Homosexualita či nepřijetí vlastního pohlaví. Terapie a sebeláska.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠVIDEA

Neláska k sobě může mít mnoho podob. Někdy na terapii  přichází lidé homosexuální, častěji lidé znejistělí jako ženy či jako muži. Neschopní být tou sebejistou, zdravou, zářivou ženou či mužem, cítící se dobře ve svém těle. Časté téma a společný jmenovatel nalezený hned na začátku jejich života. Jak úlevné je  toto objevit, uvolnit (zRUŠit) původní programy z podvědomí, znovu objevit LÁSKU k sobě a být tím, kým mám být.

Lehce se poví, jak na to prakticky

Vždycky, když jsem pracovala s homosexuálním člověkem, žádný z nich zatím za sebe neřešil, že “to má jinak”, většinou řešil nepřijetí a špatné vztahy…. Ale i tak jsme na začátku jeho života, většinou hned v břiše mámy objevili přání rodiče po jiném pohlaví dítěte.  Anebo nechtění toho, co se už vyvíjí. 

Nezralý táta : “Když už dítě musí být, tak aspoň kluk” . Nejistá máma : “Co vyleze, to vyleze”. Rodiny, kde vládne patriarchát v podobě : “kluci jsou hodnotnější než ženy”. Odpor mámy k chlapečkovi, neboť ji muži zradili a ona , a mnohdy ani její máma to s muži vůbec neumí. A tak chce holčičku. 

Táta, který mluví k plodu mužským jménem. Atd atd…

 

Touhu a přání rodiče dítě velmi vycítí (zvláště rodiče opačného pohlaví), cítí nepřijetí a snaží se vztah “vyladit”. Chce, aby jej rodič přijal a miloval a obětuje své pravé nastavení, jen aby se zavděčilo.  Když čistíme tuto situaci zpětně, často vnímám, jak se ve vývoji úplně změní práce hormonů a jak se např. z holčičky stává více chlapeček. A naopak.

Např. žena má později malá prsa, hraje mužské sporty, je hodně ochlupená, ač v rodině bývají ženy jinak stavěné. Je nejistá, příliš skromná a moc se neprojevuje. Zato se často plnou silou projevují bolestné měsíčky apod. Volání ženy zevnitř : “Přijmi mě naplno. Jsem žena.”

Většinou se člověk v svém pohlaví znejistí a oslabí. Pak se v životě pracně hledá a přijímá až daleko do dospělosti. Někdy se stane homosexuální – plní přání nezralého rodiče, který si kdysi ve 20 letech ani neuvědomoval, co mluví a vysílá. Netuší, jak mocný jeho vliv na dítě je. A za pár let tu máme další pokračování, kdy se zaměření dítěte projeví a tento rodič dítě třeba odsoudí za zženštilost (např. tatínek voják a macho).

Homosexualita, nepřijetí svého pohlaví

Nu, co s tím? Na terapii tyto dávné emoce a programy krásně uvolníme a vyčistíme a dítě – dnes nešťastný, zrazený, nemilující se dospělý konečně přijme sám sebe, takový jaký je a začne se mít SKUTEČNĚ rád. Ctí svůj originální a vlastní mix hormonů a nastavení a je právě takový, jaký jen on může být. 

Všichni máme v sobě mužskou i ženskou energii, namíchanou svým speciálním způsobem. Na všem můžeme vnímat a použít dary anebo zápory. Každý jsme jedinečný originál.

Je velký rozdíl toto chtít, říkat a opravdu žít. Vím, že to lze. Od skutečného sebepřijetí a sebelásky se odvíjí celý další život, úspěch, naplnění, štěstí. To, co v dětství záviselo na rodičích, přeberu do svých dospělých rukou a budu o sebe pečovat s láskou sám-a. Je to velmi krásné a zjistíte, že jste skutečně bůh v lidské podobě a že si tento život můžete užít svým jedinečným, speciálním životem. 

A přát to i ostatním. Malý návod je ve videu, větší práci uděláme snadno, lehce a rychle při terapii. Pokud jste zdaleka, pracujeme velmi účinně i na dálku, přes WhatsUp či Skype. Je to krásná a překvapivě silná, účinná práce.

Více najdeš zde, napiš mi dotaz, zprávu, ráda poradím. Přeji ti vše dobré a miluj se upřímně.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
mobil: 776 627 442
mail : jana@tancimzivotem.cz
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW