Jak vítáš svou menstruaci? Vyzkoušený návod k opravě ženství, který tě dojme a vrátí do tvé síly.

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠZdraví a tělo

 Jsi šťastná jako žena? Pak asi neřešíš.: neschopnost počít, bolestivé měsíčky, sebekritiku, nelásku k sobě jako ženě, nejistotu, těžký porod a strach z něj, kritiku sebe jako mámy, nemoci ženských orgánů i prsou, tak časté při terapiích, se kterými jsme s klietkami pracovaly. (Terapie na bázi RUŠ a více)

Telefon minulý týden. Volá paní, která se 9 let snaží marně o dítě.  Domlouváme termín. “Víte, ale na začátku měsíce jdu znovu na umělé oplodnění”. “Umělých” pokusů má za sebou již hodně.

“Aha, tedy přijďte ještě pokud možno před tím. V hlavě to přece začíná”. Našly jsme termín a před dalším pokusem si vyčistila hlavičku od všech těch letitých tlaků.

Tato žena byla vychována v rodině milující své děti. Dokonce tady nikdo ani neřešil otázku, zda chtěli kluka nebo holku, obé vítali (preferovat před narozením jiné pohlaví je častý nešvar rodičů, u terapií často s velkým pláčem uvolňujeme).

Terapie nás ale dovedla do tématu velmi častého u žen, které si svým ženstvím nejsou jisté. A které moc nevěří ani přírodním procesům v nás. Žena má za sebou v 33 letech už početné pokusy inseminací a hormonálních stimulací v lékařských zařízeních.

Necháme terapii, ať se rozběhne, vím z dlouhé praxe, že moudrost v nás ukáže, co je třeba a že se vyčistí, co je potřeba. I tady je to tak.

Začíná to přijetím menstruace a velmi často je to otázka již mnoha generací žen v rodu. Odpojení se od svých ženských přirozených cyklů. Nevíra v moc přírody v ženském těle. Neznalost síly přírody v nás. Nevědomí obrovské schopnosti zvládnout mnohé, včetně početí i porodu a provázanost s přírodními zákony, s nimiž je ženské tělo v přirozeném vztahu..

U této ženy, stejně jako kdysi u mne, se o menstruaci příliš nemluvilo. Vlastně vůbec. Neměla vzpomínku na nic, co by jí máma předala o cyklech ŽENY. (U jiných podobných terapií a u jiných nejistých žen byly jediné vzpomínky na “otravu s tím, na bolesti, říkalo se “tomu” KRÁMY”, atd). Tato žena mámě sice ve 12 letech řekla, že měsíčky dostala, máma jí dala vložky a tím to skončilo.

Když terapie dojde k tématu nástupu měsíčků (a to je u problémech s otěhotněním velmi často), pak v tom místě a čase uděláme tento mini rituál, který už nejednu klientku rozplakal. A vy si jej můžete udělat také :

Představte si alternativní maminku v alternativním životě, která na tuhle novinu(“Dostalaj jsem už měsíčky”, řekne : ” Ach, no to je báječné. Vítám tě mezi ženy. To je velká chvíle. Jsi už žena. Musíme to oslavit. Svoláme na oslavu tety a babičky a půjdeme na zákusek. Ach, to je velký den.” Vezme ji do společenství žen. Myslím, že takto to dělaly domorodé národy. Upravte si po svém, ale hlavně událost s láskou prožijte a menstruaci PŘIVÍTEJTE velkolepě. S láskou. Uctěte sílu přírody i žen ve vašem rodu.

Zatím každá klientka, která si mohla prožít tento napravený scénář přivítání 1. měsíčků, se u něj cítila velmi dobře. Vždy jí šly velké slzy dojetí. Energie v pánvi začala silně proudit a její ženství se mohlo krásně probudit. Je to vždy krásná oprava tam na začátku etapy probuzení ženství. Bývá to velice silné, když se to udělá v pravou chvíli a procítí v duchu, ale i řekne nahlas. Je to uctění mocné síly v nás, zároveň propojení s generacemi žen před námi. 

Pokud budete dostatečně nacítěné a vrátíte se do doby příchodu menstruace, možná toto zvládnete i samy. Pokud ne, klidně se na mě obraťte (https://tancimzivotem.cz/) a provedu Vás velmi ráda tímto procesem. Někdy je třeba oprav udělat více a uvolnit více programů, každý je opravdu originál. (Léčba neplodnosti odblokováním)

Protože já sama jsem z holčiček, které vyrůstaly v době, kdy se  o ženské síle a menstruaci nemluvilo, navíc mě vychovala  víceméně babička, mé ženství bylo velmi ustrašené. A teprve po rozpadu manželství jsem se začala probouzet a hledat se jako ŽENA. Mnoho jsem přečetla, ale mou cestou se staly tenkrát břišní tance. Společně s meditací jsem je začala i učit. A s mnoha dalšími ženami jsme nacházely sílu své pánve a pocit být ženou. Více : Můj příběh s břišním tancem

Dnes je mnohem více cest. I žen, které přišly těm zaraženým pomoci. To je krásné. Nu a při terapiích, které dělám, je to zase jiná možnost. Ohromně silný návrat k SOBĚ  a přírodě, a síle v nás ženách a dávné moudrosti. Např : Tajemství menstruační krve

Ta pak krásně spolupracuje s probuzenými muži. Musí to být v rovnováze.

Existuje film “Červený stan”, moc doporučuji. Jakmile se ale rozhodnete své ženství a dávnou moudrost generací v sobě vyléčit, uvidíte, že celý Vesmír vám pomůže. Držím palce a přeji světu SILNÉ a zdravé ženy. Ty budou krásnou inspirací svým mužům. A bude nádherný svět i nádherní potomci.

Léčbu můžeš umocnit meditací pro své ženství : Meditace Uzdravené ženství

(Krásný obraz v úvodu je z dílny Marie Doležalové, ostravské malířky a mé kamarádky. Najdete je na www.artmaya.cz a jsou nádherně léčivé.)

terapeut těla i duše -Jana Fedorčák van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/
https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Můj video kanál na youtube

mail : jana@tancimzivotem.cz, mobil 776627442.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW