Dotaz : “Zemřel mi nejbližší člověk. Lze odpovědět na otázky, které nedají pokoj?” Smíření a přijetí je mimo mysl.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Již několik maminek mi napsalo, nebo zavolalo po shlédnutí videa, které jsou na youtube (dám odkazy na ně na konec tohoto článku) a týkají se odchodu mého milovaného syna. Smrt a její přijetí….jak to maminky zvládají. Alespoń jeden z posledních dotazů, které naprosto chápu a moje odpověď…

Třeba to pomůže ještě někomu v této situaci. I toto přináší život, každý hrajeme jinou roli v této boží hře.  A duše (živá bytost) je nesmrtelná a nekonečná.

Vzájemně si pomůžeme, abychom našim milým posílali jen dobré a žily ŽIVOT, který by nás i je potěšil. Pustily, co není naše. Byly tím, kým máme být. Těšily se, když jsme tady i v této roli. Našly boží sílu v nás. 

Dotaz : 

“Milá Jani, moc Vás zdravím. Již asi 4 roky poslouchám Vaše videa a někdy i s Vámi cvičím. Je mi 50 let, a v květnu se mi zabil můj 25letý syn. A protože jsem viděla Vaše video, kde jste mluvila o úmrtí Vašeho syna, tak jsem se rozhodla Vám napsat a poprosit o radu, jak  to vše pochopit a pobrat.

Myslela jsem si, že to zvládám, ale mám pocit, že se to zhoršuje. Nedokážu myslet na nic jiného. Pořád si vše vyčítám. Hodně koukám na filmy o posmrtném životě, vždy mě to na chvíli uklidní, ale vím, že to chce jen čas, nic jiného, a najít si činnost, aby o tom člověk stále nepřemýšlel.

Jen mě zajímá, jestli si myslíte, že datum smrti máme určený, než se inkarnujeme. Moc za Vás děkuji, jste moc sympatická, ráda bych Vás někdy poznala osobně. Bydlím nedaleko vás,  klidně přijedu a popovídám si s Vámi na toto téma, možná bych potřebovala i nějakou terapii, protože mám pocit, že stojím na místě a nemohu opustit staré věci. Kdy máte volný termín prosím? Děkuji za přečtení a Váš čas. Mějte krásné dny. Anna

 

Odpověď :

“Aničko, děkuji moc za důvěru. A objímám ..a rozumím . Je to ještě čerstvé….Upřímnou soustrast…To je proces…jste moc šikovná, že takto věci vnímáte a chcete vše uvolnit…je myslím i normální to tak mít. Ale jak sama cítíte, mělo by se to spíš zlepšovat, než zhoršovat…

Ráda to s vámi …asi lépe ústně…proberu, spíše by to chtělo uvolnit programy, špunty…tak jak píšete, myslím, že tam jsou…jestli budeme vnímat, že už nás to pustí a bude čas…proč ne…je to jen k dobrému, aby jste byla v pořádku a v klidu co nejdříve….

Nejhůř se nám vyzná v sobě. Ráda vám s tím pomůžu. 
Ty otázky, jak to je a co je dané, mi chodí taky, na spoustu toho snad vím odpoveď a mnohé mám vyčtené a mnohé se nikdo nikdy jasně nedoví. Odpovědi mám i od lidí, jimž věřím, ale….( myslím si, že asi ano, je to dané..Jinak to nebylo možné…a vidíte…pomohlo vám to? Stejně vám to nedá pokoj.)
Je to jen pro mysl. A ta je neuspokojitelná….
 
Zaprvé : tyto věci za branou snad pochopíme až budeme i my mimo tělo…snad…
Toto není dáno nám v tělech vše pochopit…mozek na to není stavěn….máme tu být tady a teď…
To nejlehčí a nejtěžší zároveň…
A i kdyby vám najednou přišly všechny odpovědi, stejně mysl nikdy neuspokojíte…to nelze…to je mysl…vždy bude klást otázky…nekonečné, čím víc ji budete chtít uspokojit, tím víc bude vymýšlet…to je mysl…to ví všichni probuzení na světě…
 
Já se taky strašně moc těším na zodpovězení všech mých otázek…jak ráda bych měla všechny odpovědi od moudrých a i od Nikiho…některé  mi přišly v silných snech…to je pak velké pochopení…Za to děkuji, to pak člověk vnitřně VÍÍÍÍÍ.
 
Zdál se vám už syn?
Moje zkušenost je, že mi se poprvé ZDÁL ( to není jen sen..je to kontakt) po kraniosakrální terapii…mezitím jsem si nechala pomoci i jinými masážemi, homeopatií a prostě tím, co mi bylo nabízeno a co ke mě chodilo a já cítila, že je to pro mě vhodné….
Hodně jsem byla v SOBĚ a dokázala tam vnímat, co je pro mě a kdy naopak mám mít klid.
 
Dbala jsem na to, abych spala…tam probíhala největší vnitřní práce…mimo mysl…Bůh (jímž ve své hluboké podstatě jsme) se mnou nejlépe pracuje. To mi moc pomohlo Healy (frekvenční přístroj, co mám už 2 roky…velký pomocník, https://youtu.be/caSTOFCKPbc). A v době spánku je mysl VYPNUTÁ.
To je největší léčení, myslím si.
 
Otázky, které mysl chrlí…sleduji, ale vím, že neuspokojím…knížky, filmy, vše také sleduji a bylo to mnohem víc, ale už vím, že je to zvědavost, je však také pro mně dobré,  mít informace…Mě ovšem život po životě atd zajímal snad od pradávna. Asi jsem zevnitř byla připravována.
 
Ale konečná úleva, dennodenní, je v uchýlení se mimo mysl…do stavu BYTÍ, do srdce, do přítomnosti…ano i prací, běháním, přírodou.
 
Umíte ty stavy rozlišit? Ráda vám s tím pomůžu, od neděle budu už doma. Jestli to ucítíte, můžete zavolat…nebo až to ucítíte…
Je třeba se to naučit, být ve stavu bytí, mimo mysl….to je nej…to je léčivé.
A ano, pokud jsou programy (a myslím, že jsou, to byl div, kdyby nebyly), pak je terapie pomůže rozpustit, uvolnit se z nich….. a mysl nebude mít tak silnou zbraň…programy na sebe stahují tu pozornost…kterou potřebuje krmit to léčivé božství v sobě….
 
Tak zvažte, můžete se i kouknout na přípravné video, co posílám klientům, třeba vám to pomůže taky.
 Video Příprava před terapií : https://youtu.be/Z7GV54j0j_M
Budu se těšit
Mějte co nejkrásnější dny, ať se děje , co se děje a viďte všechny dary života
Jana
Mám 776627442
www.tancimzivotem.cz”
 
Měla jsem dar..25 let jsem měla syna : Měla jsem dar, 25 let jsem měla syna 
 
3 poznání k povídání o odchodu blízkého milovaného. Co mi moc pomohlo milovat dál můj život. : 3 poznání k povídání o odchodu blízkého milovaného. Co mi moc pomohlo milovat dál můj život.
 
Takové blbé výročí, dnes je to rok, co opustil tělo : Takové blbé výročí, dnes je to rok, co opustil tělo
 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW