Toužíš po hojnosti a bohatství a zatím se nedaří? Meditace pro opravu vadných programů.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v MEDITACEZA myšlení

Jak se vrátit k původnímu nastavení, kdy hojnost v našem životě je stejně samozřejmá jako vzduch k dýchání.  Nevěříš, že toto je přirozenost? Pak zvítězily programy nehojnosti a chudoby. Tady máte meditaci jako proces, který  je pomůže rozpustit.Děje se nám to, čemu jsme uvěřili. Co nás naučili v rodu, co jsme viděli okolo sebe. Pod programy ale najdeš božské vědomí a hojnost všeho dobrého je jeho součástí.

Přesvědčení o nutnosti pokory pomocí chudoby. O tom, že je třeba tvrdě pracovat, aby se člověk uživil. O ctnosti jménem bída. O “skromnosti”. O tom, že všechno mít nemůžeš. O koláči, který je konečný a že když ty máš, druhému chybí.

Co když je to jinak. A co když je chudoba vlastně NE-MOC. Proč by zde nemělo být všeho dost a mnohem více pro všechna stvoření. Pro Vesmír hračka. Jako vzduchu k dýchání. Jaký je tu rozdíl s penězi? Jen v naší mysli a víře.

Najděte si klidné místo, lehněte si, nebo sedněte s rovnou páteří a nechte působit samotnou sílu BYTÍ, aby léčila.

Větší práce se samozřejmě udělá individuálně při terapii, více se dočtete na mých stránkách https://tancimzivotem.cz/, zvláště v ODDÍLU O TERAPIÍCH

Ještě inspirace, kterou u Hicksů miluji. Vyjede Vám více videí, můžete si je dopřávat jako léčbu. 

Přeji opravená přesvědčení a čistou mysl.

K úspěšné terapii  patří i klid mysli a meditace. Klientům velmi doporučuji, aby na sobě pracovali dále a dozví se jasné kroky, co můžou dělat. Ta práce je sama o sobě velmi příjemná a stane se metličkou, kterou si budete denně v životě uklízet, tak jako to děláme ve svém domě.

Dobře se pak žije.

Meditace je hluboké vnitřní léčení. Ve svém vnitřním tichu najdeš všechny odpovědi a sám SEBE. Velikou lásku a milost. Je třeba si jen na cestu dovnitř udělat čas, ideálně denně aspoň chvíli. Časem zjistíš, že je to nejlepší lék a veliká blaženost. 

Tato meditace tě vede slovem, časem budeš asi chtít meditovat jen se svým tichem. Ale pokud začínáš, slovo tě krásně povede, aby ses našla. 

Krásný obraz v úvodu je z dílny Marie Doležalové, ostravské malířky a mé kamarádky. Najdete je na www.artmaya.cz a jsou nádherně léčivé.

Jana Fedorčák (van Coppenolle )
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW