Překyselení organismu, jak se pozná a jak na něj jednoduše

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Živá voda Bohumín

“Váš organismus je překyselený”. “Ubíráte si zdraví a vitalitu”. “Upravte stravu, omezte nezdravá jídla, alkohol, zklidněte se”. Jistě zdravá doporučení. Jak vlastně vzniká nezdravá kyselost?  Jak být ZÁSADITÝ, čili zdravý?

Doba plná lákadel, nezdravých návyků, chemických příměsí, alkoholu, cukru, stresu. I v menší míře s nimi má naše tělo spoustu práce. Tím má méně energie a radosti z života. Není to ale nutné. Objevili jsme řešení, rádi je používáme a šíříme do světa.

Více o kyselosti organismu se dočtete na internetu, pěkné články jsem vybrala zde. O tom, jak jej poznáte, co pomáhá a jak se mu vyhnout.:

překyselení organismu…..

Strava a voda – cesty k odkyselení….

10 kroků k odkyselení

Našli jsme skvělé řešení a myslím, že není na trhu nic jednoduššího a účinnějšího. Naprosto ozdravujícího. Bez jakýchkoli vedlejších účinků. Propočítáno – i nejefektivnější. Pro všechny členy rodiny. S radostí a s chutí. IONIZÁTOR – moudrý a kvalitní přístroj.

Pití skvělé zásadité vody. Hodnota 9,5 PH. Už to samotné, den po dni, intenzivně organismus odkyseluje a vrací ke zdraví. Vitalita, regenerace. Je to velmi rychlý proces. Během pár dnů cítíte hmatatelné výsledky. Tělo nemá tolik práce s odkyselováním, cítíte se lehce, nastává zlepšování potíží vpodstatě s čímkoli na těle. Tělo, kterému se ulevilo, začíná mít prostor na čistění nánosů a regeneraci orgánů a hlubších vrstev, na které není často při stresu čas.

ruce

Ta voda je chutná, jemná ,”kulaťoučká”. Čistá a živá.

Má menší shluky molekul a proniká snadno všemi tkáněmi, orgány. Tím je mnohem více hydratuje. Čistí od nánosů kyselých solí. Od chemikálií dříve požitých. Bez vysušujícího chlóru. Moc dobrá a zdravá.

Voda z ionizároru kvalitní firmy WWW.ZIVAVODA.CZ.

Až tak jsme byli nadšení, že jsme kromě nákupu se stali i zástupci této firmy s možností postytnout vodu na zkoušku, rady, a hlavně SLEVU. Máte  s naším doporučením přístroj nejméně o 5 % levnější.

Přístroj je velmi kvalitní, 7 let záruka, nejméně 20 let životnost. Skutečně : ZDRAVÍ pro celou rodinu. Neboť se vám vzkřísí babičky i dědečci (zakyselení spoustou léků a sladidel), děti (které  přece tolik milují sladkosti plné Eček..), vy -ustaraní z toho všeho. Voda se pije mnohem lépe než běžná z vodovodu, pocítíte to při 1. napití a porovnání na jazyku.

Vodu na ochutnání a na kúru si přijeďte s vlastní nádobou (nejlépe skleněnou) nabrat, po předchozí domluvě. 1 litr za 12 Kč.

Toto vše a mnohem více Vám rádi nabízíme. Kontakt na nás je 776 627 442, mail:jana@tancimzivotem.cz

Budete-li kontaktovat přímo Živá voda, obraťte se na ně s naším doporučením a o slevu si řekněte u nás i u nich, vše snadno proběhne. Zde také najdete více technických údajů a více o nabídce přístrojů.

Rádi vám poskytneme vodu (po 3 -10 dnech už budete na sobě vidět výsledky), servis, rady i práci technika.

Než se rozhodnete, či vyzkoušíte, přeji Vám krásné dny i rozhodování a budu se těšit

Jeden zodpovězený dotaz:odpověď na dotaz

11813312_123426751334512_2401524414561755164_n

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW