Opravdové přijetí – božský svět všech možností a zázraků

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠ

Uvědomujeme si, jaké až všechny možnosti pro nás mohou být otevřeny? Pochybuji, že nám to naše představivost a mysl dovolí. Je totiž nutně omezená. Ale náš potenciál je větší, je to nekonečné BYTÍ – BŮH sám.Při terapiích, kterých jsem s lidmi součástí, RUŠíme programy. Jsou to vlastně vyjeté koleje naší osobnosti, které nás nutí vjíždět do určitého jednání, jedné z možností vesmíru stále dokola. (https://tancimzivotem.cz/#4)

Někdy někde, jako malé dítě, jsme v nepříjemných #emocích(šťávě programů) a myšlenkách, které nám šly hlavou, do některého programu spadli a teď stále vjíždíme do stejné možnosti.  Program je to, co nás nutí stále dětsky reagovat tam, kde pro jiné zůstalo otevřeno možností mnohem více.

To, co původně jsme, je kus BYTÍ (boha, celku…)naprosto dokonalého, otevřeného všemu, co je možné. Zkušenost nás vtáhne do určitého jednání – třeba nás naučí i dobrým věcem( třeba mytí zubů,děkování…), špatná zkušenost říká – “dělej opak než toto” (třeba při pohledu na řvoucího otce, pocitu opuštění….). Tím se omezujeme a osekáváme svůj svět. Pomáhají nám rodiče, generace před námi.

294819_455723787842890_1971253792_n

Ale my nemusíme jen bezhlavě zůstávat v omezeném prostoru zkušeností našich a generací. Toho, co nám bylo předáváno rodinou, či našimi zkušenostmi. O tom všem si totiž udělala úsudek naše mysl.

Můžeme se vrátit k původnímu prostoru našeho neomezeného vědomí – světa všech možností. Máme všechny a můžeme je použít, To, že si budeme vybírat třeba jen ty světelné a povznášející je jiná věc – věc volby. Tím že těm “negativním” možnostem dáváme možnost existovat, tím jsme je přijali, neodsoudili, mohou být a proto mohou zůstat v klidu neaktivní. Třeba – “mám právo být stejný alkoholik jako moje máma”, “mám právo opustit dítě jako můj táta” pak uvnitř mě je klid, oběma je tímto vlastně ve mě “odpuštěno”, já mohu, ale nemusím a můžu být i pravý jejich opak. A jestli jsem to někdy někomu udělala třeba v jiném životě, je to ve mě odpuštěno také.

Cítíte ten rozdíl? Je to jiné když si to zakazuji, protože s tím nesouhlasím vnitřně (nemám to přijaté). Když si říkám -“Nesmím být tak hnusná jak ona”, “Nikdy neudělám to co on”…. Většinou pak člověk to zakázané naopak dělá a ještě se za to odsoudí. Vibrace nízké, život nespokojený.

Jak to udělat v praxi? Při #terapiích vlastně ty bolestivé emoce z programů odstraníme – samotným prožitkem, ten je velmi zrychlený a z programu tím vypadneme. Vesmír se zase rozšíří do původních možností. Rozpínáme křídla a můžeme zase vše. Vybereme si přece s radostí to, co je pro nás příjemnější. Jen už bez jakéhokoli odsudku čehokoli jiného. I lidí, kteří si třeba jedou v něčem nepříjemném a myslí, že musí.

Člověk, žijící bez programů, nebo mimo programy žije ve svém srdci – sídlu božství- mnohem více než v hlavě. Z hlavy je vymyšlený svět. Ze srdce, z pocitů, z existence v nás je svět opravdový. Jaký si uděláš, takový máš. Máš li vše otevřeno, je tu prostor pro zázraky. Které by ti přijít nemohly v slepém poslouchání, mysli a zkušeností. (Co s tvým světem udělá častý program :”Nikdy se nezmění”, “Všichni musí jednou umřít”, “Je to jenom chlap”, “Rosteš pro šibenici”, “Máš obě ruce levé”,”To nezvládnu – jsem slabá”…. – podpořeno zkušenostmi z dětství – zapsáno do našeho podvědomí jako PRAVDA)?

Lze to zRUŠit. Lze znovu ten původní prostor celý obývat. Být šťastný a prostě si život bezstarostně (kde vznikají starosti? Jen v hlavě, že?) užívat. Jako malé dítě, ještě bez vlády programů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otevřená mysl, prostor pro všechny možnosti světa a vesmírného projevu síly, to je tvá pravá a původní podoba. Obracej se k základu, k podstatě. Můžeš ji cítit a vnímat, když přeneseš pozornost z hlavy do srdce. Teď. Zavři oči a udělej to. Co tam cítíš? Hluboký klid a mír. Ať je kolem tebe cokoli. Stále tím jsi a vždy to tam najdeš. Tak na toto se soustřeď. A léčení tvého světa se dalo do pohybu. Denně, často, stále, kdy si vzpomeneš. Obracej pozornost ke svému pravému já.

Kdyby byl nějaký program moc hlasitý a nedal ti spát, přijď, rozloučíme se s ním. A ty budeš zase blíž téhle své vnitřní nádheře, kterou doopravdy jsi. Více na www.tancimzivotem.cz

A ještě inspiraci nádhernou zde. Poslouchej srdcem. Dávno to víš a znáš:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW