5 tibeťanů – cviky pro mládí a pružnost

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v VIDEAZdraví a tělo

Sestava vhodná pro denní cvičení . 5 cviků, které vám vrátí a udrží svěžest, pružnost a dobrou náladu. Vyléčí a omladí.Seminář proběhl v Eponě Ostrava www.epona-centrum.cz .

5 tibeťanů je úžasně sladěná sestava 5 cviků, která vám postupně otevírá energetická centra v těle(čakry). Má velice intenzivní léčivé a omlazující účinky. Jejich kladný účinek poznáte  velice záhy, ale je nutné denní opakování. Stane se vám velice příjemným návykem.  Když správně dodržíte tento postup:

1.Naučte se správně cviky i se správným dýcháním. Viz video a fotky níže. https://www.youtube.com/watch?v=wDgBdP7CE88&feature=youtu.be .

2.Začněte s každým cvikem po 3 opakování pro začátek. Vnímejte své tělo u cvičení, jak se cítí. Budete postupně zvyšovat počet opakování po 1 nebo 2 opakováních – ale VELMI POMALU, klidně během roku – na 21 opakování každého cviku (ritu). Je důležité vnímat potřeby těla a nespěchat.  I pár opakování vám dá hodně.  Důležité je, že je to pravidelné, ideálně denně.

Cviky pročišťují tělo, energetické dráhy a to chce u každého jiný čas. Musíte se u cvičení cítit příjemně, i po něm. Je to nejen cvičení, ale i práce s vaší jemnou energií, i jemnými energetickými poli.

3.Cvičte nalačno. Nejlépe ráno. Cvičení u většiny lidí vybudí energii, cítíte se svěže. Mnozí po něm neusnou.

4. Mezi cviky vždy udělejte nádech a výdech. Cvik prociť v těle. Nedělej při cvičení nic jiného a soustřeď se jen na něj. Bude mít mnohonásobně větší efekt.

Můžeme se do toho pustit :

Cviky si vyzkoušejte podle videa a fotek .

A ještě v jiné, mořské, variantě:

Fotky cviků najdete zde : https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle/media_set?set=a.10203671446736958.1073741858.1540747606&type=3&uploaded=21

Ještě vyšší level požitku ze cvičení objevíte třeba v přírodě, pod stromem, na klidném místě. Sami se sebou. Jen v té samotné chvíli tady a teď. Vyzkoušejte.

DSCN1642

Budete se cítit svěže jako kvetoucí třešnička. Mladě a radostně, protože vaše tělo bude svěží a bude mít z  cvičení radost. Každý den, chvíli vydržte (alespoň 21 dní, ať se nový zvyk upevní v těle) a zvyknete si. Jako na mytí zubů. Přeji radost z každého dne. Jana van Coppenolle www.tancimzivotem.cz

DSCN1473

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u 5 tibeťanů – cviky pro mládí a pružnost

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW