Meditace – Hloubková oprava těla i života otevřením se práně

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v MEDITACE

Meditace je hluboké vnitřní léčení. Ve svém vnitřním tichu najdeš všechny odpovědi a sám SEBE. Velikou lásku a milost. Je třeba si jen na cestu dovnitř udělat čas, ideálně denně aspoň chvíli. Časem zjistíš, že je to nejlepší lék a veliká blaženost. 

Tato meditace tě vede slovem, časem budeš asi chtít meditovat jen se svým tichem. Ale pokud začínáš, slovo tě krásně povede, aby ses našel – našla. Přeji šťastnou cestu, neboť zaručeně štěstí v sobě objevíš. Vždycky tam je a čeká na setkání.

Najděte si klidné místo, lehněte si, nebo sedněte s rovnou páteří a nechte působit samotnou sílu BYTÍ, aby Vám opravila tělo i život. Užijte si vnitřní zdroj v sobě každý den. Více https://tancimzivotem.cz/kategorie/med…

Tato meditace vznikla po hodině břišního tance s ženami. Samozřejmě mohou meditovat i muži. Jen ve chvíli, kdy se mluví chviličku o ženské pánvi, si tam dodej v mysli slovo mužská pánev.

Potřebuješ-li zklidnit a opravit, udělej si čas pro sebe, lehni si, ruce podél těla, nohy vedle sebe. Anebo seď s rovnou páteří. Zavři oči a pojď se mnou k SOBĚ.

Jana Fe, terapeut na základě metody RUŠ. Terapeut mysli, duše i těla. Více o tom i meditace zde:https://tancimzivotem.cz/blog-2/.

Krásný obraz v úvodu je z dílny Marie Doležalové, ostravské malířky a mé kamarádky. Najdete je na www.artmaya.cz a jsou nádherně léčivé.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube

NOVINKA : ONLINE KURZ BŘIŠNÍHO TANCE A MEDITACE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 50 jogových jednohubek zdarma:

50 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW