Svatba – divadlo, jehož jsem hercem

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Právě jsem svědkem zázraku, který se možná děje stále, ale já ho dříve neviděla. Chystá se svatba…a já vidím věci…Svatba moje a mého milovaného muže. Děje se tolik věcí a já jsem najednou jakoby v nadhledu a vidím úžasné divadlo, režírované naprosto dokonale samotným vesmírem (bohem, bytím..).

Vidím, kolik našich úžasných přátel nabízí to, co umí. Každý něco umí dokonale a já to s obdivem vidím a pomoc přijímám. Tolik schopností, každý něco umí naprosto geniálně a rád nám to nabízí.

Třeba..ten umí uvařit vyjímečný oběd pro 50 lidí, ta obstará organizaci hostiny, ta vytvořila prezentaci z našich fotek, ta peče krásné dorty. V restauraci umí zařídit raut pro 100 osob. Rodina , co pomohla upravit místo obřadu – budeme se totiž brát na soutoku 2 řek – v přírodě. Sestra, co mě vozí, protože ke všemu moje auto je nabouráno a řeší se k tomu i toto (mimochodem úžasná pomoc opraváře i karosáře). Kamarádka fotografka. Sousedka upeče štrůdly. Kamarádka pohlídá děti hudebníkům. Ti zahrají u obřadu, jak jen oni to umí. Dýžej se skvělou hudbou. Tady zase zručné ruce budou s velkým vkusem zdobit stan pro hostinu.

Paní, co mi udělá závoj přímo pro mě. Kamarádka, co nás oddá a její krásné nové šaty. Pedikérka. Svědkyně – má sestra z hvězd, co je oporou, organizací atd. Můj muž, skvělý organizátor. Tady se mi navléká girlanda z květin. Ve vinotéce  naši přátelé prodali víno a vyšli ve všem vstříc. Tady kamarádka zdobí dům.  Tady se pečou skvělé koláče.  A tady jiné dobroty. Tady se natáčí CD. Tento šofér mě poveze. Je toho mnohem více….Pomoc, informace, geniální schopnosti, které si snad mnozí ani neuvědomuji, že je mají. Také všichni, kteří přijdou se s námi radovat a slavit.

Nabízená pomoc ze všech stran. Děkuji přátelé, rodino. Jsem velmi vděčná, že jste kolem mě.

Že můžeme společně toto dílo udělat. A že všichni projevují svůj talent a dohromady to krásně (opravdu zázračně) zapadá a ladí se. To neděláme my. To bůh v nás se projevuje. A když ho necháme, nemluvíme mu do toho, dějí se až neuvěřitelné souhry náhod. Nikdy bych je nevymyslela.

Toto je divadlo režírované s velikou lehkostí, vnímám i velký humor . Samotným celkem, vědomím. Dobře se u toho baví a je moc rádo, že má volnou ruku. Tohle zorganizovat je pro něj hračka. Je šťastno, že se projevit může. Že ho herci poslouchají.

OOOOO, jak hezkou roli jsem dostala. NEVĚSTA. ..Mám být jen krásná a zářit. Nechat, ať ostatní se postarají. Oni to fakt dělají rádi a oči jim září, když ukazují to, co opravdu umí.

To se ví, jsem zvyklá zařizovat, starat se. Tož si nedám pokoj a dělám to. Ale stále chodí zprávy – klid – vše se samo řeší. (Dokonce i bouračka, oprava, placení škod, do toho ještě běžné záležitosti všedních dnů. Ty se ale na chvíli vzdálily.) Jako bych si skočila do jiné – svatební – dimenze. Každý den je tu jiný. Každá chvíle a netuším, co mě čeká za pár hodin. Rychlý vývoj. Je to totální tady a teď.

Ačkoli je to někdy náročné, některé zprávy nejsou příjemné – cítím, že vše je dokonalé a ideální. Teď možná jen nevidím, proč je to zrovna tak.

Ta souhra s přáteli, to souznění je ale nádherné. Jsem ráda hercem v této hře. Uvidím, jak si povedu s jinou rolí v příští. Snad si ji užiju stejně vědomě.

Do svatby zbývají 2 dny. Cítím, že k ní doplujeme , ať se budu snažit, nebo ne. Že je rozhodnuto, kdo přijde, kdo bude účastný. Že to bude fajn. Pikantní je, že změna je možná kdykoli a kterýkoli z herců může “hlavní vedení” poslouchat (pak vše plyne k harmonii) nebo ne. Je to mocná, moudrá, krásná síla, která to vše řídí . Naše těla používá k tomu, co jim nejlépe jde. Vychutnává si spolupráci a různé projevy, schopnosti v praxi. Poslouchat “vedení” znamená následovat dobrý pocit a chuť něco udělat. Ideálně nemyslet.

Když všichni dělají, k čemu jsou určeni, co jim jde a baví je, vznikne symfonie, souhra, dílo. A všichni si to užijí.

Děkuji, děkuji, děkuji – za vás i za sebe. Za pochopení. Za tuhle hru, tentokrát nazvanou SVATBA. Jindy také ŽIVOT. A po premiéře přidám fotky. Sama jsem zvědavá, jak to všechno bude. Budu jen následovat, co cítím. Je to snadné. A TO je ONO.

my6

Jana, www.tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW