Úrovně vědomí

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Zdraví a tělo

Jak se v které úrovni vědomí cítíme a na jaké energetické úrovni jsme, když prožíváme různé stavy emocí. Jak  postupujeme od sebepoškozujících k skutečné lásce, která živí a naplňuje. Podívejte se na ty nejhorší pro nás, typu – vina, sebenenávist, sebepotlačení, sebeodsouzení. I během terapií (www.tancimzivotem.cz) to často s klienty vnímáme, jak těžce se v nich žije. Jak i projevený hněv je energeticky mnohem výše. A co teprve PŘIJETÍ a RADOST.

Úryvek z celého článku https://www.tvorim-svuj-zivot.cz/let/urovne-vedomi :

“Americký psycholog David Hawkins vydal v roce 1995 knihu s názvem Power vs. Force (nakladatelství Hay House, USA). Zde na stupnici od 20 do 1000 definuje různé úrovně lidského vědomí a s nimi související stavy mysli a emoce:

Hawkins Scale

Tomu, na jaké úrovni vědomí se nacházíme, je úměrná frekvence, na jaké vibruje náš energetický systém, a naopak. Například je-li naše vědomí na úrovni přijetí a odpuštění (350), je frekvence našich vibrací mnohem vyšší, než když jsme pohlceni strachem (úroveň vědomí 100).

Zavzpomínejme teď prosím na školní léta: Ve fyzice jsme se učili, že výkon energetického pole (tj. energie, kterou toto pole obsahuje nebo je schopno uvolnit), vzrůstá s frekvencí, na které toto pole kmitá resp. vibruje. Jinými slovy – energeticé pole s vyššími vibracemi má větší výkon, nese větší energii.”….odkaz na pokračování výše.

Běžně si lidé myslí, že zloba, či projevy nenávisti jsou pro člověka nejhorší, ale skutečně nejvíc poškozuje vina, sebeodsouzení a neodpuštění sobě.  Mít se rád je skutečně moc důležité. Vlastně by člověk měl objevit, že je součást dokonalého boha a takto se k sobě chovat. Pak uvidí božství i ve všem, okolo a s úctou i pokorou se bude ze života radovat.

Přeji nám všem, ať to dokážeme, neboť tak bude šťastný celý svět

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW