Metoda RUŠ – mládí, zdraví, peníze, štíhlost – jak na kolektivní programy

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠVěčné mládí

Již 8 let práce s touto úžasnou metodou RUŠ. Prosvětlení a vyléčení mnoha životů od základů.  Každý člověk ale přichází s určitým problémem a chce “opravit” v dané době  NĚCO určitého. Trápí ho třeba tloušťka, peníze, zdraví, partner, samota,  stárnutí, nemá práci atd atd.  Každý “problém” začíná v hlavě. Vše, co prožíváme  se formuje od malička.  Něco slyšíme, vidíme, vnímáme, myslíme si a VĚŘÍME-li tomu, máme program a podle něj pak žijeme.

Častá témata, která hýbou světem, na které existuje nespočet přípravků, návodů a reklam, jsou : Zůstat mladý, štíhlá, být zdráv, mít peníze ( pocit hojnosti ).  V těchto oblastech života na nás působí velké množství tzv.KOLEKTIVNÍCH programů.  Přesvědčení, která jsou velmi častá, v podstatě jsme v nich vychováni všichni. Proto jejich potvrzení přichází neustále z okolí. Jsou to záležitosti, které vnímáme jako normální nebo prostě “to tak je”.

Například, že – “pracovat se musí”, “to by sis nevydělal ani na slanou vodu”, “každý jednou zestárne”, “už to není, jak to bývalo”, ” teď už to nezvládnu”, “počkej, až budeš mít tolik, co já”, “to se už nezmění”, “bude to už jenom horší”, “malé děti -malé starosti, velké děti-velké starosti”, “co je psáno, to je dáno”, “bez práce nejsou koláče”,”ty jsi nemožný, nic z tebe nebude”, “v mých letech, co bys čekal”….

Nu, co čekáš, to dostaneš. Ani si neuvědomujeme, jak silně se tato slýchaná tvrzení mnohdy usadila, když jsme je slýchali od malinka. Také vidět stačilo a to se pak stalo pro nás normální.

Maminku, co stále hubne…výsledek? “Ze všeho se tloustne. Musím se hlídat”.  Přiberu, když si to dám”…. přitom víme,  že mnozí lidé toto neřeší a klidně s chutí jí,  co je těší a váha je stále příjemně stejná.

Babičku, co byla bolavá a  nepohyblivá……”Stáří je těžké”.  “Bolavé klouby patří ke stáří”.  “Bojím se smrti a utrpení”….přitom mnozí lidé odejdou krásně klidně a ještě se předtím rozloučí.  Jsou výzkumy, a i z dávných dob se vědělo,  že původně tělo je postaveno se všemi činnými žlázami jako nástroj s dokonalou seberegenerací. (velmi zajímavý článek zde:https://www.levitas.estranky.cz/clanky/zajimave-clanky/thovt—skutecny-vyznam-casu..html).

Díváme se od mala, jak rodiče šetří a počítají peníze. Vkládáme tyto pohledy do našich šablon, jak má vypadat život.  Spokojit se s málem a těžce dřít…..”Je to těžké.  Život není peříčko.  Na chleba se těžce dělá.  Musíme šetřit na horší časy”. …..Mnoho mnoho podobných výroků jistě z dětství najdete i vy. Čím víc jste řečenému věřili, tím hlouběji program máte. Tím více ho vidíte potvrzený v životě.  Možná ho dnes i sami šíříte dál.  Stal se vaší realitou.  Protože život nám potvrzuje to, v co věříme.  A to se nám také stále děje.  Přitom zapomínáme, že existují opačné případy – lidé, mající peníze bez práce.  Lidé, kteří mají a nemusí těžce dřít.  Lidé dobře ocenění.  Ti, co se baví a ne-pracují.  A mnohdy mají více.  Boháči s jinými programy v hlavě.

Když čistíme s klienty programy, dostáváme se do chvil, kdy jsme program přijali, vzali za svůj.  Do kořenů, do příčiny.  Když prožijeme tuto chvíli a program dostaneme na světlo, emoce z něj zmizí.  Z programu je věta, která už nemá náboj. A tím pádem se otevřou cesty i pro jiné možnosti “reality” Do našeho života kromě původní myšlenky přibudou možnosti všechny, ba i ty úplně opačné. “Stáří příjemné, smrt přirozená, snadná, věčné mládí,  regenerace i poškozených buňěk,  snadný příliv peněz a hojnosti,  jídlo s chutí nezávislé na váze,  uzdravení přirozenou cestou, práce zábavou, život jako hra…Čas ne jako strašák, ale jako měřič doby zkušenosti. Zdraví a kondice v 60ti lepší jako ve 20ti.  A jiné odvážné možnosti. Úplně jiné, ne jen ty, které nás naučili rodiče.  Ve všech oblastech, ne jen výše jmenovaných (ty jsou typické právě tou kolektivní vírou). Ohlasy klientů: https://www.levitas.estranky.cz/clanky/navstevni-kniha–recenze.html

Otevřeme se novým možnostem života a vybírejme si už dospěle. Odhoďme  hranice a dogmata. Dejme šanci “nemožnému” a ZÁZRAKŮM, aby se mohly dít v našem životě. Je to možné a není to těžké. Stačí si posvítit na to, co nosíme v hlavě. A změníme to. Je třeba jen rozhodnutí a jít do toho. Dát zase život do svých rukou, kam patří. Jediné, komu ho odevzdat, je vyšší vůli(bohu, celku…)  https://tancimzivotem.cz/#4

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 komentář u Metoda RUŠ – mládí, zdraví, peníze, štíhlost – jak na kolektivní programy

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW