Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Terapie trvá až 4 hodiny, které utečou jako voda. V soukromí mezi terapeutem a klientem. Vyjasníme si problém a záměr klienta, což je velmi důležitý začátek a nasměrování terapie.   Nalezneme bloky, které vznikly většinou v dětství. Jak? Budete překvapeni, co vše se vám vybaví a objevíte, jaká přesvědčení ve svém životě realizujete, aniž chcete.

Zpracujeme, prožijeme, co má být prožito, uvolníme a zRUŠíme programy. Na vlastní kůži procítíte, jak jsou emoce uloženy v těle. Po vyčištění přichází velká úleva. A ta vám už zůstane. Většinou vyřešíme záležitost při prvním sezení. Odejde velká spousta bloků a zbytečných přesvědčení. Zvětší se prostor pro život.

Cílem je, aby klient už pomoc nepotřeboval a nadále si poradil sám. Po takové práci jste schopni na mnohé věci v životě se již dívat úplně jinak a jinak je i zvládat. Otevřou se vám nové cesty k řešení, nové reakce, které znovu objevíte – díky dětským reakcím byly dosud zavřené. Váš vesmír zase nabude původních nádherných možností. Programy( které nás do té doby omezovaly), jsou již vyčištěny, a již se neopakují. Více v BLOGU …

Na konci terapie dostanete cenné rady a doporučení jak se svou myslí a se svým životem pracovat dále, aby vše plynulo lehce a hladce. Aby jste byli v životě šťastní a aby jste si ten stav dokázali udržet.

.

Následující video,  bylo natočeno jako 1.mé video, při tvoření stránek a příběh v něm stále platí. Omluvte , prosím, jeho kvalitu, ale poselství platí a ze vzpomínkových důvodů a začátků jej tu nechávám. PS: ten podzimní den byla voda velmi chladná a při 3.opakování příběhu jsem ztuhla zimou a přestávala mluvit. Přesto jsme měli radost z díla a tím začaly tyto mé stránky. Terapie se od té doby prohloubily a obohatily praxí a novými poznáními, vzkaz pro vás ale platí.

 

Pokud se vám nezobrazuje video “JAK VYJÍT Z MLHY PROGRAMŮ ZPĚT NA SLUNCE”, klikněte zde: Přehrát video na YOUTUBE …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Jak terapie probíhá

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků
Jsem partnerem
Official Partner CBW