Kolik je ti let? Věčně mladá duše a díry do matrixu – video

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Věčné mládíVIDEA

Proč se lidé zajímají o věk? A je pro ně důležitá odpověd na otázku: “Kolik je ti let?”  Vždyť naše podstata nezná věk a její přirozeností je poznávat, sbírat zkušenosti a radovat se z nich.

Vše, co máme uvnitř,všechna naše přesvědčení se nám realizují v životě i na těle. Jak myslíme, tak se chovají i buňky v našem těle. A některými rozhovory a řečmi jim stárnutí a chátrání prostě vytváříme. Stárnutí v původním plánu nebylo, je to náš  přídavek. “Co my si nevymyslíme”. Dovedu si přestavit, že některé mysli si těď tuto záležitost ani nechtějí nechat vzít. Jsme na to zvyklí, píšou se o tom dojemné knihy. Jsme ZVYKLÍ

Některé zvyky lze lehce změnit. Záležitosti, které děláme jen, že se to tak dělá a zvykli jsme si na ně.  Skutečný přínos nemají a spíše jimi tvoříme, co ve skutečnosti nechceme.

A o změně myšlení a zvyků je moje práce, terapie pomocí metody RUŠ a otevření potenciálu, který v tobě dřímá.

V tyto zimní dny, kdy led byl docela pevný, objevila jsem dávnou dětskou radost a jezdila s bruslemi k nedalekému jezirku, kde někdo dobrý udělal bruslařské hladké dráhy.

A najednou přišel zpět ten pocit dítěte. A já s uvědomila, že to JÁ (TO PRAVÉ) je pořád stejné – hravé, dětské, mladé. A že mnohými naučenými zvyky si program stárnutí stále rádi zapisujeme pod kůži. Nemusíme to dělat. Můžeme zkusit jinak.

Co byste říkali na život v svěžím, pružném, dospělém těle po celou dobu inkarnace. Dokud nás tyto šaty baví.  Pak vyskočit a obléknout si jiné, s jinými vlastnostmi. (Třeba po ženě zkusit tělo muže.) I s oblečením to máme různě : někdo nosí oblíbený svetřík do roztrhání (trochu k tomu mám blízko) a někdo si umí říct -” stačilo, je to z módy, dám potřebným a pořídím si moderní, podle nálady”.

Tak nějak to bylo naplánováno i s tělem. Ale my se s ním natolik ztotožnili,  A uvěřili jsme tomu, že smrt je a že vyklouznutí z těla je konec, že nám s tímto přesvědčením nezbývá, než chátrat, až se to rozpadne samo.

Když najdeme zpět pravdu o nemožnosti zemřít, že “smrtí” se vracíme do jednoty a pak pokračujeme dále, s novým čerstvým tělem, pak z toho nebudeme dělat takové drama a bude to všechno snazší.

Mimochodem, kapitoly a reinkarnaci byly záměrně z bible odstraněny kolem r.600 n.l. Čímž došlo k zmatení uvědomění lidí a podpoře jejich strachu.

Krátká svěží úvaha z ledu:

Z meditací můžete své vnitřní i vnější mládí podpořit touto:

Celý článek:

Meditace – Omlazení a dlouhý život (video)

Více k tomu tématu pro vaši inspiraci celou rubrikou Věčné mládí

Mějte se krásně a uvědomujte si stálé dítě v sobě, tím ho velmi podpoříte. Držím palce nabourávačům kolektivního přesvědčení, on žádný program není věčný.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/
https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 50 jogových jednohubek zdarma:

50 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW