4 dny ve světě pravé hemisféry – Colors of Ostrava 2019 v obrazech

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Aktuality a případy z praxezajímavosti

Náš každoroční přesun do jiné dimenze,  světa hudby, flow, srdce. Vnoříme se do moře lidí.  Žádný strach, ty lidi jsou uvolnění a naladění na pohodu a většina z nich se přesunula do umělecké, pravé hemisféry.  Ta se vyznačuje blažeností, vychutnáváním života bez starostí. Uměním, zpěvem, tancem. TADY A TEĎ.  

Nu obchodníci to mají trochu jinak, ale myslím, že i přes upracování jsou ovlivněni hudbou také. 

Zážitek je už plánování, nákup lístků, někteří už v říjnu, někteří až v den začátku. Letos vyšlo skvěle počasí, teplo a ne horko, deštík jeden, slejvák přišel až v neděli po festivalu.

Zážitek je prostředí bývalé obrovské továrny na práci, nyní přetvořené na maxi zábavní centrum. Dolní Vítkovice. Původně jsem nevěřila, že by z toho mohlo něco  být. Byla to pro mě obrovská hromada šrotu, naštěstí oči architektů viděly jinak a měly vize.  Spousta místa, 50000 lidí se cítí fajn a můžou si vybrat z desítek stage..s a pódií. 

Zážitek je jídlo, veliký výběr z celého světa. Jsem moc ráda, že většina stánků má vegetariánskou variantu, neboť přibývá lidí, co rádi jí  bez masa. Take je vidět víc obalů a příborů z papíru a dřeva. Pivo teče proudem,  ale lidé nejsou opilí, nebo jen výjimečně. Děti i důchodci jsou zde zdarma, aspoň tedy v sobotu. Zážitek jsou i nákupy přesně toho oblečení a ozdob, které mám ráda. Tyhle šatičky jsou z tak příjemné bavlny, že hladí na těle. 

Zážitek je vejít do prostoru a potkávat přesně ty lidi a zážitky, které mi Vesmír chce poslat. Koho chcete, někdy jen těžce lovíte, koho máte, ten se přitažlivostí stejného naladění objeví.

Např.

Nádherný příběh během Colors 🍀dívka z jižní Koreje, říkáme ji Sú, ač jsme to řádně zkomolili. Přivedl ji Tomáš, který již vchodu pomohl koupil lístek. ( Těsně na Colors 3300 Kč). Sú ma 24 let, poprvé v Evropě, poslední rok VŠ u nich, cestuje sama. Chtěla do České republiky, její brácha 22 je teď ve Španělsku 🌠

Sú už je týden v Praze a přijela do OV na Colors, sice jen na 2. A 3. Den.🌺a potkala nás👩‍👩‍👦‍👦byla ráda, že může ten 1. večer s námi být, zažila s námi úžasný koncert Kryštof 🌟


Ač český, atmosféra parádní, veselá, nakažlivá 🌼
Pojala jsem mateřské city, vzpomněla na všechny milé průvodce na našich cestách. Místní lidi, co nám vždy ochotně ve světě pomůžou.
Představila jsem sebe samou v Koreji.☀️procvičila se v angličtině. 
Druhý den ji v těch 50000 lidech NÁHODOU potkáme znova.
Jsme zase s ní, do noci, tančíme zpíváme. Zvu ji na sobotu ráno do Bohumína.🤹A ona dopoledne přijíždí vlakem do našeho malého města.🌈


Ukázala jsem ji dům a náše jezero  Kališok a zaplavaly jsme nahé🤽 a ona to dala, říkala, že u nich je to nemožné 👍
Pak jsem ji vzala do Polska, neboť bydlíme 5 min od hranice a říkala jsem si, že to pro ni bude zážitek
🤩koupily jsme na trhu brambory, kopr a borůvky. 
Vidíte oběd, koprovku a borůvkové knedlíky 💜


Pak jsem ji zavezla na vlak a ona jela zpět do Prahy, bude v Česku ještě pár týdnů.🤩Říkala mi, že po škole pak lidé v Koreji velmi tvrdě pracují. Že se jí líbí, jak je to tu zábavné. Že od 30 ti let je u nich  hlavně práce. 🌀Tak ať to tady nasaje, máme to tady moc fajn a máme si to uvědomit☀️
Přejeme krásně všechny dojmy od nás, Sú, ač se jmenuješ Yujeong..krásné setkání pohladilo ❤️ 

Workshopy, přednášky, zatančila jsem si skvěle s Yemim. A spousta tanečníků se mnou. Moc hezké setkání.

A tady pro změnu vznikla naše jógová jednohubka u stěny sametové revoluce a v atmosféře Colors 🏵️ Jím bramborový placek, obrovský, který jsem ještě přátelsky dostala darem od kamaráda.  Označuji svou polohu do SMS a svolávám kamarádky, ať mi s ním jdou pomoci. Našly jsme se, snědly placek, vypily pivo.

Kámoška Romana nám vypráví  o  cviku, který dostal syn od fyzioterapeuta. 🙉 Zkusím a vidím, že je super: ” je skvělý, natočíme to a hned” 🌀
Točí nás poblíž stojící mladý muž, který nádherně chápe v rychlosti řečené instrukce, jak mobil a kdy oddálit, koho blíž a koho z dálky🌸 Výborný pomocník a napoprvé (protože na detaily není čas) jsme to dali🍃.
Překvapily mě Romana s Radkou, opojené růžovými brýlemi (které jsme dostaly za skládání puzzle), chtěly se točit a dokonce na videu být beze mne🌦️, ač jindy stydlivé .  Cvik z Colors
 jsme jako v Matrixu, že?

Parta na cestách, odvážné jedou, růžové brýle na očích. Míše si to brýle taky zašla a tak jsme 4.

Tady workshop Devakanta, kouzelníka hudby duše a spousta přátel na něm 🌻. Potvrdilo se tu jasně, jak podobné přitahuje podobné a skvělý speciální exot si přitáhne partičku podobných lidí, kteří jsou na podobné akce prostě zmagnetizováni.

V pátek večer nás s pláštěnkami příjemně překvapil déšť, ostatní se schovali do stánků anebo zmokli, teplý letní večer. Vláha je vítaná.

The CURE, našla vlnu jejich hudby a bylo to skvělé nechat se jí svézt.🌊 Mají v ní něco, co nelze dát slov. Po koncertu ve mě zůstal takový svatý klid.🌼ano, hudba je určitě také cesta do nebe.  Vpředu v kotli nás z party bylo 6 a jelikož my holky jsme the Cure až tak neznaly, po 45 min jsme si říkaly, že to ještě hodinu a půl nedáme. 2 z nás odešly a já to mu dala šanci, ponořila se do hudby a pak už o čase nevím. Škoda, že to končí.  Úžasná 🦋harmonie překvapivě ovládla mě celou a chápu teď jejich genialitu. 


Říkala mi kamarádka Jana z obchodu vzadu ,(kus od stage, přesto na doslech), že když ráno v 8 the Cure měli zkoušku bez zpěváka, vzbudila ji tak nádherná hudba a melodie jejich nástrojů, že to bylo kouzelné  věřím.

Výborný Clemens Cuby, každý den nabitý sál lidí, kteří chtěli vidět člověka, který chodí, ač s přeraženou páteří a vnímá  absolutně sebeléčebnou moc svého těla. Mluvil naprosto moudře, souzním velmi s tím, co předává a stejné zákonitosti používám při terapiích, které již dlouho dělám (https://tancimzivotem.cz/)

A ještě parta našich kamarádek z bohumínského spolku ALMAMATER. Hledají možné dárce kostní dřeně. Skvělá práce, holky, vím, že jste se nezastavily a byly hodně úspěšné.

 

Colors of Ostrava 💜 lehkost a svoboda🌸 Aspoň takové pro mě byly. Neměla jsem vybráno skoro nic a nechala se vést pružnou chvílí. Někdy objevíte i tajemnou bránu s překvapením.

 Jako vždy člověk objeví , co nečekal 🍀a je to krása. Užili jsme si to s přáteli 🙌. A často i někým,koho člověk potká pro tu chvíli, na festivalu, řeknete si, co si máte říct a zase jdete dále.

 

Devakant, Zaz, Kryštof, Mirai, lidé ostrovů, spousta přátel, skvělé jídlo( vyhrála zase thajská polévka)💜 Skupiny a zpěváci, kteří hrají srdcem, vytvářejí TADY A TEĎ nám nehrajícím. Sladění se v hudbě a radosti. Úplně jiné davy lidí, než ti spěchající v běžné dny do práce.

Je to fenomén a jako každý rok koukám na to kouzlo a atmosféru a užívám si to každou buňkou. Takže velké DĚKUJI za tohle společné dílo všech. Určitě i CELEK, VESMÍR, BŮH je potěšen, jak si to skrze nás užil.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
mobil: 776 627 442
mail : jana@tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW