Vděčnost. Nejlepší volba pro dnešní den.

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Obohacující filmy a hudbaZA myšlení

Pouhých 6 minut a myslím, že také povznesou vaši náladu do ušlechtilých výšek. Každá chvíle jako dar. Je možné oslavovat život sám?

Zdalipak jste se dnes s úžasem podívali na nádherné nebe (Víte, že na nebe se dívají jen lidé, zvířata prý nikdy?). Zaslechli jste zpěv ptáků kolem vás? Procítili nádheru pampelišky? Ráno jsem potkala rozkvetlý stromek jasmínu, který voněl do celého okolí. A lákal mě k sobě a ke svým květům. Byl obsypán blaženými včelami a hmyzem. Překrásná vůně a úžasný okamžik. Stačilo málo a já prošla kolem bez povšimnutí s plnou hlavou MYŠLENEK. Stejně bych nic neVYMYSLELA. Dokázala jsem naštěstí vypnout a užít si to.

Povídání s přáteli, pohlazení mého muže, skvělá chuť koláčků od kamarádky. Vychutnat si oblíbenou písničku a zatancovat si u ní. Tolik věcí, za které člověk může být vděčný. Když se zastaví a uvědomí si je. Přeji moc, ať se to daří. Z těch okamžiků je život. Je moc krásný. Někdy pomáhá zkusit žít, jakoby tento den měl být poslední. Plyne to a vše se řeší jakoby samo. Uvidíš. Nemysli. Žij!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 komentář u Vděčnost. Nejlepší volba pro dnešní den.

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 50 jogových jednohubek zdarma:

50 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW