Změna je možná, záleží jestli to dovolíš ve svém světě.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠZA myšlení

Procházím kolem tajícího ledu. Před pár dny – 16 a ledové království.  Změny, které jsou možné ze dne na den.  Na jednom místě.  Je to tak i v životě a neměli bychom se upnou na 1 stav A  držet se ho jako jediné možnosti. Protože -” už to známe a VÍME přece..” I u lidí a jakýchkoli zkušeností, které jsme třeba i víckrát s někým měli. Jsme se jen chytli v nějakém návyku. Rychlá doba,  ve které  se vše  může změnit rychle. Nečekejme raději nic, nebo aspoň nelpěme na něčem, co známe.

12573111_589389427875574_3674292281284416009_n

Vesmír nám může předvést něco naprosto neočekávaného. Z lenocha se nadšením může stát nadšený makač, z hlupáka(v nějaké oblasti) zase génius(v jiné). Z bordeláře uklízeč. Ze zrádce poučený poctivec. Z nevěrníka zkušeností a láskou, či po ztrátě, ten nejoddanější partner. Z uřvaného děcka(prototože třeba necítilo lásku) ve správných rukách šikulka. Z pesimisty labužník života. Ze světa zla, svět lásky. ZMĚNY JSOU MOŽNĚ.  A v této době dělá v sobě změny mnoho lidí. A  tím se to urychluje i ostatním. Očista – mysli, vědomí, vnitřního prostoru a tvůj vesmír je úplně jiný. Co očekáváš, v co věříš, že je možné a pravděpodobné, tomu dáváš sílu a to pomáháš tvořit a podporuješ.
V praxi s klienty(www.tancimzivotem.cz) každý den znovu vracíme jejich vesmír z omezení programů do plné otevřenosti všech možností (které si ani člověk nedovede představit). Kdy si jen vybíráme svobodnou volbou, ale nic už není odsuzováno, či potlačováno. Ve chvíli, kdy vnitřně dovolíš to, s čím jsi bojoval, pak teprve paradoxně můžeš prožít, co jsi chtěl. VŠE JE MOŽNÉ.

Jen se prostě realizuje právě ta možnost, ve které máme nejvíc “šťávy” = emoce, víry. I podvědomé. Tou může být i odpor či nechtění, nepřijetí. Naplněnost emocí “negativní”. A už se nám může dít právě to, co nejvíce odmítáme.. Když zmizí odpor a nechtění, pak konečně má volnou ruku VESMÍR (bůh, radost, láska, naše podstata)  No a ta tvoří radost, pohodu, zdraví a lásku pro všechny. Jinak neumí.

944957_1109868032381254_5219292811253400278_n

A to je ta “prázdnota” vesmíru plná VŠECH možností. Blaženost. Nestarání se. Důvěra a dovolení , ať se mohou v mém životě realizovat všechny varianty. S ničím nebojuji. A paradoxně se konečně vše děje samo a nejlépe, jak to jde. Konečně si užíváš božího díla. Dokonalosti a legrace.

DOVOLIT něco – je zároveň dovolit i opak. Pak funguje intuice a pak se může projevit vždy to nejlepší. Přeji ti, ať to co nejdříve dokážeš, protože pak tvůj vesmír rozkvete všemi nádhernými květy.

10152566_10206902117183080_2145087964192191424_n

Kdyby ti přece nějaký program(myšlenka plná emoce, která tvoří něco, co nechci) stále hlasitě zasahoval do života, můžeme na něj jít v terapii a konečně se ho pustíš. Více na www.tancimzivotem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW