Co lze pomocí RUŠ vyřešit

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Terapie na bázi RUŠ

Prakticky jakékoli fyzické i psychické problémy

Jakékoli fobie – i sociální fobie, strachy, obavy, úzkosti, lítost, smutky, deprese, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnost, pocit vyhoření, psychospirituální krize, “temná noc duše”, strach ze smrti, sebevražedné sklony, anorexie (nechutenství) – i mentální, bulimie, alergie, bolest hlavy i migréna, trauma z rozvodu i rozchodu – ať už k němu došlo nebo ještě ne, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka; asi jeden z nejhorších prožitků je, kdy mamince zemře její dítě – během dvou hodin jsou všechny nepříjemné pocity vyčištěny.

Z PRAXE JEŠTĚ – Mužské problémy s partnerkami.

Impotence-vždy jako následek vnitřních bloků a traumat.

Kolena ženy po operacích, téměř problémy vůbec chodit- po vyčistění vztahu s matkou úleva od bolesti a následně psala, že s rodinou ujela 30 km na kole.

Žena stále utíkající ze vztahů, problém vznikl despotickým chováním otce, výprasky – po vyčištění vše viděla jinak a dnes spokojeně žije s manželem a jejich malým synem.

Žena, jejíž syn se zadlužil, také celou rodinu, exekutoři – problém se čistil u ní, měla celé jeho dětství pocit, že zklamala, že si nevzala jeho otce, absolutně za syna převzala zodpovědnost-poté byla schopna věci vidět reálně a řešit záležitost konstruktivně a s nadhledem.

Setkala jsem se i s kuriózními programy, které lidi podvědomě žijí- například “Musím živořit, abych se vyvíjela”.  Nedostatek PENĚZ je také jen důsledkem bloků a víry v nehojnost.

Nebo žena, jejíž programy “Jsem oběť nedbalosti lékařů” apod. ji dovedly v životě k mnoha nepodařeným operacím a skutečně si podvědomě vybírala lékaře, kterým se vždy něco nepovedlo. Na počátku všeho byla opravdu operace jí jako miminka-zbytečná.  Vesmír nám vždy zrcadlí a ukazuje to, v co uvnitř věříme a co si přitahujeme.

Ženy, které žijí nespokojeny ve svých rodinách, se svými muži-Většinou je to následek pro ni nepříjemných poměrů v původní rodině a vztahu k otci.

Lidé s různými problémy, kteří trpěli buď přílišným, nebo naopak minimálním zájmem ze strany rodičů.

Také bloky vzniklé příchodem sourozence do rodiny. Věci, s nimiž se běžně setkáváme ve svých životech a programy si prostě od dětství VŠICHNI tvoříme.

Mnoho dalších klientů, kteří po terapii vnímají nadhled a vnitřní klid. Schopnost řešit problém mnohem účinněji, pokud se v tom nenořím vlastními strachy a emocemi.

V mnohých případech se po vyčištění přestávají stresující události vůbec dít. Bylo to totiž nutné jen kvůli nám, abychom si to zpracovali. Po našem pochopení už to žít nemusíme.

Jsou to naše POCITY, které nás nepříjemně ovlivňují.

Ty se dají řešit úplně a navždy.

Přitom dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí, k prozření.

Vlastní zkušenost je nenahraditelná a hlavně nepřenosná.

Všechno má totiž jasnou příčinu, NIC se neděje náhodou. Tím, že VYŘEŠÍME SKUTEČNÉ PŘÍČINY současných potíží, je metoda RUŠ až zázračně účinná, a navíc s trvalým efektem. Je to metoda naprosto logická a věcná, i ti hodně rozumoví najednou pochopí, že to, co dosud žili, si způsobili sami. Pochopí, jakými myšlenkami. A že od této chvíle si mohou tvořit život jinak.

  • při RUŠ v každém okamžiku víte, co se děje, pracujeme při plném vědomí
  • oproti regresní terapii stačí vyčistit programy pouze v tomto životě, do kterého jsme si vše nevyřešené stejně přenesli. Metodou RUŠ se tato záležitost vyčistí navždy

Velice doporučuji přeíst si článek této skvělé doktorky:

https://www.kafe.cz/rodina-a-domov/mudr-jarmila-klimova-pacienti-nemoc-potrebuji-kdyby-ne-byli-by-zdravi-34830.aspx#.V1KLgr58zL-

 

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW