Dovolená nejen s jógou a meditací v Chorvatsku, jaká byla a kdy zase – recenze, obraz, tanec na lodi, víla, svoboda, peka, básně, modelky, nahota i vítr…..

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Aktuality a případy z praxezajímavosti

Léčivý pobyt pro tělo i duši, u moře, pod skalami a horami kouzelného Biokova. Doba předsezónní.  Osvědčená blízká cestovka. Aparmánky těsně u moře. Ženy, které se mají rády nebo se učí, mít se skutečně rády. A objevují svůj potenciál a posílají jej světa. Pečující o své tělo i duši. Tohle jsme zažily:

Letos celkem 3 skupinky. 

Z těch červnových 2 pobytů pár recenzí a obrázků. Mnohé videa natočeny. Meditace zachyceny – (níže některé máte) , přicházely na míru, silné, přitom něžné. Velmi ozdravné. 

Bylo hodně smíchu, pohody, přírody, živlů. Byly také masáže, v provedení mé kamarádky Dáši Holešové. Skvělé ženy s laskavou mateřskou energií. Přírodní člověk, znající bylinky, přírodní oleje, jemné doteky, které léčí. A tak se ženy ještě více otevíraly léčivým energiím. (Video : přírodní opalovací oleje)

Po 1.týdnu jsme opustily odjíždějící skupinu z Drveniku (cvičily jsme ráno u sochy víly či bohyně) a já si říkala, že to bylo tak výživné, že ta 2. skupina, kterou jsme měly vítat následující sobotní ráno, bude už lehká oddechovka. 

Ale kdepak, po rozkoukání se vytvořila jiná společná energie, na jiném místě, prožitky jiné, ale stejně výživné. Vůbec nejde říci, že některá byla lepší. Asi jako každý život je prostě JINÝ.  Každý tu měl své zážitky a byly i krásné společné.

Dokonce jsme zde prožily slunovrat, přišla jemná meditace s živly a koupaly jsme se pak po ní v úplně růžovém moři. Na halenku Lidušky sedl během ní krásný bíly motýl. Koupaly jsme se i v úplné tmě, kdy kolem těla ve vodě svítí světýlka.  Nevíte to? Zkuste někdy. Tancovaly jsme na lodi a byly pozvané jako tanečnice na další plavby a my tancovaly a užívaly si to. Dokonce 2 z nás dostaly dárek POTÁPĚNÍ.

 

Koupaly jsme se nahé. Já to tedy dělám často, ale pro některé to byly premiéra. Moc mě potěšilo, že jedna z nás si to dala jako dárek ke slunovratu. Jedna čerstvá “důchodkyně” nám tam krásně chytla 2.dech a vylétla z depresí a nemocí. “Nový život, který na mě čeká”. 

Byly na výletě a našly jsme léčivé bahno v moři, potíraly se jím, vstřebávaly a nachechtaly se na 100 let dopředu. Jedly jsme nejlepší zmrzlinu v Chorvatsku. Skamarádily jsme se navzájem (skoro každý tam jel sám za sebe) a i s místními. Při meditacích a povídání okolo jsme si sáhly do hloubky a provětraly temné kouty, aby tam bylo jasno. Pro některé to byly novinky a koukaly, co všechno objevují. Krásná byly ženská pospolitost a opora, ty kruhy žen mají mnoho co dát. S některými jsme stihly udělat i krátkou terapii.

Omládly jsme na vzduchu i ve slané vodě, doplnily minerály, nasytily své štítné žlázy i svaly a klouby jódem. Viděly nová místa, byly i výlety. Chutnaly místní dobroty, víno, ořechovici, olivy a tu skvělou bílou cibuli, co se dá jíst jako jablko (tak to mám já).

V restauraci Ljetnij san zažily vítězství Chorvatů na MS ve fotbale, pak tančily na oslavu. Tam jsme v den odjezdu taky uspořádaly společný oběd  z místních specialit a zažily něco jako svatbu (Měly jsme v našem kruhu totiž 1 muže a ten si to tedy užil, dělal legrácky, bylo to fajn. Vůbec se mužům nebráníme). Hřálo to společné posezení na srdci.

 

Fotily se jako modelky, moře s námi, v oblečení či bez a moc nám to slušelo. Dovídaly se o tom, co kdo dělá a co kdo miluje a že to bylo zajímavé a poučné. Samozřejmě jsme cvičily, jógu se šmrncem ženských svůdných pohybů. A tak hladily tu ženu v nás a nechaly ji rozkvést. Cvičily i začátečnice a byly skvělé. Já miluji, když někdo nepolíbený začíná s čímkoli novým a myslím že mnohé našly lásku k dennímu pohybu. To je obrovský přínos pro život a omlazení veliké.

Jo a obraz, který nám s Dášou visel v Drveniku na pokoji. no to vám musím ukázat. Strašně jsme se nasmály nad názvy, které dostával. Nu…Chorvati se toho nebojí… Mnoho mnoho dalšího. Pár fotek k tomu a na konci pár recenzí od královen svého života. A několik odkazů na tam vzniklá videa a meditace níže.

(zvítězil název : “Síla kundalíny se zvedá nahoru po čakrách” , ale byly i mnohem horší…)

Děkuji všem, bylo to super. 

Zářijová skupinka byla zase úplně jiná a také dokonalá. Masérka Dáša nemohla a tak ji nahradil masérský pár Katka -kranio masáže a Honza – chlapsky relaxační. 

Všechno výborně proběhlo, na okraji městečka i sezóny, takže sem v září 2019 jedeme znovu, rovnou na 14 dní.

Ve videu jsou ukázky ze všech turnusů, nalaďte se a níže najdete pozvání na další rok. Těšíme se na tebe.

AKCE NA ŽIVO A DOVOLENÉ s cvičením a meditací u moře: AKCE NA ŽIVO

Několik mailů a dopisků :

HANKA:

Ahoj Janinko. 
 
Když jsem se po 6-ti létech rozešla s přítelem, zjistila jsem, že je vše v pořádku. Nastal čas, kdy jsem sama. Sama se sebou a hlavně sama sebou (konečně). Čas věnovaný prací, rodině, přátelům a svým koníčkům utíká příliš rychle a vůbec se nestíhám nudit. Vzhledem k tomu, že jsem člověk, který nerad sedí nečinně doma, říkala jsem si, kde asi tak pojedu na dovolenou a hlavně s kým. Nikdy jsem nikde necestovala sama. Jednu část dovolené jsem pořešila 14-ti denním pobytem v mých milovaných Františkových Lázních, ale co dál? V té době mě přišla na mail od Tebe pozvánka do Ruskamenu. Dívala jsem se na to jen chvíli a řekla si….”tak holka – kdy jindy než teď, kde jinde – než Ruskamen, s kým jiným – než s partou okolo Janičky” – tady není co ztratit, tady můžeš jen získat. Miluji moře, takže mě tam dovezou a zase odvezou a přinejhorším budu trávit čas sama s mořskými vlnami a bude mi fajn. A vše co bude navíc – bude nádherný bonus”. 
Znala jsem Tě jen z práce, ale tvá nádherná optimistická povaha a čistá duše vyzařuje tak nádherně do okolí, že mi bylo hned jasné, že tady se nemůžu splést. 🙂
 
A tak jsem v pátek 15.6. stála na nástupním místě v Karviné a netušila, co mě čeká. Hned na místě jsem se seznámila s Kamilkou, s Pavlínkou a v Ostravě s Renátkou – troufnu si říct, že jsme si padly ihned do oka a vůbec nás nepřekvapilo, že jsme spolu na pokoji č. 5. A jak je všem známo ….. “číslo pět žije”. A my žily – s celou partou. Bylo to naprosto přirozené, úžasné, veselé, báječné ….. pro mě jedna z nejlepších dovolených. 
 
Každá z nás naprosto jiná a přesto stejná – ve své ženské síle a kráse. Ve své jednotě a zároveň svobodě a individualitě. 
 
Mohla bych tady psát ještě dlouho, ale jsou situace, kde není třeba příliš slov. 
Kdo nezažije, nepochopí. 
A kdo jednou zkusí – už nikdy nechce jinak…. 🙂
 
Děkuji. Děkuji Tobě, Dášence a všem nádherným duším, se kterými jsem měla tu čest strávit báječné dny plné pohody, pohlazení, zábavy, smíchu, zamyšlení a krásných životních okamžiků. 
 
Jen nerada bych kohokoliv z Vás ve svém životě ztratila.
 
V bláznivé atmosféře dovolenkového rauše jsem si dokonce založila i FB. Ještě nikomu jinému se zatím nepodařilo mě k tomuto šílenému kroku přemluvit, až Ruskamenovic holkám….:)
 
Jani, moc děkuji. Ráda Tě kdykoliv uvidím, uslyším a jakmile bude chvilinka času přijedu – pro fotky, pro úsměv i bláznivé objetí. 
Hanka
 
LIDUŠKA:
Ahoj Jani a holky z Ruskamenu,

čas rychle utíká, jsem zpátky v “realitě” všedních dní…
A přesto si na vás, holky  Ruskameňačky každý den vzpomenu…
Většina z vás mi přirostla k srdci a mám pocit, jako bych vzpomínala
na rodinou dovolenou…
Všechny moje přání, představy a očekávání se mi vyplnily…
Prožila jsem s váma svou nejkrásnější dovču…
A mé velké Díky patří i Tobě Jani, jsi skvělá a vzácná ženská, mám tě ráda.
Děkuji ti za VŠECHNO, co jsme s tebou prožily, bylo to kouzelné…
S láskou a vděčností… Liduš 

PAVLA:

Ahoj Jani,

Když jsem loni o Vánocích okukovala tvoje stránky – Tančím životem a viděla nabídku – Dovolená s Janou, tak mi ani nedalo moc práce se dlouho rozmýšlet. Takže jsem si nadělila hned dva dárečky. Krásnou dovču  a taky tu skvělou jednosměrnou jízdenku:-) a musím říct, že od té doby je to fakt jízda. Tak  když jsem v Drveniku vystoupila z autobusu a viděla tu krásu kolem sebe, ani jsem se nedivila, že jsem kde jsem.

Drvenik je kouzelné místo, útulné, klidné i živé tak akorát, čistá voda, krásná zeleň, prostě nádhera. K tomu moře nabíjejícího slunce, super holky a především spousta informací a inspirace od tebe Jani. Všechno se mi moc líbilo. Cvičení bylo pro mě  úplně na míru a meditace taky krásné a povznášející. Akorát pro mě byly trošku brzy, já jsem vášnivý plážový povaleč, takže bych vydržela na slunci až do západu:-)

Děkuji ti Jani a všem krásným bohyním za  společně strávené chvíle v překrásném Drveniku a těším se na viděnou. Buď tam nebo někde jinde. Příští rok tam asi pláchnu se svým miláčkem:-):-):-),  i když být někde sama a oddávat se jen sama sobě, je taky moc fajn osvěžení……..:-), tak uvidím…..

ELIŠKA:

“Holky moje zlaté krásně bylo,

až mi to srdce pohladilo.
Půlnoční plavání strach mi nahání,
plankton a bublinky mé nahé tělo ochrání.
Ranní svítání,
jógové jednohubky v Janičky podání.
Kozí sýr a všeobjímající POHODA, 
jak nahoře tak dole, jak uvnitř tak vně,
linoucí se pohoda těchto dušiček nebyla NÁHODA.”
 
Je to jen taková malá óda na to jak tam bylo fajně.
pa Jani a snad někdy příště
Eliška z Marijánek
 
BLANKA, která s námi náhodně 1krát cvičila po ránu:
Dobrý večer. Letošní dovolenou budu Mít v rytou v srdci. Potkala jsem pozitivní lidičky… 

Velké překvapení bylo Duo Jamaha. Poslouchám  jejich písničky,  Mariána mám ráda je to sympatický muž i jeho táta. 
Překvapení pokračovalo.  Poznala jsem úžasnou sympatickou… paní. Setkání s ni a se společenství  žen i cvičení jógy. Je to nepopsatelny pocit. Prostě nádherný.  Sledují  Vaše videa
 
RENATA:

Ahoj Jani,

holky a kluk – tedy sestava super. Cvičení se mi moc líbilo, na meditacích jsem se neuměla uvolnit, ale to je asi můj problém. Kolem a okolo, jsem vděčná, že jsem mohla strávit týden u moře se skvělými lidmi, byla sranda, povídali jsme si i o vážnějších věcech, setkalal jsem se s novými přáteli, odpočinula jsem si, načerpala energii, děkuji přírodě, moři a všem, s kterými jsem.

Ruskamen znám, celkově je Chorvatsko moje srdcová záležitost, vracím se tam, jako k babičce nebo někam “domů”. Tento týden mi spadl z nebe, však víš, jezdím tam s někým jiným – jen letos mi to termínově nevyhovovalo a díky Kamilce, jsem mohla jet s Vámi – protože od ní jsem se o této možnosti dozvěděla…..

Chorvatsko prostě miluji, a všichni jste byli fajn. Patřím k těm zaostalým, kteří nemají fb, ani nemám v plánu ho zakládat, ale přes dceru se můžu na Vás juknout …..a dělám to často…..a Kamilka to jistí….

Dnes jsme úspěšně zvládli promoci dcery i malou oslavu, jsme všichni zdrávi a za to jsem vděčná….

Moc jsem ráda, že jsem se mohla setkat s Petrou, neboť mám dva moc hodné a dobré kamarády – vážně nemocné, takže jsem ihned předala kontakt a věřím, že zázraky se dějí………….mě tedy určitě ano, mám to odzkoušené, děkuji Bohu a andělům…….a lidem, kteří nám ukazují cestu k nim……

Byla jsi fajn, díky také patří Dašce, která nás masírovala, ………………také Danka Trembačová – fajn osůbka……prostě všichni – byť úplně cizí a noví lidi v mém životě….moje krevní skupina…………………..…………………………asi se tak nějak přitahujem…hurá…

Jani, děkuji, že jsem s Vámi strávila krásou dovolenou………………………………papapa Renáta

KAMILA:  Pobyt byl super, sešla se veselá parta, ráda vzpomínám, moc děkuji a těším se na příští rok. 

 
NAĎA:
Děkuji Janičko za e-mail. Celá dovolená mě moc bavila a dost mě tvé cvičení oslovilo. Děkuji Ti.  Měj se krásně, ahoj Naďa.
 
Zdenka z Živogošče :
až po dovolené postupně pročítám řádky, prohlížím fotky a videa… a v duchu jsem zas v Chorvatsku. Opět je krásně a teplo a kolem milí lidi. Byla to moje nejlepší dovolená široko daleko, příjemně jsem si odpočinula, načerpala nové zážitky, seznámila jsem se s fajn lidmi a trávila čas happy and free. Neočekávané obohacující zážitky, inspirace i aha momenty…při meditacích. Moc jsem si užila svobodu, pohodu i rošťárny … Moc se mi líbilo i místo, moře, pláže, ach ta voda tak čistá tak průzračná, stín s vůní borovic… Děkuji za krásnou dovolenou a i to že jste mi vstoupili do života, vlastně jsem před dovčou nikoho z vás neznala. Děkuji, bylo to super 100 bodov. Zdenka
 
Renča:
Ahojky Jani. Chtěla bych poděkovat za jednu z mých nejlepších dovolených vůbec. Bezvadně jsme si s dcerou odpočinuly a nabraly hodně pozitivní energie na náročný podzim. Myslím, že 2 týdny by byly taky moc fajn. Už teď se těšíme na příští září a moc děkujeme. Renáta
 
Irenka :
Ahoj Jani, dekuji za krasny tyden straveny s Tebou u more. Dekuji za Tvoji radost, zenskost, živost, tvorivost, prirozenost a stale dobrou naladu, kterou kolem sebe šíříš. Dekuji take vsem ostatnim bajecnym lidem z nasi party, bylo mi s vami moc dobre. Uz se tesim na pristi Chorvatsko. Irena🙂🙂🙂
 
Romana :
Jani mas pravdu, pristi rok jedine na 14 dnu😜😜😜 jsem stale jeste myslenkama u more a s vami vsemi😀krasny vecer,paa
 
Barborka :
Jani, ještě dnes ti napíšu co nejvýstižnější pojednání o našem přenádherném pobytu. Tohle je spíš jen mé opožděné ,,pa !💋” pro Vás všechny. Je snad i dobře, že jste ujeli dřív než já vylezla z moře, neb by mě asi přemohl smutek a to bych pak musela zamáčknout slzu… no a to mi nesluší.😀 Ráda Vás každého znovu potkám. Pokud né u moře, tak snad někde v Čechách. Díky za to, že jste – a já mohla být pár dnů vedle Vás. B.
 
Květuška :
dekuji za krásny pobyt straveny s vami . budete mi chybet😘
S Květkou jsme natočily video:
 
 
Co už jsem nahrála .
Hojnost, MEDITACE z Drveniku:
 
1 povedené cvičení z PLÁŽE, které pobaví i poučí. PANÍ RADOVÁ ve 3 pozicích A JEJÍ PANEVNÍ DNO:
tady je paní radová, kdo jste ještě neviděli:https://youtu.be/2XlxQVzDzlM 
Na FB mám stránku :  https://www.facebook.com/JanaFeDenik/, tam si dejte like (líbí se mi), ať vám chodí novinky, vždycky přidávám,co je nového.
Vlevo je řádek “videa” a tam ty cviky jsou ve FB podobě. Ty jsou fajn a budu ráda, když je budete i sdílet na svůj profil. Děkuji moc. 
U mořského břehu 2 povídání s radami PRO OMLAZENÍ A KRÁSNÝ ŽIVOT. Je třeba nejen slyšet, ale hlavně DĚLAT. je to snadné – ranní i odpolední:
 
Pro zdravé PARTNESTVÍ  :
Malý testík na vztahy, video z Ruskamenu:
Muž a že, jak to máš v podvědomí:
 
a celý soubor, s více cviky Jógové JEDNOHUBKY:
. Od cviku 37 je to z letošních pobytů teď u moře, tak koukněte.!!!!!!.
 
meditace pro ŠTASTNÉ PARTNERSTVÍ: 
 

AKCE NA ŽIVO A DOVOLENÉ s cvičením a meditací u moře: AKCE NA ŽIVO

NOVINKA pro tělo : ONLINE kurzy jógy, rozcviček, břišního tance a meditací :

Jana Fedorčák (van Coppenolle ) –  terapie na bázi metody RUŠ, jak na podvědomé programy. Autorka projektů a pobytů pro zdravé tělo i ducha.
www.tancimzivotem.cz

Můj video kanál na youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW