Hrát si a dělat, co mě baví má být přirozené.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Učím se to. Vrátit se do přirozeného stavu, v jakém  dítě přichází na svět. Tam to ještě víme. Chceme to tu poznat, něco vyzkoušet a mít se prima. Očekáváme to nejlepší. Naprostý optimismus a radost z každé chvilky. Objevy a bytí tady a teď. Žádné strachy. Naprostá důvěra.  Můžeme se k tomu vrátit?

Můžeme. Hlavně si to uvědomit. Kouknout se na děti. Jejich přístup ke světu. Tolik učitelů kolem nás. I na pejska, jakékoli zvíře.

Narodí se holé, bezbranné, s absolutní důvěrou v život sám, že se o něj vždy postará. Je to tak jisté, že se to VÍ, že se o tom nePŘEMÝŠLÍ.

Když se totiž začne přemýšlet, tak to absolutní napojení je rázem pryč. Prostě se to tak děje. Je to, zdá se, tady na Zemi, taková hra. Hra na zatmění a zapomění. Z dokonale božského stvoření, které si to vše může užívat – stále jako to dítě, či ptáček – se  bytost – člověk, rozhodne odmítnout  božskou náruč a vezme to do svých rukou. Uvěří, co mu říkají jeho blízcí, pojme je za bohy a uvěří, že něco MUSÍ, že BY SE MĚLO, že na to nemá, že je slabý a nedokonalý, že musí pracovat, že je to těžké, že je něco normální, že jen ve škole se vše naučí, že musí poslouchat, že nemůže jen si hrát a dělat, co se mu líbí….atd atd, však dosaďte cokoli, co znáte z rodiny a společnosti.

Jak z toho ven? Mnoho jsem vyzkoušela s většími či menšími výsledky. Výsledek zkoumání : VYPNOUT HLAVU.

Pak může protékat božský zdroj (jehož jsme samozřejmě součástí) přímo námi a dějí se nám ty nejkrásnější události a život se krásně skládá. Přímá úměra – čím prázdnější hlava, tím báječnější život ve všech ohledech.

Jak se hlava vyprazdňuje?

Jak říká Marcelka z hor : “Soustřeď se na existenci v sobě. Trénuj to a tím se vymažou všechny ty hlouposti”. Velmi tento způsob uznávám a je skvělý.

Komu se nedaří zatím a je moc hlavou soustředěný na “problémy”,pak….. Z mých zkušeností doporučuji vyčistit ty nejurputnější programy terapií RUŠ : https://tancimzivotem.cz/#4.  Ta mi pomohla osobně moc a s klienty se udělá vždy veliký kus práce a přiblížení ke stavu “klidná hlava”. Pak se hned lépe medituje, uvnitřňuje, je sám sebou.

Skvělé je tancovat, hrát, zpívat, tvořit.  Ne pro cíl, ale pro činnost a radost samotnou. U čehokoli zde platí, že “cesta je cíl”. Radost a tvoření samo, tam okamžitě čistá hlava přichází a jsme vedeni “vyšší vůlí” a najednou se to děje “samo”. Tak právě to dělají děti. Zkoumají, běží, učí se, protože je to baví, pro nic jiného.

Takže radost, příjemný pocit u činnosti, nás má vést. Např.více : https://www.youtube.com/watch?v=–tMCDcnIww

Vzpomeňte na to, co děláte rádi a co jste chtěli vždy dělat a neprodleně to zařaďte do svého života. Inspirace zde:https://dreamlife.cz/co-kdyby-penize-nehraly-zadnou-roli/

Meditace je skvělá. Najděte svůj způsob, pomocí dechu, vědomé chůze, běhu, cvičení, vleže, vsedě. Pokud najdete pocit existence v sobě, soustřeďte se na něj a často. Můžete použít některou z meditací na mých akcích:https://tancimzivotem.cz/kategorie/videa-z-akci/

Prostě zjisti KDO JSI. Každý z nás je kapka božství, která si sem přišla hrát a cokoli jiného si z života udělala sama. Až si na to vzpomeneme, budeme zase v tom původním nádherném dětském stavu, kdy každý okamžik je zázrak.

Poznatky ze sebeuvědomování, kdy trénuji a někdy se už daří :

Dokážu si vychutnat jídlo a už nikdy nedělám to, že bych u jídla dělala něco jiného. Vařím nějak lépe. Dnes mi mé tělo šlo posbírat za slunečné oblohy prádlo ze sňůry přesně chvilku před okamžikem, než přišel velký liják. Děje se mi více příjemných “náhod” a telepatie. V podstatě pořád. I když vůbec nevím co bude, jsem “podezřele” klidná. Více spím a moc mě to baví. Přitom “potřeba” spánku je menší. Najednou některé věci prostě dělat nemůžu – hlavně ohledně předtím běžných obchodních záležitostí. Zato mě baví kreslit. A vrcholně mě těší chodit po horách. A tak se tam stále ocitám. Stále nás někde někdo zve se bavit. Hodně tančíme a zpíváme, nějak se to tak děje. Kolem je spousta krásných lidí s báječnými nápady. Naposledy úžasná manufaktura s domácí čokoládou. Jak to bude pokračovat, uvidím. Má to očividně vývoj a jsem optimista. Vnímám, že tady je mnoho realit že se často ocitám v té velmi příjemné, kde vše dobré je možné. Jste li právě naladěni v nějaké jiné, vězte, že je lze změnit často v okamžiku.

Přeji vám tu nejkrásnější “realitu”, kde si hrajete, jste šťastní a děláte to, co vás skutečně baví a kvůli čemu jste sem na Zemi přišli.  Jana www.tancimzivotem.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW