Jak se ženě vrátí sebevědomí aneb “Má hodnota už nezávisí od tátova přijetí”.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Aktuality a případy z praxeTerapie na bázi RUŠ

Terapie na bázi metody RUŠ, léčivé příběhy. Táňa, okolo 30 let. 

Trápí ji rozchod. Muže miluje, ale podváděl ji stále a musela jej poslat pryč. Žádné sebevědomí, to vnímáme obě. Naplněný vztah nezná. A tak se odhodlala otevřít vnitřní knihu přesvědčení, o kterých dosud netušila, že je nosí.

Vztahy k mužům se u dívek většinou odvíjí od 1. vztahu s tátou. 

Táta, který asi do 6 let byl, ale odešel k jiné ženě. Zpočátku si děti bral, pak už méně, dokonce v 18 letech od něj slyšela, že on už ji s bratrem za děti nepovažuje a že pro něj nejsou.

Pilíř “mužská opora” tady moc nefunguje a tak si to Táňa nesla i do vztahů s muži. Navíc ale, už v bříšku bylo u ní, jako 1. dítěte vnímáno přání rodičů mít chlapečka (častá věc, mnohé dcery tím ztrácí – v touze zavděčit se rodičům- kus svého ženství). Z této dívky, už tam na začátku, vyzařuje jedno velké “PARDON, ŽE JSEM HOLKA”. 

Cítíme obě, jak malinká, skoro žádná je její odvaha být ženou a cítit se v tom sebevědomě a skvěle. Být zářivá a svoje HVĚZDA. Uvolníme emoce, prožijeme, co mělo být prožito, osvobodíme tu ženu uvnitř. Trvá to asi 3 hodiny, programů odejde hodně, často se slzami,  velmi úlevnými (přeji zažít, pak pochopíte, co je to záležitost opravdu dokončit).  Táňa je rozhodnutá žít hezky a v lásce a tak jde do akce odvážně.

Její hodnota už se najednou neodvíjí od toho, jestli je hýčkána a milována svým tátou (který ji prostě propásl). Už ví, že je hodnotná a milování hodná prostě jen tak, že je a že je svá. Nejen hlavou, ona už to ŽIJE. Je nádherné, jak se vzpříma posadila, jak se jinak tváří. 

Ono je totiž úplně něco jiného vědět tyhle pravdy HLAVOU anebo to prožít, procítit, vypustit z přesvědčení EMOCI. Pak se dá nové skutečně realizovat a je možno ží jinak. A to znát na tváři, z postoje, z tónu hlasu…..atd.

Její “ŽENA” vychází ven, kouká a začíná se projevovat. Povzbuzena Táňou, která si DOVOLILA  BÝT , BÝT ŽENA A MÍT SE RÁDA. Krásné. Teď už bude k mužům vyzařovat úplně jinak. SEBELÁSKA, ta pravá, je základ, aby ve Tvém Vesmíru bylo plno lásky. V Tobě to začíná.

Právě dnes přišla i její recenze . Opravdu to takto bylo, velmi silná vnitřní proměna a hluboké pochopení. Kromě zRUŠení programů se vždy otevřou a uvědomí nové cesty. Obrazy v podvědomí se opravdu opraví a vyléčí :

“Dobrý den Jani,

píši až po pár dnech, protože se to vše muselo”utřepat a sednout”.
 
Před terapií jsem něco málo o této metodě slyšela, četla. Šla jsem na terapii s velmi smíšenými pocity, ale s vědomím, že potřebuji pomoc. To, co jsem cítila během terapie se nedá pořádně ani popsat. Zašly jsme do detailů a objevily věci, které ani nevím, kde se vzaly. Po těch několika hodinách jsem se ovšem cítila jako nový člověk. Protékaly proudy slz a prebolelo, co prebolet melo. Jako bych se znovu narodila. Tolik lásky a energie, kterou jsem konečně našla v sobě. Nevěděla jsem jak milovat sama sebe, jak se přijmout, jak být šťastná sama se sebou. Po terapii už to vím. Konečně jsem našla sama sebe….❤
Den po terapii jsem se sešla s bývalým partnerem, člověkem, který mi velice ublížil. Moc jsem se této schůzky bála. Měla jsem strach, že to nezvládnu. Díky rušce a hlavně Janičce jsem celou schůzku zvládla v pohodě, klidná a naprosto vyrovnaná.
Kdokoli kdo má jakýkoli problém, či už neví na své cestě kudy dál, doporučuji navštívit terapii u této skvělé ženy. Přesně tady najdete to, co potřebujete….
 
Janičko, ještě jednou obrovské díky. Každý den si pročítám vše, co jste napsala. Mám před sebou ještě spoustu práce, ale to nejdůležitější mám za sebou. Z celého svého nově objeveného srdce Vám děkuji ❤
Táňa”
 
Můj dovětek : Vše lze, díky BOHU, napravit. A BŮH jsme my všichni v té živoucí láskyplné síle. Přesto, TATÍNCI, MILUJTE SVÉ DCERY, BUĎTE JIM ZÁKLADEM A OPOROU, PODLE VÁS SI UTVOŘÍ SVÁ PARTNERSTVÍ.”
 
Posílám ti meditaci UZDRAVENÉ ŽENSTVÍ, pokud byl příběh i trošku tvůj.
Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle
Můj video kanál na youtube :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW