Sláva Jidášům aneb změnit tmu ve světlo. Zde je snadný návod.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Proč zrádce oslavovat? Pokud jsi takového v životě měl-a, asi víš proč.

 Zahrál v tvém životě někdo roli Jidáše? Někdo tvému srdci blízký udělal něco, co tě velmi zranilo, zradilo, ublížilo ti? Pak, pokud je to již s odstupem času, asi chápeš nadpis. Pokud je událost hodně čerstvá a ty se ještě topíš v hořkosti, zradě, bolesti, pak asi  tomuto člověku hold nevzdáváš a tvé přání je, abys tohle ideálně zažívat nemusel-a.

Ale uvidíš, za nějaký čas (pokud se nezasekneš ve vývoji a čase), uvidíš velkou akceleraci tvého života. A náboj, který jsi dostal-a. Bez toho činu by ses nedostal-a v životě, kde máš být. Pohodlíčko a konejšivá příjemná nuda většinu lidí nenutí udělat velké změny.

Dokonce většinu lidí ani nenutí vážit si běžných příjemných záležitostí. Často je berou za samozřejmost. Je to naše lidská přirozenost. Že ze dna se lépe odráží. Že až ztráta nás naučí vděčnosti.

A protože některé těžké zkoušky bychom si dobrovolně těžko vybrali, ale vývoj potřebujeme, naše duše uvnitř nás, naše podvědomí a vnitřní moudrost volá po změnách. A tak z těch hlubin našeho nevědomí ( neboť nás svět je tvořen z jediného epicentra a to jsme MY) se přivolá důležitý herec této naší hry a zahraje nám roli nevděčnou, uvolí se nás zradit, či jinak vytvořit bolest. 

Jaká by to byla pohádka, kdyby  ní nebyl černokněžník, čarodějnice, lhář, zrádce, prostě zastupitel “zla”. Znáte takový příběh, který by vás fakt chytil?  Na konfliktu světla a tmy, dobra a zla jsou všechny příběhy postaveny. A i všechny životy, které žijeme. Ta “zlá”postava je moc důležitá. A je na nás, jak ji přijmeme.

Až ta postava dává příběhu napětí a šťávu. Je naprosto nutná, aby se ukázal potenciál hlavního hrdiny. No a v životě jsi hlavní hrdina právě TY. Vždyť si vzpomeň na ty nejtěžší chvíle života. Zrada partnera, nevěra, vyhazov z práce, nevděk a neocenění, nezdárné dítě, krach až na dno, spolupracovník, co tě okradl, smrt blízkého, atd atd…..

Právě díky nim jsme se nakopli, odešli, změnili zvyky, začali dělat něco nového, hledali ideálně oporu sami v sobě, hledali svou sílu a většinou našli. To je ideální stav.

 Bohužel ti, kdo se ještě topí v nenávisti, neodpuštění, chuti a vzpomínání na zradu, v zapšknutí, tak ti se nechopili šance a nevyužili jí.

Těm vám doporučuji tuto formulku při vzpomínce na bolavou událost. “PŘÍJÍMÁM ZODPOVĚDNOST” (za vytvoření situace v mém životě vždy nesu svou zodpovědnost a stoprocentně jsem ji způsobem svého myšlení a nastavení přivolal-a). Často to bylo nevědomé, ale pokud jsem si vědom-a zodpovědnosti, mohu věci změnit.

Je pochopeno a mohu velmi vytěžit, poznat, být jiný , více sám sebou. Najít svou sílu a možnosti. Tak jak to udělali mnozí jiní.

Ideální je, když při vzpomínce na “svého Jidáše” můžu říct naprosto od srdce : “Vše je odpuštěno. Jsem ti vděčná-ý za všechno. Byla to úžasná lekce, která mě velmi posunula a já ti za ni velmi děkuji. Nevyčítám ti už vůbec, nebo´ty jsi na sebe kvůli mě vzal masku velmi nevděčnou a dopřál-a mi tuto zkušenost. Děkuji ti za ni a miluji tě.” Pomůže ti tento krásný příběh : MALÁ DUŠE A SLUNCE

Tak, aby toto nebyla jen slova, ale bylo vše procítěno se zavřenýma očima a byla to pravdu.

Pokud máš se svým Jidášem ještě problém, zbytečně si emoce z dávného příběhu křivdy nosíš v sobě, pak další podobné si tímto do života přitahuješ. Bohužel, tak to je, to je zákon tohoto Vesmíru. Čím vyzařujeme(či smrdíme), toho dostaneme více.

Pracuji při TERAPIÍCH  často právě s těmito letitými křivdami, zapsanými v podvědomí klientů a skrze dětské zaseknuté emoce je uvolníme. Nezůstane z nich nic a člověk je svobodný. V životě může zažívat jiné, příjemnější zkušenosti.

Najednou je partner věrný a váží si tě. Najednou je tu práce snů. Najednou si lze rozumět hezky s dítětem. Najednou miluješ sám sebe. Najednou se dá domluvit  tchyní. Najednou máš úplně jiné kamarády, s nimiž si rozumíš. Najednou se věci vysvětlí. Najednou jsi s ex normálně kamarád. Najednou vidíš klady a ne zápory. 

Všechno najdeš na mých www.tancimzivotem.cz, v blogu více o terapiích, v recenzích hodně příběhů klientů, akce naživo i on-line, videa s návody, dovolené s jógou u moře……

Měj se nádherně , láskyplně a svobodně. 

Jana Fedorčák – van Coppenolle
mobil: 776 627 442
mail : jana@tancimzivotem.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW