Tanec těla i duše. Můj příběh o břišním tanci a proč ho učím.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Cítím se jako žena příjemně? Jsem šťastná v ženském těle?  Cítím v něm lehkost a ladnost pohybu? Je moje pánev spokojená a je v ní pohoda? Cítím se krásná, pružná, zdravá? Co sebevědomí – dobré? Je celá moje bytost tělesně i duševně harmonická?

Je to už tak, že cokoli se já s vervou učím, zanedlouho poznané posílám dále. Těm, kteří chtějí slyšet, vidět a se mnou sdílet.

P1070622

Právě břišní tance vtrhly do mého života před 14 lety.  V době rozvodu, který jsem nesla hodně špatně. Jako žena jsem se cítila hrozně, s malým dítětem, opuštěná, nesebevědomá atd.  Možná znáte…

P1070626

Břišní tanec přicházel do naší země a já cítila velkou touhu něco pěkného a zdravého udělat pro své ženství. A tak jsem začla chodit na kursy a učit se. A byl tam takový motor, jaký znám, když mi do života přijde něco silného. Protože jsem leta meditovala a cvičila jógu, cítila jsem, že je to nástroj k propojení všech oblastí mé bytosti.

Nabídky, ať to naučím kamarádky, chodily vzápětí. Pamatuji si jak jsem se bránila a říkala, že to ještě neumím já, jak bych to mohla někoho učit. Ale v té době byl hlad po něm a lektorek málo. Začal boom a učení za pochodu a tanečky někdy každý den.

20140814_172110

Uzdravující se ženy, pohyb, tanec, probuzená pánev, improvizace, radost, nacházení sebevědomí.  Zdravé tělesné návyky a vzájemné obohacení. Vždycky vznikla prima parta a tak je tomu i dnes, kdy už kursů tolik nemám, (přece jen denně večery v tělocvičnách, cesty tam a domů – určitá únava), ale baví mě stále a řekla bych, že teď už se DĚJÍ úplně samy a já jen dělám, co mám. Je to cesta nalezení SVÉHO pohybu, impovizace a krásy proudící ze zdravé sebelásky ven, projevujíc se navenek. Pružné a pohyblivé tělo k tomu patří.

Vždy jsem věděla, že na konci cvičení popracujeme meditací, vizualizací. Že rozbouřenou energii pánve pozveme dále a probudíme se od paty až k hlavě. A “holky” se moc těší na ten závěr a to pohlazení zevnitř a nalezení toho svého krásného nitra. A po protažení už leží, nejlépe na karimatce a přikryté a užijí si klidu mysli a zářivého nitra, propojení s “celkem”. S kořeny v Zemi a hlavou v nebi.

Srdečně vás zvu tam, kde se budou konat, najdete na https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/events, budou přibývat a na požádání můžeme workshop uspořádat i ve vašem městě, klidně se ozvěte (776 627 442). Kursy se rozběhnou v Bohumíně, v Orlové a v Ostravě.

Tento článek prokládám obrázky mých zlatíček z Orlové, ale i odjinud. V okolí Ostravy a Bohumína jsme vrtěly zadečky s mnoha báječnými bytostmi a na mnohých místech. Těšíme se taky na vás.                                                           Jana van Coppenolle, www.tancimzivotem.cz.IMG_3504 - Kopie

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Tanec těla i duše. Můj příběh o břišním tanci a proč ho učím.

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW