Terapie – Změna obrazu bolesti na obraz radosti. Mocná a účinná technika.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠVIDEA

Velmi účinná technika práce v podvědomí. Je třeba ji udělat velmi poctivě a barvitě.  Zvláště pokud nemáš ještě zpracovány staré bolestné emoce původní události v dětství. 

Při terapii, kterou s lidmi dělám, používáme metodu RUŠ pro uvolnění starých emocí. To je velmi účinné a obraz bolesti – stará dětská událost  (je stále  naplněna velkou energií emocí a tím se nám podobné stále opakuje a tvoří v životě) pak ztratí na síle. Poté se nám nový obraz plný radosti a štěstí snadno tvoří sám a s radostí a úlevou.

Můžeš ale vyzkoušet obraz změnit i sám doma, je třeba si více pohrát , vykreslit, dát mu “šťávu” a opakovat si jej častěji, než se přepíše.

Postup z videa : 

1.  Uvědom si, co tě v životě trápí a co se ti vrací.

2. Vrať se k události, kde to vše začalo. K tomu si zavři oči a nech se vést k počátku. Má stejné emoce, jako tě trápí nyní. Představ si to na velké obrazovce.

3.Prociť původní událost a co tě tam nejvíc trápí. Uvědom si tam svou bezbrannost, lítost. Nějaké “řešení”, které jsi udělal-a jako dítě v nouzi.

4.Vytvoř paralelní verzi teď už účinného ŘEŠENÍ.  Použij cokoli, co ti uleví. Souseda, práci pro mamku, novou lásku svých rodičů, mobilem zavolej pomoc, sociálku, dej někomu ránu a udělej se silným (třeba tam choď do karate). Zavolej si dědu na pomoc, nebo supermana. 

Vytvoř jinou či jiné verze, kde se věci změnily a ty jsi svobodná, volná, radostná bytost a tví blízcí jsou silní a vše se zvládlo skvěle.

5. Starý obraz nechej se zmenšit se dolů do kouta obrazovky až úplně zmizí. Na obrazovce viď nový radostný obraz.

Raduj se z něj a přidávej podrobnosti. Postup udělej vícekrát. Až je tvá radost opravdová, až se z něj těšíš. Ať je klidně humorný nějakými detaily. Ať třeba tyran dostane ránu a kouká se hloupě a je takto malý….atd atd.

Použij svou fantazii, maluj nový obraz, prožívej radost. Tímto se obraz zapisuje do podvědomí a to jej bere za své. Jen na intenzitě emocí závisí úspěch. Který obraz bude mít více emocí, ten vyhraje.

6. Povykládej celou novou verzi, jako by to byla pravda, někomu blízkému. Ideálně, ať ti dává otázky a ty poznáš, zda zvládáš odpovídat na detaily.

Pokud se zasekáváš, pak je jasné, že ještě nový obraz není dostatečně silný, aby nahradil ten starý. Tak si ještě sám vše propracuj a zkus vyprávění zase příště. Důležitý je SKVĚLÝ POCIT, který ti nový obraz dává.

Výborně, hotovo? Ve tvém podvědomí je teď nová pravda o tvém dětství a tobě se otevřely nové cesty pro tvůj život. Užij si jej krásně.

Tuto techniku zvládne ten, kdo si uvědomuje sílu tvoření našich emocí. Více najdeš na mých stránkách https://tancimzivotem.cz/,  Včetně ohlasů klientů.

Ráda ti pomohu terapií, kdy zvládneme i skutečně těžká témata a vytáhneme tak hluboké bolesti, o kterých už dávno nemáš ani tušení, že je v sobě nosíš. (A že ony stále tvoří svou silou stejné vzorce a události tvého života). Ověřeno, vyzkoušeno, úleva je veliká.

Přeji ti krásný nový, už dospělý svobodný život.

PS : Zde je i vědecké potvrzení , pro změnu v opačném módu – neexistující událost, která pro změnu trauma způsobila : Vědci odhalili překvapivou funkci mozku

Jana Fedorčák – van Coppenolle
mobil: 776 627 442
mail : jana@tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Terapie – Změna obrazu bolesti na obraz radosti. Mocná a účinná technika.

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW