Zaměření terapie na – Hubnutí, Zdraví, Peníze, Partnerství

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠZdraví a tělo

Vyléčení, ideální postava, finanční spokojenost. Oblasti života, kde podléháme reklamám, strachům, kolektivním programům…. Pokud by se nejdříve pročistily vadné programy a přesvědčení v našem podvědomí, vše by šlo k dobrému mnohem lépe. K této problematice doporučuji přečíst si minulý článek : https://tancimzivotem.cz/blog/metoda-rus/metoda-rus-mladi-zdravi-penize-stihlost-jak-na-kolektivni-programy/

A jak tedy konkrétně a nejsnáze nastartovat úspěch v těchto oblastech? Začít dělat věci jinak. Když to hned nejde, pak : Jít do příčiny nezdarů a udělat očistu podvědomých programů, které nás do nepříjemné situace dovedly.

Metoda RUŠ je zatím to nejúčinnější a nejrychlejší, co jsem dosud objevila. S opravdu praktickými výsledky. Tam, kde máte “problém”, přichází klid a úleva a najednou se věci buď vyřeší velmi lehce, nebo nám zde začne fungovat intuice(tak, jak to má být vždy a všude – jenže v zablokovaných oblastech ji slyšíme hůř) a my najdeme i na fyzické úrovni přesně to pravé, co potřebujeme.

Například HUBNUTÍ  . Možná nám přestane vadit a zjistíme, že nám to sluší. Či začneme mít chuť na pro nás ideální jídla. Či “to” začne samo hubnout do spokojenosti. Či nám přijde do cesty ta skutečně a konečně fungující dieta. Nebo už nám nebude chutnat se přejídat. Například s klientkou jsme se u tohoto čistění ocitly v příčině dnešního přejídání. Když od malička byla dobrý jedlík a rodina,( kde si maminka stále hlídala váhu), jí neustála zakazovala si přidávat, s tím, že “budeš tlustá, nejez”. Také už jako miminko, s pocitem touhy po mlíčku a bezpečí, jí dali příděl a další (podle tehdejších zvyklostí) až za několik hodin. Pocity samoty a opustění se spojily s touhou po jídle. Každý má své individuální příčiny a při terapii je najdeme….

Co ZDRAVÍ?  Chceme se vyléčit z čehokoli. Každá nemoc na počátku je stejně narušení aury působením nějakého, nejčastěji sebedestrukčního programu. Něco jsme si v tom nemocném místě uložili. Něco nevyřešeného. Například neschopnost pomoci mámě. Zoufalství, že si mě nikdo nevšímá. Smutek, že táta už s námi není. Klientka s nestálým strachem se do čehokoli pustit zjistila, že původně se jako malá vrhala odvážně do všeho. Tatínek, velmi ustrašený ji stále brzdil líčením nejhorších vizí. “Ať se něco nestane”. Začaly trpět nohy.  Jiná tvrdší mamka bila svoji malou dcerku v zájmu výchovy mokrou hadrou přes kolena. Výsledek kolena po operacích. Holčička opuštěná tatínkem v dospělosti trpící problémy s ženskými orgány. Starší sourozenec neustále hlídající malou sestru – bolesti zad jako velká naložená zodpovědnost na něj. Mnoho, mnoho příkladů….každá nemoc má svou příčinu. Navíc je třeba vyčistit i strachy  z diagnóz a přístupu některých lékařů na našich cestách nemocnicemi. A podobně. Zase každý naprosto individuálně. Tak, aby při pomyšlení na “nemocnou” část těla byl v nás klid a víra v uzdravení a tím mohlo těmito místy proudit neomezené množství prány(životní, regenerující síly) a aby se mohlo uzdravit.

PARTNERSTVÍ.  V této oblasti se naše počínání většinou odvíjí od původních vztahů, mezi kterými jsme vyrůstali. Především rodiče, původní rodina. Vztah k mámě a tátovi, ať už s námi byli nebo ne. Často si říkáme třeba:”táta s námi nebyl, tak tam nemůžu mít nic špatně” Je to právě naopak. Nezájem, nepochopení, nedostatek lásky…formují naše další vztahy a náš “osud”.  Pokud se vrátíme k “původnímu nastavení” a najdeme znovu lásku k mamince a tatínkovi (ať už měli jakékoli chyby), pak se nám bude žít krásně. Můžeme být stejní i jiní, ale síla naší rodiny a kořenů tu bude znovu pro nás. A najdeme sílu v sobě. Rodiče už s díky za vše pochopíme a budeme život tvořit sami jako dospělí.  V této oblasti vám RUŠ může pomoci absolutně.  Uvidíte po terapii, s jakou clonou dětských iluzí jste do té doby svého partnera viděli.

PENÍZE. Díváme se od mala jak rodiče počítají. Jak se musí šetřit. Jak nemůžeme mít všechno. Ideálním stavem by přece mělo být – mít peníze a hojnost na cokoli a kolik jen potřebuji. Vztah, jaký máme ke vzduchu, který dýcháme. Absolutní pocit hojnosti a můžeme se nadechnout více či méně, prostě – kolik je potřeba. Taky nehromadíme, víme že máme a budeme mít dost. Kdo tohle má, toho se peníze rády drží. Při terapii objevíme spousty vzorců, které jsme si nahráli do podvědomí. A budeme koukat, jak omezující, jak nás drží v područí a nedovolí se rozlétnout.  Dají se “vyRUŠIT”.
Být stavu hojnosti co nejblíže a mít vše, po čem toužíme. Možná po ztrátě nutnosti hromadění se více oddáme víře, že je o nás vždy postaráno. Možná zjistíme, že oproti dětství už můžeme mít všechny vytoužené radosti, ne už jen jednu, kterou si musíme vybrat – třeba v hračkářství jako malí . “Copak si myslíš, že je to tady vše pro tebe.  Jen jedno a dost”.  A to pak žijeme celý život a učíme dál naše děti. Zde působí spousta “kolektivních programů”, které pokládáme za “normální”.

Ale nejsou původně božské. Nejsou v souladu s tím, čím opravdu jsme. Jsme kousek božské jednoty. A naše podstata je – zdraví, hojnost, harmonie, dostatek, vyléčení a regenerace, vývoj, mládí, svěžest, radost, tanec, život, který baví a těší nás. Pojďte se mu přiblížit a začněte ve své hlavě. Tam začíná náš vesmír a tam ho můžeme změnit. Více…https://tancimzivotem.cz/#4

Intenzivní práce s trvalými výsledky. Reference a ohlasy zde: https://tancimzivotem.cz/reference/
a nové akce zde: https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/events

Krásný život přeje

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz,
/ObjevSvujPotencial- inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW