Být jen svou duší je blažené. Návod, jak na to.

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v ZA myšlení

Prožívat štěstí. Ideálně pořád. Řešení? Je na dosah v každé chvilce. Tak snadné, že na něj v přemíře vnějších podnětů zapomínáme. Naše DUŠE.  Naše duše je ten výběžek božského celku, ten nádherný zářivý diamant, kterým doopravdy jsme. Je dokonalá a obrovská.Vždycky se ni můžeme nacítit uprostřed hrudi, v prostoru srdce.

Obnovit kontakt můžeš právě teď.  Zavři oči a prociť to místo. Chtěj se potkat se svou duší. Možná ti lépe pomůže ptát se : “Kde cítím existenci?”. Nebo říci “Bože”.

A až ji ucítíš – je to klidné, mocné, ale vůbec ne hlučné. Čeká na objevení. V té chvíli se soustřeď na ten objev. Jen soustřeď svou  pozornost. A to stačí. Neboť cokoli živíš svou POZORNOSTÍ, to narůstá. To je krmeno. (Je to nejmocnější zákon vesmíru – používáš ho pořád, i když o tom nevíš).

A právě teď soUstředěnou pozorností krmíš vnímání své duše. Také se začne rozpínat. A to je velmi blažené. Tiše a klidně a hluboce blažené. Je to pocit návratu domů, který vlastně všichni hledáme. Odjakživa víme, že tam je,  jen jsme se ztratili. V chaosu výmyslů mysli. V tom “VYMYŠLENÉM” světě.

Stále se soustřeď na probouzení své duše. Na její (svou) radost, že jsi si vzpoměl-a a že ji necháš zase se rozprostřít. Po celém tvém prostoru. Vše zbytečné a vymyšlené(osobnost) se rozpouští automaticky ve SVĚTLE tvé DUŠE. Viď, jak se tvá zářivá podstata rozpíná do posledních koutečků tvého těla – celé bytosti – a tvého života.Dokonce po chvíli mocně přesahuje tvé tělo, září všude kolem.

Co je navíc, co s ní nesouzní, všechny překážky, zbytečná přesvědčení, bloky, emociální zbytky a nečistoty jakéhokoli druhu se ve světle vědomí rozpouští anebo se snadno odplavují z tvého prostoru pryč.

Jsi zajedno se svou duší, nic jiného tu není, nech celý svůj prostor zokupovat znovu jen tvou úžasnou božskou duší. A v té chvíli se tvá duše může plně projevovat skrze tvé tělo. Úleva. Nemusíš nic řešit, nic vymýšlet. Tvoje duše je přímá součást božského vědomí, tedy dokonale a vždy přesně ví, co dělat. TY to víš. Vede tě dokonale. Když ji posloucháš, vše se děje samo. Můžeš mít u toho prázdnou hlavu, v sobě klid a plně vychutnávat TADY A TEĎ. A to je blažené.

Můžeš to nepravé já nechat úplně zmizet, jako duše jsi tím, co je opravdové. A konečně zase vnímáš opravdový a šťastný život, bez vy-myšlených (ach, jak dokonalé je toto slovo) “problémů”. Cesta životem je pak takováto, vyhřátá, příjemná a kouzelná:

FSCN1490

K posílení můžeš použít tuto meditaci:

Klikněte na odkaz a stáhněte si. Z druhého sloupce, úplně stačí omezené stahování bez hesla. Je také rychlé.

Buď jen svou duší.WMA

Více k ní:http://tancimzivotem.cz/blog/meditace-videa-z-akci/meditace-bud-jen-svou-dusi/

Přeji vám snadné nalezení se a krásný, lehký život plný zázraků. Protože takový má a chce být. Je to naše přirozenost. Jana van Coppenolle, www.tancimzivotem.cz

DSCN1512

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 50 jogových jednohubek zdarma:

50 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW