Terapie metodou RUŠ či přesunutí pozornosti? Video

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠVIDEA

“Potřebuji terapii anebo to sám(a) zvládnu vyřešit? Znám přece mnoho návodů, afirmace, sebepozorování a jiné. ““Ve vesmíru přece platí jasná zákonitost. Čemu věnuji pozornost, to podporuji, toho budu mít více, to mi vykvete. ” Ano, jistě, stoprocentně. Takže, budeš-li se příliš zabývat programy a problémy, můžeš si je vytvářet.

Zdánlivý paradox, jak ho vyřešit?

Pokud skutečně ovládáš své myšlení a jde ti jen pozorovat problém u sebe a nepřidávat emoce, nepodléhat mu, pak přesouvej pozornost na ZDROJ. Na božskou podstatu v sobě, na to nejlepší a světlé v tobě. A to je bůh, existence, BYTÍ. To pak vezme vedení a programy se automaticky mažou.

Pokud je tvá mysl ještě příliš bláznivá. Pokud podléháš programům a necháš se jimi stahovat, věci se ti dějí dokola a neumíš se na svou podstatu(EXISTENCI samu) soustředit, pak ti terapie (já pracuji 8 let s metodou RUŠ obohacenou všemi mými zkušenostmi a intuicí – tančím životem.cz) pomůže zásadně uklidit ta nejproblémovější místa. Kde jsou programy silné, stále beroucí si tvou pozornost a kde se ti velmi uleví, když se pro tebe smažou a když je opustíš.

V té chvíli jsi mnohem volnější a svobodnější a přenášení pozornosti na to, co chceš posilovat, ti teď už půjde výborně.

 Cesta za sebou samým je našlápnuta, s klidem uvnitř sebe jdeš do vyšších levelů sebepoznání. Více v krátkém videu níže. A věřte, znám dobře stavy rozbouřených programů, kdy člověk věří, že ten program je pravda. A kdy to v životě podle toho vypadá. Různé nezdary, neschopnosti, sebekritika, vztek, nepřijetí ztrát a situací, smutek či deprese – vše je jen výsledek podléhání programům.

Terapie velmi mocně z nich pomůže se dostat. A znám také stavy naprosto božské, kdy naprosto převládá BŮH (BYTÍ) ve mě a kdy programy nemají šanci a z života se stává krásně fungující skládanka.

Můžete si  stáhnout zde: zdarma Ebook “Lehce, snadno, hravě, změna programů v hlavě”

A pěkné video Karla Nejedlého, u kterého jsem se učila i já :

Přeji vám lehkou a ideálně prázdnou hlavu, díky čemuž budete prožívat blažené TADY A TEĎ.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW