Co můžu udělat já pro situaci v Evropě

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Záplava informací, vynořující se strachy a emoce. Zkouška, jak udržet klid a v sobě najít a slyšet božské vedení. Každý z nás má jiné schopnosti a možnosti, ale všichni jsme ohromně silní. Někdo bude psát či mluvit k jiným, někdo odjede na místo činu, někdo bude v klidu meditace harmonizovat prostor, jiný půjde na demonstraci, jiný udělá pořádek jako voják, někdo nic.

Vše je správně, pokud to následuje náše skutečné klidné vedení z hloubky srdce. Tedy je to konáno v klidu a svědomím, že jedině takto můžu a k tomu mě to táhne. Hlas duše se projeví klidem a jakoby pocitem souladu a otevřenosti. Většinou nám k tomu pomáhá celý vesmír.

Pokud jednáme z programů, ze strachů, ze starých zkušeností, je vždy přítomen nepříjemný pocit, či sevření, nejistota apod.

S dovolením sdílím tento krásný článek, který souzní s mou duší : https://www.novoucestou.cz/?p=56110 a z něj na ochutnávku tyto úryvky:

“Bouří se vše, co se na Zemi cítí ohroženo a chce se na ní uchovat a přitom nezůstává kámen na kameni. Začala očista nitra lidských bytostí. Je to součást vstupu do vysokých vibrací. Na povrch vyplouvají energie, které byly dlouhou dobu skryty. Otevírají se témata skrytých částí osobnosti. Objevují se emoce, kterým jste se dlouhou dobu vyhýbali a přitom je ve svém nitru nechávali klíčit a zrát. Je to tu, moji milí. Tuto dobu jste si ze srdce přáli. Doba přechodu do vyšších vibrací, kdy nezůstává kámen na kameni. Jen to čisté a ryzí zůstává. Jen to, co je napojeno na Slunce hvězd a na nitro Země. To, co pochází z čistých úmyslů a z nitra srdce.”

“Přestaň se proto i ty bát nového směru a všeho, co k Zemi míří. Přestaň se strachovat sám o sebe, o svůj kraj, o své příbuzné. Vyřeš jednou provždy strach, který ti způsobuje jen pocit oddělení. Strach, který ti brání se zhluboka nadechnout. Jsi hvězdou, která dopadla na Zemi a cíl tvé cesty je najít svou zář a být hvězdou, která září. Ne hvězdou, která se vzdala své záře ze strachu, že by byla jiná než ostatní. Že kolem tebe jiní nezáří, neznamená, že nemůžeš být jiný. Najdi zpátky svou zář a obdaruj se klidem a vnitřní vyrovnaností. Obdržíš velikou podporu z duchovního světa, a když požádáš o pomoc, pomůžeme ti najít tvůj směr. Obdarujeme tě impulsy, které tě navedou na vibraci tvého srdce. Otevřeš se tak své vlastní moudrosti. Ta se ti nedá nikdy vzít. ”

Velmi mě oslovila také krásná a účinná MEDITACE Petra Chobota – Na pomoc Evropě. Je plná lásky, pracuje prakticky se srdečním centrem, jeho slovy napojením na universum, na BYTÍ a s uvědoměním si vlastních schopnosti. S jejich posílením.

301839_319955168073646_1301285455_n

I pro vás, kteří jste nikdy nemeditovali, nebo vám to nešlo. Zkuste, poslechněte. I kdyby jste nebyli úplně zklidnění, vize v meditaci vás velmi inspirují a pomohou si v sobě udělat pořádek a nastartovat myšlenky správným směrem, aby tvořily krásný svět pro nás všechny. Pokud nenajdeš čas si k tomu lehnout, poslechni si, nalaď se, tvoř krásné vize třeba pak cestou autem, v práci, po minutách. Společně tato meditace probíhá ve středy v 20hodin. Takto se i dříve meditovalo společně pro jiné oblasti a výsledky byly velmi příznivé. Jsme mocné bytosti. Zvláště ve vysokých vibracích v meditacích síla vzrůstá. Je-li posílána ze srdečního centra jako tedy, je v souladu s božím řádem a vede k míru a nejlepšímu vyřešení. Pomůže mnohem více než hlava, která jistě mluví hodně.

Samozřejmě, můžete najít jinou meditaci, ale ta Petrova je zde: :https://cestyksobe.cz/petr-chobot-meditace-na-pomoc…/10625

(Meditace je ke stažení také  zde:
https://www.ulozto.cz/…/meditace-na-pomoc-evrope-a-evropanum…
Upozornění – na konci je hodně nepříjemný zvuk (chyba soubor), tak si to radši projedte nejdríve “na sucho”.

Odkaz na radio – každou středu 20h:
https://www.free-planet.eu/radio.html

Pár slov o meditaci od Petra Chobota:
https://petr-chobot.eu/…/meditace-na-pomoc-evrope-a-plane…/a/
https://cestyksobe.cz/petr-chobot-meditace-na-pomoc…/10625

Všechno, co se děje, začlo v lidských hlavách. A když se nás to teď týká, nenechává v klidu, pak je to známka, že tvořily a tvoří i  naše programy. Strachy a dávné, třeba i generační zkušenosti. Co můžeš udělat, je uklidit tento nepořádek v sobě, vyčistit to uvnitř do božského prázdna a odsud tvořit jako součást celku krásný svět.  Pro sebe, svou rodinu, ale tím pádem pro všechny.

Je to úplně logické, že? Čím víc lidí to udělá, vzpamatuje se, uklidí v sobě své emocionální reakce na toto, tím dříve se vše vyřeší do božské harmonie. která i pro tento stav určitě existuje. Začít můžeme jedině v sobě. Neb náš svět je zrcadlem našeho nitra. Svět všech je zrcadlem našich niter. Jsme jeden celek a oddělit se stejně nejde. Jediná fungující oprava začíná v sobě. Pak nás pravděpodobně povede i k vnějším činům, ale budeme u toho naprosto uvnitř v klidu.  Byť můžeme být vedeni i k reakci silné a slyšitelné.

To je podle mě, úkol pro Evropany. S veškerou láskou a ochotou pomoci pokorným a vděčným a potřebným. Ochránit si zároveň svůj krásný svět.  Přestat se bát. Najít svou vlastní velikost jako člověka. Vážit si své lidskosti a chránit ji. Posílit své vibrace. Stát se vědomým tvůrcem. Který ideální ví, že je součást boha a že následuje božské vedení v sobě. Těm, kteří tvoří ze tmy a sevření ukázat, že to jde jinak. Ale určitě se nenechat do jejich temného světa vtáhnout. Naopak – své strachy a chaos myšlenek zpracovat a ovládnout ho. S pomocí boží, celku, své nádherné duše, jakkoli tomu budeš říkat. Protože jen v tomto napojeném božském stavu budeme skutečně šťastní, at jsme, kde jsme.

Přeji, ať se to krásně daří a ať se svou krásnou silou pozvedneme všichni tento svět do dobra a krásy. S představou a posílením toho, že potenciál být nádherná lidská bytost má každý. Byť je někde ještě schovaný. A tento svět lidí má také potenciál být krásný. Pamatuj, že na co se zaměřuješ, to svou pozorností posiluješ.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz

IMG_3504

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW