5 tibeťanů – cviky pro mládí a pružnost

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v VIDEAZdraví a tělo

Sestava vhodná pro denní cvičení . 5 cviků, které vám vrátí a udrží svěžest, pružnost a dobrou náladu. Vyléčí a omladí.Seminář proběhl v Eponě Ostrava www.epona-centrum.cz .

5 tibeťanů je úžasně sladěná sestava 5 cviků, která vám postupně otevírá energetická centra v těle(čakry). Má velice intenzivní léčivé a omlazující účinky. Jejich kladný účinek poznáte  velice záhy, ale je nutné denní opakování. Stane se vám velice příjemným návykem.  Když správně dodržíte tento postup:

1.Naučte se správně cviky i se správným dýcháním. Viz video a fotky níže. https://www.youtube.com/watch?v=wDgBdP7CE88&feature=youtu.be .

2.Začněte s každým cvikem po 3 opakování pro začátek. Vnímejte své tělo u cvičení, jak se cítí. Budete postupně zvyšovat počet opakování po 1 nebo 2 opakováních – ale VELMI POMALU, klidně během roku – na 21 opakování každého cviku (ritu). Je důležité vnímat potřeby těla a nespěchat.  I pár opakování vám dá hodně.  Důležité je, že je to pravidelné, ideálně denně.

Cviky pročišťují tělo, energetické dráhy a to chce u každého jiný čas. Musíte se u cvičení cítit příjemně, i po něm. Je to nejen cvičení, ale i práce s vaší jemnou energií, i jemnými energetickými poli.

3.Cvičte nalačno. Nejlépe ráno. Cvičení u většiny lidí vybudí energii, cítíte se svěže. Mnozí po něm neusnou.

4. Mezi cviky vždy udělejte nádech a výdech. Cvik prociť v těle. Nedělej při cvičení nic jiného a soustřeď se jen na něj. Bude mít mnohonásobně větší efekt.

Můžeme se do toho pustit :

Cviky si vyzkoušejte podle videa a fotek .

A ještě v jiné, mořské, variantě:

Fotky cviků najdete zde : https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle/media_set?set=a.10203671446736958.1073741858.1540747606&type=3&uploaded=21

Ještě vyšší level požitku ze cvičení objevíte třeba v přírodě, pod stromem, na klidném místě. Sami se sebou. Jen v té samotné chvíli tady a teď. Vyzkoušejte.

DSCN1642

Budete se cítit svěže jako kvetoucí třešnička. Mladě a radostně, protože vaše tělo bude svěží a bude mít z  cvičení radost. Každý den, chvíli vydržte (alespoň 21 dní, ať se nový zvyk upevní v těle) a zvyknete si. Jako na mytí zubů. Přeji radost z každého dne. Jana van Coppenolle www.tancimzivotem.cz

DSCN1473

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u 5 tibeťanů – cviky pro mládí a pružnost

  • Dobrý den, 5 Tibeťanů jsem začala (poněkolikáté) cvičit před týdnem, chtěla bych, aby se to stalo mým rituálem, mám to moc ráda. Cvičím ráno na lačno. Problém je, že pak nemůžu večer vůbec usnout a spím jen velmi lehce. V konečném důsledku jsem z toho po pěti dnech šíleně ospalá, ale usnout mi nelze. V minulosti jsem kvůli tomuto problému vždy cvičit přestala. Dá se očekávat, že se to časem zlepší? Děkuji. Maruška, 45 l

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW