Ovocné mušky a jiné nepříjemnosti. Jak snadno a logicky odstranit ze života, co ti vadí. Příčina či důsledek?

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠZA myšlení

Je doba ovocných mušek. Necháš na stole rozkrojený citrón, zapomeneš a za chvíli tam máš hejno mušek.  Necháš kočičí jídlo v misce, za chvíli tam máš larvy much. 

Můžeš klidně bojovat insekticidy proti muškám. Taky vůbec netušíš, kde se mušky tak rychle vzaly v zavřeném bytě. Můžeš zkoumat jejich vznik, můžeš proti nim bojovat. 

To, co ti vadí je důsledek. Takže nejúčinnější bude, když věc vyřešíš v příčině. Tedy odneseš citron do ledničky. Mušky zmizí. Zase…netušíš kam a vlastně je to jedno. Hlavně tě přestaly obtěžovat. Nemusel jsi s nimi dělat vůbec nic.  Zmizely samy.

No…a tak to je se vším, co se nám v životě děje. Přece principy ve Vesmíru jsou všude stejné.

Tyran u ženy, která si se necení. Zloděj u toho, kdo nevěří světu. Nemoc u toho, kdo třeba nectí přírodu a nemá se rád. Vyhazov u člověka, co lpí a zapomněl, že změna je nutná. Opuštění u toho, kdo se bojí být sám. Ztráta u lakomce. Ekonomičtí migranti, že dostávájí za nic dávky.

Vše nepříjemné nám přišlo do života (nevíme odkud se vylíhlo, jako ty mušky) až poté, co jsme vyslali impuls. Až jsme zavdali příčinu. I vše příjemné, ale to se nám líbí, to tedy neřešíme.

Nikdy není první tyran. Vždy je 1. ten, kdo věří v utrpení a kdo třeba věří, že si nic dobrého nezaslouží. Vždy to nepříjemné přichází jako důsledek. Můžeš založit ligu proti tyranům, můžeš bojovat proti čemukoli globálně. Nic tím nevyřešíš. 

Děje-li se ti něco nepříjemného, je mnohem efektivnější najít, čím jsem si to do života přivolal/a a změnit to na tomto místě. Důsledek i bez tvého boje opustí tvůj život a půjde tam, kde jej krmí a volají. Jako ty naše ovocné mušky. Jsou jiná shnilá ovoce a ta lákají k přesunu. A ty si můžeš užívat život bez nich. 

Nemůžeš cokoli odstranit ze světa, když je pro to živná půda.

Bavili jsme se s mužem, který shlédnul film o chudácích dětech někde v továrnách na oděvy atd. Bohužel i tam, v každé hlavičce už musí být živná půda pro tuto situaci. Podporována rodinami, kastami, generacemi dříve. Vědomí vlastní malosti a bezvýznamnosti, nevíra ve změnu, smíření s těžkým osudem, jako by to byla nutnost. I tam určitě někdo začne myslet jinak a pak to naučí i ostatní kolem sebe. 

Možná pomůže i někdo z našich krajů a naučí je to. Bude cítit pnutí tam jet a být tam potřebný a bude se mu dařit toto myšlení a pak se změní i podmínky.

Protože kdo si sebe skutečně váží, kdo ví, že je prodloužením božské velikosti a moudrosti, kdo ctí a využívá svůj potenciál, tomu se dějí dobré věci.

Pracuji s lidmi jako terapeut. Používám skvělou techniku, lety a zkušeností vytříbenou,  jak příčinu najít a jak věci změnit. Vidím to dnes a denně, jak nejrůznějším programům jsme uvěřili, jak díky nim tvoříme své “reality”. Jak dokonale to zapadá a jak tady vůbec nic není náhoda. Jak všechno má svou příčinu a jak nejlépe se dá právě v ní odstranit důsledek. Jak nemá cenu boj proti důsledku a jak se to nabízí a jaký je to klam.

Jak jsou věci často úplně naopak, než nás o tom okolí přěsvědčuje.

 

Toto je svět iluzí a klamu, který hrajeme sami na sebe. Nic není špatně. Ale když už máš něčeho vážně dost, když si uvědomuješ, že tohle jsi si vytvořil/a sám/a, pak věz :

Rozhodni se pro vyřešení, pro změnu, ujasni si, kam a za čím jdeš. A rozhodně vykroč. Vesmír-Bůh ti okamžitě pomáhá, chce tě mít v radosti a síle, chce chutnat tvůj naplněný potenciál.

Jsi nádherná jedinečná bytost a kolem je nekonečná hojnost možností pro tebe. To my sami si omezujeme svůj svět a můžeme to zase napravit. Je mnoho cest. Sama jsem šla po mnohých, některé si mě našly, abych tudy šla s dalšími bytostmi za štěstím a lehkostí. Za to moc děkuji.

Více k terapiím, které mohu dělat, na : www.tancimzivotem.cz

Více videí na : Můj video kanál na youtube

Jana Fedorčák (van Coppenolle )
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW