Slider

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

 

Chceš zpátky najít zdraví, lásku, hojnost, bezpečí, krásné vztahy, ideální partnerství, ideální práci a nové možnosti?

Vyřešit jakýkoli problém a žít šťastně?

Život vytváříme svou myslí. Mnohdy roztěkanou. Cokoli můžeme změnit? Ano. Stále více však ještě lepší možností je : Život můžeme otevřít co nejvíce dokonalému božímu proudu. Ten nás povede cestou naší duše, na které budeme nejšťastnější.

V oblastech, které nefungují, však můžeme najít příčiny a podvědomé programy. Vyčistíme, pochopíme, odpustíme. Změníme náhled na svět na objektivní. Přijetí situace jaká je. Již bez emocí! Svět se změní k naší spokojenosti, protože naše božská nádherná podstata se bude moci naplno projevit. A to děláme při terapii. Více v BLOGU ...  

Má práce s klienty při individuální terapii se opírá o systém, který jsem se technicky naučila (od r. 2008 jsem byla absolventem kursů metody RUŠ, kde jsem už od r.2013 neobnovovala certifikát).
Rozvíjela jsem se obrovskou praxí s klienty, zkušenostmi, a také studiem dalších technik a postupů (Sinelnikov, Clemens Cuby, čistění starých a hlubinných traumat, rituály s peruánskými bylinami, použití MYSLI, aby sloužila a  cesta SEBEPOZNÁNÍ - satsangy k PROBUZENÍ....). Všechny cesty, které skutečně vedou člověka k sobě musí mít společného jmenovatele, také upřímnost a věrnost SOBĚ a BYTÍ.. Všechny také vedou k opravdovému PŘIJETÍ a "odpuštění".
V mém případě, VĚRNA sobě a všemu, kam mě má cesta dávno niterně vedla, terapie se mnou jsou velmi intuitivní, přitom logické. Jdeme do hlubokých programů a  TENDENCÍ, které když se vymažou, tak spadnou stovky PROGRAMŮ, na nich postavených.
Klienti, které to táhne sem, jsou na cestě SEBEPOZNÁNÍ, stejně jako já. A touží po stálem klidu a míru a STÁLÉ úlevě.
ne stálém čištění.
Dostanou mnohá doporučení, jak po terapii doma pokračovat, jak pracovat se svou myslí, afirmace, které z terapie vyplynou. Jak meditovat, jak si rozumět. Jak tvořit CHTĚNÉ. Dostanou vše, čemu mě naučila UNIVERZITA ŽIVOTA, kurzů mnohem víc, než jeden systém a hlavně dlouhá PRAXE.
Pro každého je tady ten jeho terapeut a prostředí, kde je schopen opustit svou zátež.
A tak je terapie u mě právě taková - na míru. Líbí se mi báze metody RUŠ, jak jsem se ji  naučila na kursech metody RUŠ u Karla Nejedlého už v začátcích, od r.2008 do r. 2014.
Jen už volím výraz : Terapeut života i těla. Takto budu lépe moji práci nazývat. Nezávisle od ochranných známek, které mohou člověka omezit ve vývoji.
Kromě těchto terapií stále vedu lidi k cvičení, k meditacím, k tanci, ke stálé práci se svou myslí. To už snad 20 let. Více v článku, který o mě vyšel v novinách Flowee.

Chcete změnu? Pokračujte a napište mi!

Ceník, dotazy a objednání termínu ...

Více v BLOGU ...

OHLASY KLIENTŮ : Recenze a ohlasy ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků
Jsem partnerem
Official Partner CBW