Kryon – shrnutí pro Rusko. Nadějný vzkaz o tom, co se děje.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v zajímavosti

Strachu ubývá, moudrost narůstá..  lidstvo se vyvíjí správným směrem…Přichází obrovské množství objevů….už nikdy nezažijete nedostatek elektřiny, když ji budete moci brát přímo ze vzduchu…můžete mít čistou vodu kdekoliv na světě… vůbec nepotřebujete elektrické sítě…je to stejné jako byl kdysi nepředstavitelný internet pro vaše předky…Toto přichází

Drazí moji, skutečně není důležité, jakým způsobem lidé milují Boha. Slyšíte to? Nám je jedno, jak nás milujete. Je nám jedno, jaké oblečení máte na sobě a jaké zvolíte barvy, je nám jedno, jaké jídlo jíte a zda to považujete za duchovní nebo ne. Vše, co chceme, je uznání domova a naší natažené ruky. Uvidíte ji a v budoucnu budete schopni tuto ruku uchopit snadněji než dřív. Uvidíte změnu integrity tam, kde byste to nečekali – uvidíte to v byznysu i ve vládě, uvidíte lídry celého světa, jak se pomalu začínají měnit. Věci, které byly dříve „normální“, už normální nebudou. Zvláště pokud je v nich nedostatek integrity. Až to uvidíte, dokonce i v malém množství, vzpomeňte si na dnešní den, kdy jsem o tom mluvil. Ten den přijde a vás to překvapí. To je jemnější lidská bytost. 734726_543674095645006_1780418825_n.jpg

 

Planeta je teď „macho“ (převažuje mužskost), věděli jste to? To vytváří války a hněv. Pradávná proroctví hovoří o vyvážené planetě mužů a žen, mluví o rovnováze ženských a mužských energií. Ne přímo o ženě, ale o energii matky. To je právě to, co ucítíte. A je toho víc. Budete mít daleko lepší vztahy s tím, co je vám zatím skryté – vztah s Gaiou.

 

Gaia je známá jako vědomí planety.

 

Včera jsme vám řekli, že vědomí Gaii zrcadlí či odráží přirozenost lidstva. Pokud v sobě vytváříte více světla a života, Gaia bude dělat to saméPokud se Tma a Světlo v lidské bytosti rekalibrují, začne se měnit i Gaia. Toto je složité. Pochopení vztahu mezi vámi a Zemí nemusí být nutně takové, jak jste se to učili. Země vám dává některé věci, které jste nečekali, připravuje scénu pro vynálezy. Uvědomili jste si, že většina moderních vynálezů byla lidstvu dána po celé zeměkouli ve stejnou dobu? Pokud budete zkoumat věci jako rádio, elektřinu, letadla…všechny se odehrály ve stejnou dobu. Pouze jeden vynálezce z toho však má uznání. Prezentoval to jako první, ale současně na tom pracovali mnozí další. Již jsme se o tom zmiňovali. Není zvláštní, že koncept lidského létání máte jen několik let, pouze jedno století, i když i vaši starodávní předci viděli, jak létají ptáci, a staří Číňané stavěli draky před mnoha tisíci lety? Věděli o větru, o nadnášení. Přemýšleli jste o tom někdy? A přesto se to stalo až v posledním století.

 

Vynálezy jsou kontrolovány. Jsou předány vědomím Gaii všechny naráz. Dá se říct, že se předávají pomocí paměti krystalické mřížky. Lidstvo náhle pracuje na něčem novém. Zkrátím to. Přichází obrovské množství objevů, které lidstvu nikdy dřív nebylo dáno. Objevů, které jsou velice hluboké, které vám pomohou navázat kontakt s dalšími v této Galaxii, které vám dokonce odhalí Merkabu lidských bytostí. Je to objev, který vám ve staré energii nemohl být předán. Museli jste projít rekalibrací, aby tyto vynálezy mohly fungovat. Budou vám předány energie, které jsou natolik nové, že si to ani neumíte představit.

 

Dokázali by si vaši předci představit internet? Ne. A co kdybyste jim to zkusili vysvětlit? Co kdybyste měli stroj času, mohli byste se vrátit zpět a mluvit s nimi o internetu? K tomu je ale třeba znát počítač. Je třeba rozumět elektronice, k tomu je ale potřeba elektřina. Takže internet je 5 vrstev nad vším, co kdy viděli.

 

Nemohu vám vysvětlit, co přichází. Mohu vám jen říct, že to, co k vám přichází, bude mít tendenci udržet vás v teple, vytvořit novou potravu… už nikdy nezažijete nedostatek elektřiny, když ji budete moci brát přímo ze vzduchu. Myšlenka volné energie byla vždy jen přáním. Ona ale není zadarmoVždy je tu změna, posun od jednoho typu energie k jinému. Co kdybych vám řekl, že je vám toho k dispozici mnohem víc, a že vše, co potřebujete, je vynález, který by to dokázal využít?

 

Gaia se toho všeho účastní. Co kdybych vám řekl, že můžete mít čistou vodu kdekoliv na světě? Co když vám řeknu, že můžete vzít vodu z oceánů a odstranit z ní sůl a cokoli dalšího, abyste získali čerstvou vodu?

 

Můžete to udělat levně, bez zahřívání a v přímém režimu, bez jakéhokoli zdržení a bude to snadné. Co kdybych vám řekl, že to (zařízení) bude přenosné? To by vše změnilo, že? 

 

Co když vám řeknu, že vůbec nepotřebujete elektrické sítě, v žádném městě? Zeptáte se: „Jak? Jak to bude fungovat?“ A já odpovím, že nejdřív musíte odstranit 5 vrstev toho, co si ani neumíte představitJe to stejné jako internet pro vaše předky. Toto přichází .

 

 

 

Více zde: https://kryon.webnode.cz/news/shrnuti-pro-rusko-2-cast/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW