Terapie-RUŠ a bezpečí. Můžu důvěřovat?

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠZA myšlení

Bylo by  úlevné neustále být v důvěře. Že je o nás postaráno. Že se vše děje tak nejlépe, jak může. Že jsme milovanou částí celku (boha, vesmíru, oceánu lásky), že jsme jeho součástí. Že nás toto VŠE chrání a hlídá a chce pro nás to nejlepší. Že nás vede tou nejlepší cestou k blahu a štěstí a naplnění.Jako nejstarostlivější rodič nás hlídá a opatruje, vždycky vědouc, kam cesta vede a kudy je to nejlepší. Ale jako nejtolerantnější rodič vždy s důvěrou v nás a v naše rozhodnutí dává nám možnost vlastní volby. I jít proti proudu tohoto CELKU.

Jití v proudu, v souladu s vyšší vůlí (boha, vesmíru…) nám hlásí velmi příjemný, ba blažený pocit v nás. Čím blaženější a radostnější kolem našeho srdce, tím jsme více v souladu. Čím víc proti proudu, tím více úsilí, strachu, nejistoty, neklidu, sevření, přemýšlení (“šrotí mi v hlavě”). Vysvětlení a návod celkem jednoduchý.

Pocity nás vedou. Jen je umět poslouchat.  Časem se to člověk naučí. Hodně jsem se naučila je poznat během všech těch čistění RUŠkou. Zavřené oči a pocity ti říkají. Kdy už je vyčištěno, tedy cítím radost nebo prosté nic. Božské. A kdy je tam něco navíc – tlak, tíseň, strach, beznaděj, apatie, rezignace, nevíra atd atd.

Přirozený stav člověka je láska a pohoda a vnitřní radost a klid a prostor, který může vyplnit cokoli. Čím méně programů, tím více místa pro ŽIVOT. Pro PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK. A pro vše, co v něm můžu prožít. Právě teď.

Přítomna je důvěra ve zdroj. Plný proud lásky a napojení tam, kde máme napojeni být. Ne na jiné lidi. S těmi můžeme sdílet cokoli a krásně. Ale vše dostáváme přímo a můžeme se celku,  z něhož pocházíme naplno  otevřít a DŮVĚŘOVAT.

Že možná právě v tuto chvíli nevidíme všechny souvislosti a na krátkou chvíli se může momentální stav zdát ne ideálním. Třeba právě dnešní ztráta něčeho cenného mě zítra dovede k příležitosti snů.

Nech se vést v každé chvíli, poslouchej pocity a co nejčastěji se přesouvej vědomím z hlavy do středu hrudi. Tam je odpověď a vedení. A klid. A z něj přichází řešení.

Dnes v Orlové při povídání o RUŠ a programech a  při meditaci jsme krásně prožili, jak je to ŽÍT SVÉ BOŽSTVÍ. Snad 25 lidí a prožitky sebe sama v pravé podobě a vize takového světa. Děkuji všem za společný silný zážitek.

Důvěřuje každé narozené dítě a byli jsme to i my. Narodí se nahé a bez vyjímky věří, že je a bude o něj navždy postaráno a že si užije život. Kdyby mu to dospělí s programy nehojnosti, strachu a nedůvěry nezkazili, pak by v tom stavu bylo stále. Jistě je v nás možnost, jak ty nám původně  nevlastní  programy vymazat a jak zase plně oddaní zdroji a lásce, žijeme v důvěře a radosti. Prostě žijeme a užíváme si to.

Třeba nemusíme nic a jen můžeme, co chceme. To potom budeme dělat rádi a dobře. A za to nám přirozeně poplyne odměna. Život nás povede, kam nejlépe jít a kde je nás potřeba. Přijde ohodnocení a hojnost.  Můžeme se třeba jen radovat. Takhle to vidí dítě. Třeba to vidí lépe než my dospělí. Snad si vzpomeneme, jaké to bylo a už v tom zůstaneme. V náručí boha jako maminčině. Stejný pocit. Důvěra a bezpečí. Klid v nitru. Objevování nového.  Jití za radostí.  Extáze z života. Uvidíte, že se ztrátou programů se vám to také bude líbit čím dál více.  A rádi se tomu budete blížit.

Že se rádi zbavíte programů typu: “Počkej, až budeš velký, to ti skončí sranda. Po smíchu přichází pláč. Už to v mém věku není co bývalo. Bez práce nejsou koláče. Nejdřív povinnost, potom zábava. Myslíš, že si tu můžeš jenom hrát? nemůžeš mít všechno. To tady není všechno pro tebe. Je to těžké. Bude hůř. Nemůžeš si být nikdy jistý”…atd atd.  Rodinné průpovídky a zvyky. Vše se dá změnit. Když budeme CHTÍT změnu a VĚŘIT, že je možná.  Jsme silní a nádherní. Božské výtvory s velkou mocí. A naše myšlenky a slova tvoří NÁŠ ŽIVOT.  Můžeš to změnit(třeba metodou-RUŠ), ať se žije krásně. Je to dobré pro nás i pro ostatní kolem.

více:https://tancimzivotem.cz/#4

ohlasy klientů: https://www.levitas.estranky.cz/clanky/navstevni-kniha-ohlasy-klientu.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW