spokojená,už to,že jsem dostala odvahu příteli napsat.
  Dny plynuly a já se cítila stále lépe,stále mi docházelo,co jsem dělala za chyby,ale přijala jsem je,
  přestala jsem se stále obvinovat,co jsem udělala špatně..Přítel po čase také konstatoval,že jsem jiný člověk,
  cítil ze mne energii,na kterou byl zvyklý.Zkouším ted sama na sobě pracovat a hlavně tomu dávám volný průběh,
  pochopit,proč k této situaci dochází.
  Děkuji Ti moooc a třeba někdy na viděnou s dalšími poznatky z terapie.
  Objímám M

 • Terapii RUŠ jsem vyzkoušela před pár dny, musím řict, že paní Jana je velice milá, dobře se mi s ní spolupracovalo a nebála jsem se jí cokoliv říct. Společně jsme přišly na můj blok a tedy i příčinu mé deprese. S odstupem těch několika dnů musím říct, že už nemám špatné myšlenky a mám chuť žít, ale vím, že to chce ještě nějaký čas, abych si všechno v hlavě přerovnala a začala od začátku. Moc Vám děkuji, mějte se hezky a doufám, že se ještě někdy uvidíme. S pozdravem Lucka

 • Milá Jani, jsem ráda, že Tě znám a že jsme v kontaktu. Dnes je mi velmi smutno po včerejšku, ale stejně Ti chci popřát všechno dobré, lásku, štěstí, zdraví, klid nadhled a užij si pěkných svátků, hezké Vánoce a sílu do nového roku. Na první břišní tance s Tebou a tím i první krůčky k samostatnosti a na nezapomenutelné meditace vzpomíná Eva.

 • Díky za terapii, mnoho jsem si uvědomila, byla jsem z toho slabá, vybrečená, tolik jsem se nenabrečela za celý život, ale večer jsme šli na Mikoláše a tancovali, takže to byl pro mě úžasný den. Moc mi to pomohlo. Díky za emaily.

  Budu se snažit vyčistit co nejvíce a pak se ozvu. Mějte se krásně Jana

 • Dobrý den, nevím, zda je chyba ve mně, ale odkaz mi nejde otevřít. Nejsem příliš zdatná s PC, tak prosím o info, zda odkaz funguje, díky.

 • Až praxí si uvedomuji jak to vše má dopad na mé reakce, jak ta terapie působí a jsou viditelné výsledky.

  …jak se ví, nic není náhoda… Když jsem Vás potřebovala tak jsem Vás dostala “do cesty” a vím, že se ještě uvidíme.

  Prozatím, Vám přeji krásné chvíle.

  Líba

 • Ahoj Jani,

  moc ti děkuji za to, že jsem měla možnost tě poznat a seznámit se s metodou ruš. Sice jsem neviděla zázraky hned po metodě, protože jsem měla hodně problémů a pořád cítím, že ve mě něco je, ale už toho není tolik moc a opravdu mnohem lépe se mi žije a dýchá. Snažím se sama čistit a musím říct, že jsem narazila na další balvan co mne tížil, protože můj vlastní bratr se kterým bydlím mi skoro neřekl ani ahoj a neměli jsme spolu vůbec společné téma a když byly rodinné hádky se švagrovou, tak se věčně týkali mne. Po té době co jsem se vyčistila a “odkopla” balvan, tak když se ostatní hádají o mne vůbec nemluví, a bratr se mnou začíná i mluvit. Je to pro mne opravdu velký zázrak a to díky tobě. Společně jsme vyklidili největší “sajrajt” ze mě a teď už si mohu sama uklízet

 • Dobrý den Jani,

  chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste mi pomohla. Díky Vaší metodě, která musím uznat v některých chvílích pro mě nebyla vůbec lehká,ale pomohla mi rozuzlit spoustu věcí. Hlavně moje bloky z dětství, které se nesly se mnou dál a dál až do nedávné doby. Díky tomu, že jsem Vás navštívila se probouzím s daleko lehčím pocitem a užívám si každého dne mnohem víc. Našla jsem daleko víc pochopení k blízkým lidem a teď už vím, že nebude problém odpoutat se od nich, v mém životě mi najednou přijde všechno mnohem lehčí.

  Děkuji a přeji Vám jen samé krásné dny Daniela

 • Ahoj Jani,
  ještě jednou bych ráda poděkovala za těch úžasných pět hodin strávených u Tebe na RUŠce, které utekly jako voda. Setkání s Tebou ve mě zanechalo navždy hluboké a jen ty nejúžasnější dojmy. Jsi nádherná léčitelka duše! Teď už vím, že nic se v mém životě neděje a neudálo náhodou a proto jsem se musela setkat se svými přibuznými, kteří měli tu možnost Tě navštívit o něco dříve než-li já a sdělit mi své úžasné dojmy z RUŠky. Díky nim jsem se dostala ke knihám, o kterých se mi dosud ani nezdálo, které mě nesmírně obohatily, otevřely mi oči a postrčily blíže k Tobě. Konečně jsem si uvědomila, že v životě záleží jen na mně, na mých myšlenkách a činech. Jen na mém přičinění záleží, jak budu mít kvalitní, šťastný a zdravý život. Při setkání s Tebou čas běžel jako voda a věřím, že s Tvou pomocí jsem vyřešila – vyRUŠila ve svém životě mnoho problémů, bolesti, trápení, nemocí, strachu, úzkostí, nevysvětlitelných situaci, do té doby pro mě neřešitelných vztahů s blízkými z blízké i dávné miminulosti a hlavně NAVŽDY! Díky Tvé báječné metodě se uzdravil můj pohled na svět, na sebe, na svůj život a život svých blízkých. Díky RUŠce stále cítím, že jsem a budu šťastnější, láskyplnější, plna porozumění, vyrovnanější a všechny negativní vlastnosti, moje vznětlivost, odpluly jako mávnutím kouzelného proutku neznámo kam. Milá Jani, nesmírně jsi mě povzbudila, posílila, posunula do oblasti šťastnějšího života. Nesmírně hodně to pro mě znamená. Zažila jsem s Tebou neskutečné množství emocí a prolila moře slz, ale leccos jsem pochopila, očistila jsem se. Kdo se k této metodě odhodlá, pomůže sobě i druhým a to je úžasné! Útržky z porodnice, z dětství, z dávného života se najednou poskládají do sebe jako dokonalá skládanka. Krásné je na tom to, že i další dny, den co den si uvědomuji nové a další souvislosti ve svém životě, žádné vzpomínky mě neděsí a netrápí, dokonale vše chápu. Vždycky jsem si o sobě myslela, i přes životní nezdary, a tvrdila to o sobě, že jsem životní optimistka a že mám pozitivní přístup k životu. Někteří mí přátelé to možná i takto vnímali, ale teď vím, že jsem žila chudým a nenaplněným životem, že to byla prázdná slova. Za to všechno může skvělá metoda RUŠ, která v každém zanechá nezapomenutelné zážitky. Stále na sobě pracuji a když bude třeba, tak Tě, Jani, znovu navštívím. Lidé, prosím, otevřete oči a zkuste to také! Pochopíte, procitnete, stanete se šťastnějšími a neskutečně obohatíte život svůj i svých blízkých. Prosím, jděte do toho, RUŠka je báječná! Zdeňka

 • Je to už víc jak dva roky,co jsem s vaší pomocí udělala pořádek ve své duši.Metodu RUŠ jsem doporučila i svým přátelům.Mě teď pomáhá lépe se vyrovnat se smrtí maminky.Občas se vracím ke 4 dohodám a znovu je pročítám.Děkuji moc a přeji spoustu krásných dnů.

 • Moc děkuji paní Janě za terapii pomocí metody RUŠ. Přijela jsem jak hromádka neštěstí, protože mně zemřel manžel a byla jsem ve stejné době vyhozena z práce, zdálo se, že už další věci prostě nezvládnu, jenom jsem brečela a ono se všechno změnilo, ještě večer po terapii jsem vysadila antidepresiva, druhý den jsem si čistila vše, na co jsem si ještě vzpomněla a takto pokračuji dodnes, je mi lehko, dobře, najednou se na všechny problémy dívám bez emocí, skutečně konám a žádné negativní emoce, nastupuje radost téměř bez důvodu. Věřím, že nejhorší věci už mám za sebou. Také jsem se rozhodla, že si udělám kurz , abych mohla pomáhat svým blízkým. Paní Jana je úžasný člověk, dává maximální porozumění a ochranu, je naladěná pomoci .Na terapii chce jít i dcera.Je úžasné pochopit, že si žijeme svoje staré programy, a divíme se, že nejsme šťastni. Stojí ta to začít žít.

 • Jani děkuji Vám za výborně odvedenou práci. Metoda RUŠ je jedna z nejvýživnějších psychoterapeutických metod, s jakou jsem se setkala. Pozitivní a přínosné je také to, že nedeleguje zodpovědnost za úspěch na terapeuta ani na síly nevědomí, podvědomí, vyšší. Já, anděly strážné a nevím co vše (se vší úctou ke všem těchto záležitostem), ale pracuje s vědomou složkou a prožitky klienta. Bylo to výborné, všem doporučuji. Po terapii se mnohé věci v mém životě začaly měnit k lepšímu, což považuji za důkaz,že jsem byla schopna opustit mé předchozí navyklé vzorce chování. Děkuji moc.
  Martina

 • Achojki Janulko,
  je to už pár týdnu, co jsem u Tebe byla na RUŠku.
  Je mi mnohem lépe. Musím také uznat, že ty 4 hodiny utekly tak strašně rychle, ani se tomu nedá věřit, pár dnů po terapii jsem si také nemohla na mnohé věci vzpomenout, ale postupem času se mi vybavily.
  Musím přiznat, že terapie není procházka růžovou zahradou,jak se říká, ale je to neskutečné. Jak mi bylo řečeno, že se o nedá popsat, tak až po tom, co jsem terapii prodělala, tak také přiznávám, že se ty pocity nedají úplně popsat.
  Ale když to zhodnotím, tak terapie mě nastartovala správným směrem.
  Opatruj se a doufám, že se brzo někde uvidíme :o)

 • Rád Bych Vám poděkoval za příjemný den, který jsem měl možnost prožít ve Vaši společnosti na terapii metody RUŠ. Celá terapie byla pro mě velmi obohacující, Děkuji, za RUŠku, protože jsem nepoznal nic, co tak rychle a nastálo funguje… Jsem víc klidný, vyrovnaný. Mám víc lásky a síly přijmout věci takové, jaké jsou. Už nejsem závislý na svých nejbližších a jsem schopen jim poprvé z upřímného srdce přát to nejlepší a akceptovat jejich cestu životem.
  Rozhodně se ještě ozvu, jak se věci vyvíjejí, Nakonec chci poděkovat za vše, co jste pro mě udělala, nesmírně si toho vážím. Přeji Příjemný večer, Radim

 • Ahoj Jani 🙂 ,

  chtěla jsem Ti moc poděkovat, možná si na mě vzpomínáš a možná ne, to je jedno. Poslala jsem k tobě svou nejlepší kamarádku, a ona byla den šťastná a pak nic. Mávla jsem nad tím rukou, s povzdechem, že snaha byla. Ona mi s omluvou řekla, že ji to nezabralo. Ale v pátek jsem s ní seděla a ona povídala a první věc, řekla, že problémy v práci hází prostě za hlavu 🙂 už si z nich nic nedělá ignoruje je, druhá věc, bude se stěhovat, město, kde žijí, nesnáší – žít tam chtěl manžel a teď mu prostě oznámila, že vybere někde jinde jiný byt a on souhlasil, to je super 🙂 . Třetí věc: už dříve mi řekla, že by pro sebe chtěla životní pojištění, zbytek rodiny ho má, jen pro ní prý jaksi není treba. Nejde tu o tu pitomou životku, i když v dnešní době to je dobrý nápad, jde tu o to, že začíná věřit, že ona má svou cenu. A to je úžasné, jsi úžasná…

 • Dobrý den Jani,
  ty čtyři hodiny terapie u Vás uběhly jako voda a díky Vašim zkušenostem, jsem stihla na sobě udělat kus práce. Připadám si teď mnohem vyrovnanější, také s matkou teď můžu mluvit v klidu a bez emocí a vůbec mě nevyvádí s míry to , co dřív.
  Navíc se mi podařilo, díky Vám ,objevit velmi hluboký a silný blok, o kterém jsem neměla ani potuchy a konečně pochopit, proč se mi děje , to , co se mi děje. Vím, že tím moje práce na sobě nekončí, ale vy jste mi dala naději, že i zdánlivě neřešitelné problémy se dají řešit. Za to Vám mnohokrát děkuji. Sylva

 • Ahoj Jani,
  chtěla jsem ti říct, že se mi splnilo mé mnohaleté přání…orgasmus penisem :-).
  Došlo i na slova Jánošíkovy babičky z filmu Jánošík (bezva film): To, co chceš dostaneš, až když to nechceš!
  Díky dočištění na RUŠce a bezva mužskému, kterého mám, jsem to včera zažila a určitě né naposledy. Ikdyž to léta nebylo možné, tak jsem cítila, že by to určitě jít mohlo, jen bloky tomu bránily.
  Tak ještě jednou díky za metodu, kterou umíš a možná se zase uvidíme…do roka a do dňa 🙂 … kdo ví…
  Přeji krásné jarní dny :-).
  Irča
  PS: dnes jsem si chtěla připomenout s čím jsem u tebe byla a mám tam příjemně prázdno, vůbec si nemohu vzpomenout na téma..

 • Dobrý den Jano.
  Tak nevím jak ty následující dny popsat, když jsem od Vás v pátek asi před 3mi týdny odešla. Snad jen slovy:
  “Neuvěřitelná lehkost bytí”.
  Kdybych měla popsat, co se vlastně ten den a po té co jsem od Vás odešla stalo, tak kdyby mi to někdo vykládal, tak tomu jen stěží uvěřím.
  Když jsem od Vás v pátek odešla, tak asi tak po 2 hodinách na mě padla obrovská únava. Šla jsem se osprchovat a pak jsem jsi šla lehnout.
  Mezi sprchou a únavou jsem telefonovala a mluvila se svým otcem bez jakýchkoliv problémů (nemluvila jsem s ním asi dva roky a před tím asi 10 let… možná i více). Žádný smutek, ani zlost, ani nenávist, pouze klid a radost, s dohodou, že se uvidíme následující den u jeho bratra a mého strýce, kterého jsem neviděla a ani s ním nemluvila (kvůli otci) asi 15 let. Když jsem se probudila, tak mi telefonoval starší bratr, že jsou s mým otcem v restauraci, mladším bratrem (mladší bratr odmítl v posledních letech také zcela komunikovat s mým otcem a teď byl dokonce ochoten se s ním sejít a mluvit s ním) a tetou dalším strýcem (také bratr mého otce, kterého jsem neviděla asi 20 let). Bylo skvělé, že jsme si s tetou a strýcem předali telefonní čísla a domluvili se, že se uvidíme. 20 let jsme se neslyšeli! Prostě neuvěřitelné – “Aneb ledy se dali do pohybu” Prostě přišlo Jaro.

  Můj muž mi řekl, že jsem se změnila, že jsem se rozzářila a že jsem taková, jako když mě poznal před 15ti lety. ( V posledních letech jsem byla opravdu velmi nešťastná). V sobotu ráno jsem se po cvičení 5ti Tibeťanů při meditaci cítila nádherně prázdná. Knedlík v krku a kámen v žaludku mě již netížil. A pak v sobotu odpoledne na návštěvě u strýce jsem dokázala vedle svého otce klidně sedět a povídat si s ním, bez nepříjemných pocitů a pocitů křivdy. Nemusela jsem pít alkohol (jako při posledním setkání před dvěmi lety) abych s ním vůbec dokázala hovořit. V neděli jsem po velmi dlouhé době zažívala pocity štěstí a spokojenosti, které se mi již delší dobu vyhýbali a já je přestala téměř znát.
  Navíc co bylo ještě zvláštní, bylo to, že asi po třech dnech jsem měla pocit, že neuběhli pouhé tři dny, ale několik let a možná i staletí – zkrátka velmi dlouhá doba – tohle nedokážu nějak popsat. Bylo to zvláštní.
  Závěrem: A neuvěřitelné se stalo skutečností (mohla to být samozřejmě pouhá shoda náhod, ale těch náhod bylo tolik, že tomu prostě nevěřím.) Lépe zvládám antagonistické chování, které mám teď v práci a pochopila jsem spoustu věcí, proč se dějí nebo děly, proč se chovám (chovala) tak či onak. Ale chce to ještě na sobě pořádně zapracovat. Mám toho ještě hodně na čistění a už jsem začala taky sama na sobě pracovat a funguje to. Možná však bude potřeba k Vám ještě přijet kvůli staostem, s kterými třeba nubudu umět pohnout nebo umět pochopit. Věřím, že mi v tom pomůžete.
  Takže Díky a přeji vše dobré. Monika

 • Ahoj milé děvče,
  musím uznat, že máš pořádný záběr aktivit. Snažím se vytvořit str. pro RUŠ a narazil jsem na ty tvoje.Velice mne zaujaly a inspirovaly. Děkuji, že jsem Tě mohl poznat. Jsi úžasná Bytost. Přeji Tobě,ale i sobě, aby co nejvíce lidí poznalo sama sebe i třeba s naším přispěním. Měj krásné dny

 • Milá Janičko,
  s odstupem páru dní, kdy jsem pod Vaším vedením prošla metodou RUŠ, se cítím moc fajn.
  Když jsem od Vás odcházela po terapii, cítila jsem se lehká, jako by ze mně spadl balvan, který jsem vláčela. A přitom jsem ani netušila, že mě to tak tíží. Věci teď beru s větší lehkostí a nešílím pokud se něco nestihne hned. Vztah s dcerou je ještě pěknější než byl a pochopení je oboustranné. Nemusím ji přemlouvat ať se učí a ať mi pomáhá, protože to jde najednou všechno samo.
  A za to Vám mnohokrát děkuji. Za to, že tady pro nás jste, a že nám pomáháte.
  Přeji Vám kouzelné dny a mějte se báječně. Lenka

 • Janinko, moc děkuji za super mailíky i za včerejší sezení. Mám úplně jiný pocit. Najednou jsem plná síly a zdá se mi, že vše zvládnu s přehledem. Dnes jsem byla jako každý týden na psychoterapii a najednou jsem si uvědomovala, že tam nemám co řešit. I paní psycholožka mi nabídla, že se pro jistotu uvidíme tak dvakrát, třikrát a pak dle potřeby. Dnes mne čeká schůzka s manželem ohledně záležitostí před rozvodem a já si z toho kupodivu nic nedělám a nemám STRACH. Doufám, že mi tento stav už vydrží. V každém případě předpokládám, že mi to celé teprve v plné síle dojde během několika dní, nicméně už teď se cítím úplně jinak. Rozhodně se ještě ozvu, jak se věci vyvíjejí, prozatím Ti ještě jednou velmi děkuji, neboť jsme včera udělaly velikáááááááááááánskýýýýýýýý kus práce, především Tvou zásluhou a těším se na shledání na meditaci. Jen mi prosím ještě ťukni v kolik je první. Vím, že v DDM Orlová v pátek 25.2., ale hodina mi utekla. Ještě jednou móóóóóóóc děkuji. Děláš skvělou práci. Majka

 • Ahoj Janičko,
  Je tomu už asi 2 roky co jsem se rozhodla jít na břišní tance v Orlové a
  přemluvila kamarádku, aby šla se mnou a to bylo mé nejlepší rozhodnutí, které jsem
  učinila. I když jsem málem nakonec nešla. Můj manžel vyváděl jako snad nikdy.
  Ale díky kamarádky jsem tentokrát neustoupila a šla za svým. Od tebe jsem se jakoby vznášela, ale doma dusno a kravál, tak ta krásná atmosféra ve mne byla rázem pryč. A just to nevzdám, říkala jsem si. Bylo to takové zvláštní, jako bych najednou byla v jiném světě, takový tunel s krásným jasným světýlkem na jeho konci, které jakoby zvalo, pojď za mnou, za krásným snem. Ten sen je: měj se ráda takovou jakou jsi. Děkuji Bohu za to, že mě přivedl k tobě, protože skrze tebe mi ukázal cestu, jak si začít vážit sama sebe, ale to víš, nešlo to tak rychle, jak to teď píšu, ale všechno má svůj čas a spoustu věci musí uzrát aby člověk pochopil. Proto tak ráda chodím na břišní,nabít se a trošku si cucnout Tvé úžasné energie. Před vánoci jsem si koupila knihu Žádná setkání nejsou náhodná a hlavní myšlenka je, že každý človíček je posel od kterého se něco naučíš. Ano jsi toho příkladem. Pak jsem si dostala knihu Čtyři dohody kterou máš na svých stránkách a kterou jsem jen zběžně prolétla, nebyla jsem ještě připravená, se ji řídit. Už ji čtu po druhé a je super. Začínám se ji řídit a cítím se opravdu lépe, však víš, že není jednoduché najednou se chtít změnit, ale chtít je krok dopředu. Chci hrozně moc k Tobě na RUŠ, a snad se mi povede co nejdříve. Už se moc těším na břišní a na těch pět večerů meditací, zjistila jsem to teprve včera, snad bude ještě místo. Měj se moc fajn Lidka

 • Dobrý den přeji paní Jano. Jsou to 3 měsíce, co jsem byl u Vás na regresní terapii (RUŠ). Od té doby se mi změnil život. Během týdne po terapii jsem se začal cítit úplně jinak, otevřely se mi nové obzory. Vrátil jsem se pocitově do doby před patnácti, dvaceti lety, všechno ze mně spadlo, vnímám svět úplně jinak, z jiného úhlu. Vnímám realitu do větší hloubky. Jsem jiný člověk, svobodný, volný, klidný, nestresuji se. Vše řeším s lehkostí, pociťuji obrovskou úlevu. Ve všem nacházím souvislosti, věci dávají smysl. Pociťuji k lidem větší upřímnou a čistou lásku, pochopení. Na světě je strašně krásně. Je to neuvěřitelné, je to obrovská změna v mém životě. To poznání, pochopení je osvobozující. Děkuji a přeji všem, kteří tyto stránky čtou, aby skokem změnili svou realitu blíže ke štěstí, lásce a radosti ze života.

 • Dobrý den paní Jano,

  můj život se od té doby, co jsem u Vás byla změnil, ano cítím a to je skvělé. Včera mi kamarádka dala přivonět 2 vůně, rozeznala jsem rozdíl, dokonce jsem posoudila, která se mi líbí více. To je určitě skvělé a děkuji Vám za to.

 • Dobrý den paní Jano, chtěl bych poděkovat za Vaší terapii. Cítím se mnohem lépe jako bych shodil velké břímě a taky se mi zlepšily mé fyzické problémy. Teď když vím jak na to, tak v tom budu pokračovat, aby život byl stále tak nádherný. Přeji Vám hodně štěstíčka a zdravíčka. Petr.

 • Ahoj Janičko, nikomu se nedá popsat co jsem u tebe zažila, byla to horská dráha emocí, která měla nádherný konec. Teď jsem jistější, klidnější, otevřelas mi nové obzory a já ti moooooc děkuji. Věci začínají dávat smysl, vše vidím v čisté pravdě a rozhodně v poznání budu pokračovat. Není nad to když je člověku krásně na těle i na duši 🙂 měj se moc krááásně. Peťka

 • Ahoj JANI nikdy nedokážu slovy vyjádřit jak jsem ti vděčný. Díky tvé terapii se stal ze mě úplně jiný člověk. Otevřela jsi mi oči a ukázala smysl života. Díky tobě jsem pochopil sám sebe a udělal několik životních rozhodnutí která jsem dlouho odkládal. NIKDY nezapomenu co jsi pro mne udělala. Hodně štěstí do další práce a také v osobním životě. Standa.

 • Jani, děkuji moc za vše, jsi andělská bytost, kouzelná a krásná žena a báječná
  terapeutka. S úžasným vnitřním klidem, nadhledem a grácií jsem dnes prožívala situace, které mi ještě nedávno způsobovaly trápení. A světe div se – najednou jsem si stejnou situaci báječně užívala, usmívala se, bylo mi krásně.
  Ne, nejsem cvok, jen jsem byla na RUŠ! Jani, jsem svobodná, volná a klidná. Nikomu nepřeji ty měsíce trápení a zoufalství a beznaděje, které mám za sebou.

 • Dobrý den paní Jano, po terapii se mi značně ulevilo a během následujících dnů mi začaly mizet ze života situace, jež mi až dosud vadily. Také se cítím klidnější a uvolněnější, ještě jednou děkuji za vše 🙂

 • Dobrý den paní Jano,
  > moc Vás zdravím a chci se s Vámi podělit o radost ze svého malého “zázraku”:-)
  > Po vyčišění u Vás se mi ztratily hnisavé boláky, které mě řadu let trápily na
  > zádech. Teď mám kůži na zádech úplně čistou a hladkou a dokonce mi zmizely
  > jizvy, které mi tam po nich zůstávaly.
  > Když jsem to ukázala dceři, koukala na to s otevřenou pusou.
  > Je vidět, že ty křivdy, které ve mě hnily, jsou pryč.
  > Děkuji:-).

 • Včera jsem si na vlastní kůži vyzkoušela metodu RUŠ. Dnes se cítím skvěle a taková celá nová. Jsem veselá, bez svých obav a strachů, mám obrovskou chuť do života a těším se, co mi přinese 🙂 . Než jsem oslovila paní Janu a vyzkoušela metodu RUŠ, trochu jsem tušila, kde a proč jsou mé bloky,s ní jsem objevila spoustu dalších a hlavně poznala souvislosti a pochopila řadu věcí a událostí, které jsem prožila.To poznání a pochopení je osvobozující a odpuštění přináší úlevu.

 • moc mi to sezení pomohlo 🙂 jsem hned šťastnější 🙂 už vím, že všechno má svůj důvod a že mám brát věci takové jaké jsou 🙂 a za to Ti patří největší dík 🙂

 • Ahoj Jani,
  včerejšek byl hodně příjemný 🙂 . Děkuji Ti.
  Jsem takový celý veselejší 🙂 , život je krásnější, tančím, zpívám, konečně mám radost ze života…
  Rameno se lepší, a bude dále 🙂
  Dostal jsem návod jak na sobě pracovat a budu ho používat. Nevěřil bych, že je to tak jednoduché a účinné.
  Měj se moc krásně 🙂

 • Moje cesta k sobě začala díky Čtyřem dohodám v podání Jaroslava Duška.Pochopila jsem,kde je chyba v mém životě a otevřela jsem Pandořinu skříňku svých negativních emocí,ale nevěděla jsem,jak se jich zbavit.Metoda RUŠ s citlivým vedením Jany mě rychle a účinně přivedla ke klidu,takže díky moc a přeju hodně spokojených lidiček jako já!

 • Dobrý večer, tímto příspěvkem bych ráda doporučila tuto metodu všem, kteří chtějí změnit své vnímání okolí a vidět svět takový, jaký je, i když to přinese do srdce hodně bolesti. Tato bolest, i když je vyrovnávána vnímáním reality, pochopením souvislostí, těch nejlepších lidských skutků a úmyslů, pořád zůstává bolestí, která je součástí života. Nicméně posouvá vpřed. Děkuji, že jsem ji mohla poznat.

 • Dobrý den Jani, po terapii RUŠ u Vás se cítím opravdu výborně. Zdá se mi, že se mě už spousta věcí nedotýká tak, jako dříve. Kdykoli mám z něčeho špatný pocit, strach nebo mě něco naštve, tak hned používám to, co jste mě naučila a zdá se, že to funguje. Jsem Vám opravdu moc vděčná. Uvidím, kam se mi podaří dostat. Konečně mám ale pocit, že se začínám hýbat z místa a hlavně, že vím, jak na to. Moc Vám děkuji. Jste úžasná. Krásný den.

 • Milá JANO, ze srdce ti děkuji za všechno, čím jsi mi v životě pomohla,za krásné středy večer v Atlantiku s břišními tanci a relaxací a hlavně za úžasné vedení v práci na sobě metodou RUŠ. Tato metoda je pro mě opravdu to nejlepší, co jsem zatím na řešení vnitřních i vnějších potíží poznala.Po jedné návštěvě víte jak na to a můžete dál pokračovat sami. Všem tuto metodu vřele doporučuji, mám za sebou stovky hodin práce s jinými terapiemi a různými terapeuty (regresní, Dianetika, atp., také jsem sama absolvovala kursy na vedení terapií a protože mojí profesí posledních 18 let je práce s klienty na vizáži a konzultace s lidmi v oblasti image a také vedení kursů )dovedu velice dobře ocenit profesionální a současně hluboce lidský přístup paní Jany. Práce na vnitřním růstu s touto metodou je opravdu RYCHLÁ ÚČINNÁ A ŠETRNÁ, ale hlavní na tom JANI je tvůj osobní přínos a způsob, jakým s klientem umíš pracovat. Jsi příjemná, jemná, láskyplná, ale i pevná a jistá, chápající a hodně moc dávající. Spolu s MARUŠKOU DOLEŽALOVOU jste mi v mém životě moc pomohly a já vám za to oběma velice děkuji! Je NÁDHERNÉ, že jsou takoví zlatí andělé jako ty Jani a Marie, mé krásné přítelkyně…Ať se vám oběma daří!

 • Minulý víkend jsem si poprvé sama dělala metodu Ruš doma. Jsem ráda, že můžu napsat, že se podařila. 😉 Dotlačily mě k tomu vnitřní nepříjemné pocity. Hned po tom se mi podstatně ulevilo. 🙂 Jsem
  opravdu vděčná za tuto metodu, že je tak jednoduchá a díky ní si mohu kdykoli pomoci sama. Děkuji Janinko, že po jedné terapii vím jak na to 😉

 • Ahoj paní Jani, už je to rok co jsem se osobně seznámila s metodou RUŠ. Kudy chodím tudy všem vřele doporučuji. Stále mi pomáhá a spoustu věcí v životě mi usnadňuje. Tančit bříškem chodím v jiný den, pohyb je to potřebný. Protože mé duši chybí těch několik minut klidu na závěr, pokračuji doma a je to pěkné. Tak díky za vše co jste mě naučila 🙂

 • Metoda RUŠ mi pomohla najít jádro problému, dosud jsem “chodila kolem” a stále hledala a hledala… Vyzkoušela jsem před tím i jiné terapie… Proto vřele doporučuji všem, které něco hodně trápí a chtějí s tím pohnout. Jani, díky, dobrá práce !

 • Chci moc pochválit metodu RUŠ a paní Janinku, protože mi první a asi i poslední terapie pomohla najít odpovědi na otázky, které mě dlouhodobě atakovaly, až jsem řekla jednoho dne dost a našla to krásné ticho v sobě a ve všem… Doporučuji i ostatním.

 • Jani, moc děkuji za RUŠku, velice se mi ulevilo. Můžu narovnat záda a dívat se lidem do očí, konečně vím kdo jsem. Postupně se mi spojují situace, kterým jsem nerozuměla. Krásně to do sebe zapadá. RUŠka je báječná. Ještě jednou díky moc.

 • Dobrý den Jani, Musím tady napsat, že metoda RUŠ je pro mě velmi účinná a jednoduchá. Cítím vsobě velkou vděčnost za to že mi existence poslala tuto metodu. Po letech nesnesitelných depresí, stavů marnosti, výbuchů vzteku, a zoufalství se mi dostala úleva. Cítím v sobě více prostoru pro sebe. Nutno dodat, že metoda RUŠ u mě zafungovala skvěle v kombinaci s regresní terapií. Nejskvělejší na této metodě je že ji používám sám v reálném životě. A je to tak jednoduché, že si někdy říkám: “to je prostě neuvěřitelné” a cítím radost, že si umím takto pomoct. Děkuji Vám Jani že jste mě tak skvěle vedla a děkuji Karlu Nejedlému že skrz něj se mohla metoda dostat až ke mě. Děkuji…

 • Ahoj Jani, děkuji ti moc za včerejší terapii. Tahle metoda je pro mne velmi příjemná, spojila mi spoustu mých rozpracovaných témat, mám pocit celistvosti a spojení se sebou. Určitě jsme se neviděly naposledy a těším se další setkávání s tebou i při jiných příležitostech než je RUŠ. Přeji spoustu spokojených klientů.

 • Ahojky Jani, děkuji Ti za mejlíka, který potěšil, zvědavost mi nedala a koukla se na Ty Tvé stránky…jsi moc šikovná,super. Chystám se za Tebou na tanečky… zase a opět, doufám, že to ještě letos stihnu a když né, tak dorazím po novém roce.Přeji Ti hodně síly v práci, kterou děláš a stále úsměv na Tváři. Iva

 • Ahoj Jani, moc Tě zdravím, máš to tady super! Je to nádherné, co všechno děláš. Je asi málo takových lidiček jako jsi Ty, kteří myslí více na druhé než na sebe. Přeji Ti, aby Ti vše vycházelo, a děkuji Ti za Tvou pomoc.

 • Jani, jak se rozhodnes na Antosky tak se ozvi.
  Pokud bych nebrala tel. na ktery mas cislo ,tak zavolej na tel. 737 585 646. Na tomto cisle jsem porad. Betka

 • Ahoj Jani, mám Tě ve své mysli jako sluníčko, které rozdává úsměvy a pohodu. Doufám že s námi zase letos pojedeš na tančení do Českého ráje. Mé stránky jsou http://studiotwist.wz.cz . Těším se až se uvidíme…

 • Ahojky Jani, máš moc krásné stránky! Přeju Ti, ať se ti daří vše co děláš, sluníčko :o) Já už mám také hotové stránky: http://www.metodarus.webnode.cz
  Ty estranky už neplatí…
  Měj se báječně, papa

 • Janinko, tak jako ty, tvé tančení, tvé krásné meditace po tanečkách a vše čemu se věnuješ a jak to dokážeš předávat dál. Držím palce, jen tak dále za všechny holky z Rychvaldu, brzy ahoj

 • Jani, dnes konečně jsem se k tomu dostala. Je to super. A co. Všechno!! Tvoje stránky, Tvé rady, zkušenosti a hlavně naše čtvrtky v jeskyňce. Bez toho si už nedovedu představit své žití.Je nám všem dobře.A kdo nepřijal naše pozvání, může litovat. Protože setkání s Tebou je fajn. A skoro každý den otevřu Tvé stránky a mám radost. Krásné vánoce Tobě i rodině. Užij si to.

 • Ahoj, Jani, konečně teda už to děláš, co je tvým posláním. Zdravím tě, koukni na moje http://www.hawajana.net, nemám to ještě docela udělané, nicméně, jsem ráda že v tom jsi, myslím že dostatečně dlouho. Jana ozvi se

 • Jani, po dlouhé době jsem potkala někoho, kdo dělá něco proto, abychom se měli rádi. Tedy sami sebe i navzájem. Kdo ukazuje pohled na život i z jiné perspektivy, než materiální. A to se mi zdá býti moc dobré. Díky ti za to. Ať se ti daří! Jana

 • Zajímá mě vše, co se děje s člověkem, tanec mě těší i když se tělo velmi pomalu přizpůsobuje hudbě 🙂 pomáhá.

 • Moc pěkné a fajn,jak stránky tak i tancování v Orlové.Určitě to osloví hodně lidiček.
  Díky Iva

 • No Jani, stránky máte opravdu moc pěkné a přehledné. Přeji hodně návštěvníků a spousty příspěvků.

 • Zdravím Jani, stránky máš bezvadné. Věřím, že se budou líbit i ostatním a mnohým pomohou ve změnách v přístupu k životu:)
  Fandím ti, M.

 • Ahoj, máš to tady velmi pěkné!!

 • Janinko, jsem první a tak to má být 🙂 Tomáš se snad nebude zlobit 🙂 Jsi jedna z nejúžasnějších dušiček, kterou jsem měla tu čest potkat. A díky Bohu potkala. Přeji Ti jen to nejlepší a ať co nejvíce lidiček přivedeš na svou šťastnou cestu životem. Tvé veliké sluníčko v srdci jistě zažehne moře plamínků kolem. Tak ať to jde lehce, snadno, hravě 🙂 a hlavně radostně 🙂 Mám Tě moc ráda!

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků
Jsem partnerem
Official Partner CBW