Ideální ráno

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Ideální ráno, když se podaří: Probuzení do letního dne. Chvilka pro uvědomění si návratu ze snů do hmoty. Mám dostatek času a můžu si to užít. V hřejivé náruči milovaného člověka bonus navíc.Vlažná voda s citrónem do bříška. Cestou bytem uklízím ale nehoním se. Letní den a přivítání se s pejskem a kočičkou, kteří ukazují bříška a chtějí pomazlit. Kromě nich jsem doma sama a je to chvíle pro mě. Sprcha- ach teplá sprcha je úžasný vynález. Nakonec si dám ledovku na probuzení. Je léto a tak cvičím svoji jógu a tibeťany pod stromem na zahradě. V klidu a s pozorováním dechu a lehkosti, která se tím dělá v těle. Kolem kytky, popíjím čaj nebo kakao. Udělám si ovesnou kaši a dám tam všechny dobroty včetně skořice a jablíček právě spadlých ze stromu. Během toho všeho uklízím, co třeba, ale v tomto rozpoložení je to spíše meditace, když se vše harmonizuje. Teď si jdu s tou snídaní a třeba voňavou kávou ven ke stolu a jenom jím a vychutnávám všechny ty chutě a pohodu venku i ve mě.

Různé úkoly dne už se hlásí, ale chvíli počkají. Pak se obleču a vyrážím do světa. Dnes byl bonus ještě zaplavání si v úžasném našem jezeře a přitom procházka s naším věčně nadšeným pejskem. Celé to probíhá bosky s doteky chodidel s vyhřívající se Zemí. Tak jednoduché to  bylo, tak kouzelné a přitom úplný zázrak. Děkuji celému vesmíru.

Tohle je myslím, život, jak by měl vypadat stále.  Být a užívat si právě tu chvíli, ve které jsem.  Nic víc není třeba. Máme to všichni k dispozici a zdarma. Úplně všude. Děkovat za všechny dary a hlavně si jich všimnout.

Ať se vám to  krásně a často daří. Jana www.tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW