Studánka živé vody v Bohumíně

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v zajímavostiŽivá voda Bohumín

Nový člen naší domácnosti, přinášející zdraví tomu, kdo jej použije. Ochotně dá své dary tomu, kdo touží po své očistě, obnovení zdraví, svěžesti lehkého mladého organismu, léčbě od morku kostí a hlubin buněčného základu. Základní esenci života je voda a tahle umí zázraky. Je totiž zásaditá a silně antioxidační.Znám ji dlouho, slyšela jsem o ní a zkoušela ji již před mnoha lety u dr. Nývlta (léčba zvukem a vyjímečnými postupy, které objevil ve světě, než se vrátil zpět do Podivína na Moravě) , který mi tenkrát svými metodami velmi pomohl.

První přístroje se daly za pár let koupit a kamarádka s nemocným manželem ji měli kousek od nás. Nosili jsme si jí domů asi půl roku, skvělé výsledky, jen technicky už se nám pak nechtělo.

A teď mě život přivedl na prezentaci této vody života, došlo mi, že je to skutečně velký dar. Že můžu mít doma studánku s tou nejčistčí a nejzdravější vodou, jakou ve městě mohu mít. Jistě, na horách, u studánky někde v lese, to je sen. Jen mě se zatím v Bohumíně bydlí moc pěkně a nějak cítím, že tady jsem na svém místě.

12079114_1215162415166604_5171084331319755611_n

Ač jsem si po prezentaci firmy Kangen(s příjemnými lidmi i informacemi) vybrala přístroj konkurenční firmy Chanson, vyrábí obě stejný produkt.

Jen naše mašinka  vyšla cenově trochu lépe, má delší záruku a česká komunikace s firmou byla velmi příjemná.   Došlo i k dohodě o  zastoupení v našem kraji.  K  slevám pro ty, kteří budou nadšeni z vody u nás nabrané.  Pokud se  pro přístroj u sebe doma  rozhodnete, spojte se s firmou https://www.zivavoda.cz/, ale řekněte jim o doporučení skrze Jana Fedočák. Máte slevu 5%, což vás jistě potěší. Budu ráda, když mi o domluvě napíšete na jana@tancimzivotem.cz, aby vše poběhlo v pořádku a ke spokojenosti všech.

Jsem tady ale i pro všechny přátelé, kteří budou jen vodu chtít užívat a  jezdit si k nám pro ozdravnou kúru. Už za 5-10 dní můžete vidět výsledky na svém zdraví a pocitech v těle. I intenzivní detox. Naše cena  12 Kč za litr.

Tedy, voda zásaditá, která intenzivně detoxikuje, odkyseluje.  Rozpouští různé usazeniny, ať v cévách, žilách, na kostech, v tkáních zasažených záněty, v orgánech.  Překyselení organismu stojí na začátku téměř všech moderních chorob. Infarktů, neplodnosti, rakoviny, zanesení organismu toxiny, hormony. Dna, nepohyblivost, bolesti kloubů, nepružnost.  Stavy po mrtvicích – můžou se dít zázraky při pití vody.  Degenerace a oslabení mozku, srdce, štítné žlázy. Ty orgány, které jsou nejčastěji nárazníky civilizačním náporům.

Kde neproudí prána, boží proud regenerující síly, tam to nežije, tam začíná nemoc.  Co jiného pomůže cestičky pro uzdravení a pránu otevřít, než VODA.  A takováto zázračná ještě intenzivněji.

O hydrataci se dočtete více zde:https://www.electropiknik.cz/zena/zdravi/10-priznaku-akutniho-nedostatku-vody-v-tele-jez-lide-neustale-prehlizeji/2016/04/

Máme ji doma chvíli, známe ji dlouho. Zkoumáme, se sousedy, s  přáteli, s rodinou a pijeme.  Zajímavé a povzbudivé  výsledky a reakce. Pokud chcete vědět více, koukněte na https://www.zivavoda.cz/, to jsou stránky firmy Chanson. A přijeďte si k nám vodu vyzkoušet. Po domluvě na 776 627 442.

Pokud se rozhodnete pro koupi, můžete počítat s naším doporučením ( Jana Fedorčák – van Coppenolle, Bohumín) se slevou z ceny alespoň 5% (sociální případy i více). Různá další videa o zásadité vodě najdete na youtube, produkty kvalitních firem jsou kvalitou shodné.

Líbí se mi jednoduché věci od základu. A voda je nosič a základ.  Tahle nese OČISTU a ZDRAVÍ.

Klienti ji u nás pijí při terapiích a zatím se mi terapie (https://tancimzivotem.cz/) jeví ještě hlubší, než byly předtím. To uvidíme, klient od klienta je originál a práce byla hluboká vždy.

SAM_8055

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/,
  https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 komentář u Studánka živé vody v Bohumíně

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW