Realita či iluze hmoty? Smysly, které klamou.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v zajímavosti

Ukázka  ve videu  pomůže pochopit, co je iluze. Nasazené brýle 3D a opravdové emoce. Podívejte se a pochopíte. A pak je tu paralela s ještě dokonalejší hrou. Na hmotný svět a brýle6D.

Dokonale tady můžeme pochopit iluzi, ve které(ale s brýlemi 6D),žijeme. Ačkoli se všechno kolem zdá tak opravdové a hmotné, my jsme doopravdy bytost věčná a nehybná -(jako ta paní v kuchyni) a máme nasazené brýle 6D (nazývá to tak www.Marcelka z hor.cz – ale sedí to: smysly a paměť k tomu.)

Brýle máme mnohem dokonalejší než tyhle v ukázce – naše tělo. Pomáhá nám žít v iluzi hmotného světa, umíme se těmito “brýlemi” na něj dívat a vnímat ho. Neuvěřitelné, že? I pro tu tu paní (která ale ještě ví a pamatuje si, že je ve hře 3D) a i při té nedokonalosti je to tak strašidelné, že chce končit. Sundá brýle a je to. Probuzení.

My asi občas umřem. Odpojíme se a odpočinem. A jednou se probudíme i bez umření. A budeme VĚDĚT. Jako všichni probuzení. A budeme tu hru hrát vědomě jako hru a užijeme si to naplno. Jako divadlo, jako kino…..Bez nutnosti zasahovat. Protože mnoho připojených tu hru hrát ještě chce a proč by jim to někdo měl kazit?

Nebudeme si pouštět takovéto strašáky, ale něco pěkného, co si chceme pustit my. Či v poklidu sledovat božskou dokonalou hru, které jsme součástí. Bavit se, smát se, radovat. Dělat, co nás baví. Vybírat si, co v té hře chceme mít. Jako děti.

Původně to tak je nastaveno. Co způsobuje, že se nám odehrává jiná hra, než chceme? Programy, které jsme nasáli a vzali za své během životů. Které se staly součástí našeho podvědomí. Jako virus, který infikoval dokonalé nastavení.

Dokážeme je vymazat, opustit. Cestou SEBEuvědomování. Pokud vám taková koncentrace nejde, používáme s klinty vyRUŠení programů při terapii. Používám metodu RUŠ, totální přijení a uvolnění emoce z programu(tím jeho deaktivaci). Práce objevná, velmi ulevující, otevírající cesty k sobě a svému božství. Více ukázek, videí, vysvětlení:https://tancimzivotem.cz

Ještě pár slov o matrixu, výborný proslov od petra Chobota, o uvědomování si toho, že není žádná realita. Že my jsme zdroj reality:

Přeji příjemné prokouknutí toho všeho a vědomý život v téhle hře, která může být moc krásná

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW