Slider

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Terapie trvá až 4 hodiny, které utečou jako voda. V soukromí mezi terapeutem a klientem. Vyjasníme si problém a záměr klienta, což je velmi důležitý začátek a nasměrování terapie.   Nalezneme bloky, které vznikly většinou v dětství. Jak? Budete překvapeni, co vše se vám vybaví a objevíte, jaká přesvědčení ve svém životě realizujete, aniž chcete.

Zpracujeme, prožijeme, co má být prožito, uvolníme a zRUŠíme programy. Na vlastní kůži procítíte, jak jsou emoce uloženy v těle. Po vyčištění přichází velká úleva. A ta vám už zůstane. Většinou vyřešíme záležitost při prvním sezení. Odejde velká spousta bloků a zbytečných přesvědčení. Zvětší se prostor pro život.

Cílem je, aby klient už pomoc nepotřeboval a nadále si poradil sám. Po takové práci jste schopni na mnohé věci v životě se již dívat úplně jinak a jinak je i zvládat. Otevřou se vám nové cesty k řešení, nové reakce, které znovu objevíte – díky dětským reakcím byly dosud zavřené. Váš vesmír zase nabude původních nádherných možností. Programy( které nás do té doby omezovaly), jsou již vyčištěny, a již se neopakují. Více v BLOGU …

Na konci terapie dostanete cenné rady a doporučení jak se svou myslí a se svým životem pracovat dále, aby vše plynulo lehce a hladce. Aby jste byli v životě šťastní a aby jste si ten stav dokázali udržet.

.

Následující video,  bylo natočeno jako 1.mé video, při tvoření stránek a příběh v něm stále platí. Omluvte , prosím, jeho kvalitu, ale poselství platí a ze vzpomínkových důvodů a začátků jej tu nechávám. PS: ten podzimní den byla voda velmi chladná a při 3.opakování příběhu jsem ztuhla zimou a přestávala mluvit. Přesto jsme měli radost z díla a tím začaly tyto mé stránky. Terapie se od té doby prohloubily a obohatily praxí a novými poznáními, vzkaz pro vás ale platí.

 

Pokud se vám nezobrazuje video “JAK VYJÍT Z MLHY PROGRAMŮ ZPĚT NA SLUNCE”, klikněte zde: Přehrát video na YOUTUBE …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Jak terapie probíhá

  • Milá Janičko, to je nádherné.. Už nějaký ten rok si programuji, že chci být šťastná.
    V partnerství. Myslím že díky tobě mi vesmír nadělil cestu mému dlouholetému snu.
    Děkuji za Tebe a těším se na terapii s Tebou 🙂

  • Dostat se k Janičce na terapii metodou RUŠ mi trvalo několik let. Člověk sám v sobě pořád něco zpochybňuje a skepticky odhaduje, že to nebude to pravé. Ale jednoho dne dozrál čas a já se rozhodla, že změním svůj život v oblasti pro mne nejdůležitější. Byla jsem přesvědčena, že se nemohu dostat hlouběji než tam, kde to už znám. Přesvědčena, že mé emoce jsou již dávno vyčištěny. Ale všechno bylo jinak, vrátila jsem se do dětství a říkala věty, které vlastně opakuji i v dospělosti. Tam někde v úplně malé holce to vzniklo a provází mne to celým mým životem. Terapie byla pro mne velmi silná a jsem Janě moc vděčná za citlivost, kterou mne vedla. Cítím se teď podstatně lépe, mám naději, že se vše změní a hlavně vím, odkud vše pramení:-). Na závěr mohu říct jedno velké DĚKUJI!!!

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků
Jsem partnerem
Official Partner CBW