Mé tělo je zázrak

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšleníZdraví a tělo

Dochází mi, jak úžasný “robotek” mé tělo je. Já-má duše je obyvatelem tohoto úžasného výtvoru. Je nasoukána v každé buňce. Skrze tělo se duše tady v hmotě projevuje a poznáte ji podle chůze, hlasu, pohybů, vůně, skrze oči, nápady…. Kolik těl už má duše během inkarnací používala? Poznáváme se jako duše v nových životech a  blízkou duši jistě právě nějakými znaky na těle zaujmeme a ona nás.

947124_585027191530889_1049360716_n

Tělo, které jsme dostali z materiálu Země či samotného Bytí je moudré už původně samo o sobě. Je “Bohem” naprogramováno. Jako nové auto z linky ještě bez šoféra. A už toho umí  tolik! Mnohem víc, než jakýkoli člověkem vyrobený robot či počítač. Umí dýchat, hojit rány, regenerovat vše. Umí porodit dítě. Umí se čistit různými způsoby. Má předpoklady chodit, myslet, smyslově vnímat…..Obrovský potenciál, dokonalý nástroj pro zkušenost ve hmotě. Prostě dokonalý počítač.

301839_319955168073646_1301285455_n

Ještě bez programů. Ty se tam zapíšou vklouznutím duše do něj. Jimi pak vzniknou i poškození, či různé neschopnosti, kdy některý program vlastně blokuje dokonalý původní potenciál těla.

Co asi vytvoří program (myšlenka, které jsme uvěřili) například : “Nemůžeš tolik jíst, budeš tlustá.”, “Co bys chtěla, v mém věku už nemám tolik energie (se mi to tak nehojí a jiných tisích od mala denně slýchaných a vnímaných přesvědčení o věku, stárnutí, úpadku….)”, “Na to se raději nebudu dívat” (a už jsou tu brýle), “Počkáme, co nám řekne doktor” (kde zmizelo sebevnímání a vlastní intuice?), “Jsi celá po mě, taky nebudeš ve škole moc dobrá”, “Po třech dětech už taky nebudeš žádná krasavice”….. Nespočetné množství přesvědčení, slýchaných od mala a zapsaných jako programy. Poškozující naše původní božské nastavení dokonalosti.

(K programům věku a stárnutí doporučuji si přečíst:https://tancimzivotem.cz/blog/zajimavosti/skutecny-vyznam-casu-thovt/ )

294819_455723787842890_1971253792_n

Prohlédni si své tělo. Ty jsi jeho vládce. Uvědom si, že pokud se ti na něm něco nelíbí, pak nepřijetí tohoto věrného sluhy ještě zhoršuje jeho stav. Jakákoli neláska vytváří zklamání, smutek. Tvé tělo ti chce sloužit, má nějakou konstituci. Pro tvou duši právě  ta je nejlepší v této inkarnaci. Co nefunguje asi vzniklo právě  neláskou a nepochopením k němu.

Naprav to teď. Podívej se s láskou na tento úžasný dopravní a prožitkový nástroj tvé duše.  S láskou ho umyj, namaž léčivým olejem, dopřej mu masáž a pohlazení. Řekni mu pěkná slova a poděkování. Nemocných částí se zeptej, čím se to stalo, jak jim můžeš pomoci. Vnímej, na co máš skutečně z hloubi duše chuť. Naslouchej jemnému vedení své duše  a nech se jím vést. Duše chce jistě být v pohodovém spokojeném těle, aby si mohla naplánované zkušenosti v klidu užít.

Najdi úctu ke svému tělu a dej mu najevo svou lásku. Vždyť jen skrze tělo si tady to divadlo hmoty můžeš užívat. Duše (tvé pravé božské já) tě dokonale povede. Tichým klidným vedením, kdy se ti chce něco udělat a je to pro tebe radostné. Byť to bude jít si zaplavat, něco namalovat, koupit si  jahody, náhodou narazíte v lese na borůvky, nebo v obchodě na ideální posilovadlo, nebo se “náhodou” seznámíte s někým, kdo vám dá skvělé rady – a vy v té chvíli prostě víte, že vás oslovují a jsou pro vás.

DSCN2615

Vyzkoušel-a jsi se koupat nahá v přírodě? Pocit chladné či teplé vody jen tak prožít? Chodíš bosky a vychutnáváš si kontakt s vyhřátou Zemí? Když jíš, jdeš v tu chvíli nejlépe někde ven, mezi květiny a jídlo si skutečně vychutnáváš? Každé chutné sousto? (Jinak totiž nemá cenu ani jíst – ve spěchu spíš tělo zatížíš). Tady v těle si totiž všechny tyto věci těla máme vychutnat. Tu krásu, co vidíme, dotyky, krásnou hudbu, zpěv ptáků, dobrou chuť jídla atd. Skrze smysly těla. Je to zdarma pro nás všechny. Uvědom si to a pojď do toho. Máš tělo, óóó, jaký je to dar. Slav ho a veleb ho. Uvidíš, jak s tebou začne krásně mluvit. Jak se spolu na všem domluvíte. Jak mu budeš rozumět. Chce to prostě lásku a ta opravdu vše vyléčí.

1001183_191711837656527_327203601_n

Jsme bombardováni boží láskou, z níž jsme stvořeni. Máme si to tady užívat jako na stálé dovolené. Dělat, co nás těší. A klidně to může být činnost, vypadající jako práce – každý tu svou. Láska jen čeká, až se jí otevřeš a ví co má dělat. Uvolni se, relaxuj. Nech, ať maže všechny staré a podvědomé programy a věz, že to jde. A může to jít lehce a rychle.

Pomůže meditace, uvědomění, že jsi součást Bytí a je o tebe postaráno a také třeba terapie- ty nejukřičenějši programy z dětství velmi účinně smažeme – se mnou například metodou RUŠ, kterou používám s klienty už 7 let. Na https://tancimzivotem.cz/#4 více.

Také pohybové kursy břišních a spontánních tanců spojených s meditacemi podporují tento krásný vztah k svému tělu a sobě, již asi 15 let s mnoha ženama prožito. Akce najdete zde na www.tancimzivotem.cz přímo na :https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/events

Přeji ti s tvým úžasným tělem mnoho pěkných zážitků po celý dlouhý, zdravý, svěží život. Ať si ho udržuješ s velikou láskou a ono ti jistě bude rádo a s chutí dobře sloužit. Je to jako s jakoukoli jinou bytostí, vztahem. Vzájemná láskyplná výměna a výsledkem je krásný vztah pro obě strany. Vychutnej si každou chvilku v těle naplno. Je to velký dar.  Ideální bude, když tvá duše bude svobodně a krásně naprosto naplno vyzařovat tvým tělem. To je potom radost pohledět i radost vedle takového člověka být.

Jana Fedorčák – van Coppenolle, www.tancimzivotem.cz

DSCN2629

Právě dnes ke mě přišel i článek blízký mému dnešnímu přemýšlení : https://www.seberizeni.cz/lidske-telo-je-nejvernejsim-obrazem-lidske-duse/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW