Slider

Od dětství mě zajímá lidská psychika, vztahy mezi lidmi, udržení věčného mládí a pružnosti těla i mysli. Byla jsem gymnastka. V dospívání jsem začala cvičit jógu a meditaci. Nalézání dávných pravd ve mě. Později jsem učila děti i dospělé různým druhům pohybu. Pak břišní tance jako léčení ženství více v článku ZDE ….

Spontánní tance. Improvizaci v tanci. Snažím se, aby šlo o relaxaci v pohybu. Aby všechny složky naší bytosti byly v souladu. Láska k vlastnímu tělu a životu. Nyní se hlavně věnuji individuálním terapiím rozpuštění podvědomých programů a pročištění podvědomí od zatěžujích přesvědčení a traumat. Více BLOG

Oslovila mě spousta knih (např. Tvůrčí představivost, Hovory s bohem, Zasvěcení, Světelná tantra, Marcelka z hor, Musela jsem zemřít, Mahariši z Arunačaly, Požádej a je ti dáno….mnohé další ) a učitelů na mé cestě pochopení života. Silvova metoda. Numerologie. Astrologie. Kreslení pravou hemisférou. Ayauhasca. Hluboké meditace a vhledy, které přicházely.

Metoda RUŠ mi velmi pomohla v osobním životě a zapadla dokonale do všeho, co jsem se kdy naučila. Rozhodla jsem se ji studovat a předávat dále. Během 10 let s terapiemi jsem se stále učila a dnes používám to nejúčinnější ze světa, co jsem objevila a vyzkoušela. Již si neobnovuji certifikaci jako terapeut metody RUŠ (certifikát mám z prvních kurzů, kdy se neobnovoval), ač ji stále používám. Je velmi učinná. Cítím potřebu použít vždy tu nejúčinnější směs, tak jak nás s klientem vede VĚDOMÍ samo.  Klienti se krásně rozsvěcují k oboustranné spokojenosti. Myslím, že je to skutečně práce pro lepší lidství a svět. A moc mě baví. Těším na další nádherné zkušenosti, které život chystá.

Velmi mě baví cestování, poznávání lidí a míst na této krásné planetě. I objevování Vesmíru ve mě. Krásnou zkušeností byla svatba s mým partnerem v přírodě. Kolem mne je spousta nádherných bytostí a vím, že si život tvoříme plně sami. Vždyť my všichni jsme ten BŮH sám. Více o mém příběhu najdete ZDE:

 má cesta od narození až sem, část 1. dětství a
část 2. Dívka, dospělost a svět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Má cesta životem

  • Teším sa, že som sa dostala k Vašim slovám. Sú v súzvuku s mojou dušou. Sú mi blízke.
    Na našom dome v Nitre prebiehajú víkendové semináre rush. Rada by som poskytla priestor Vašim aktivitám. T. č. 00421 903 710 421.
    Prajem všetko dobré.
    Hirgelová

    • Krásný den, moc děkuji a velmi mě těší, že stránk a slova potěšily Vás. Nitru mám sice daleko, ale jsem přístupná všemu zajímavému. Mé číslo je 776627442 a uvidíme, co nás napadne. Přeji, ať vše jde hladce a lehce v životě. Jana

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 50 jogových jednohubek zdarma:

50 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků
Jsem partnerem
Official Partner CBW