25 let jsem měla syna a místo zármutku volím velký vděk a lásku – video z Gošárny s Igorem

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 

Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v Videa ze životaZA myšlení

Ztráta nebo dar….Místo zármutku volím život a vím, že se s milovanými bytostmi ve věčnosti zase v lásce setkáme.

Bylo pro mě důležité všechny vjemy a vhledy říci. Bylo jich mnohem více, ale ty nejdůležitější (doposud, protože proces přijetí a pochopení pokračuje) jsou tady….

Bylo to nesmírně smutné, nečekané….a také mnohem více.

Přeji všem pozůstalým, aby žili naplno svůj život a své milované pustili na jejich cestě dále.  Láskou jsme všichni propojeni.

a tohle krátké video jsme chtěli s Igorem původně přidat. Nakonec zůstalo samostatně.

2-3 důležité věci pro přežití a další život…jak já to vnímám a co mi pomohlo.

K obřadům, spíše oslavám této milované bytosti, a puštění pout chci vzpomenout tyto 3, podle mě nejdůležitější. Udělat si je musí každý tak, jak jemu bude říkat vyšší vedení a moudrost uvnitř sebe.

1….Pohřeb jako oslava, opravdu velký, přišlo hodně lidí a vyzvali jsme je oslavovat namísto truchlení.

…jelikož náš syn byl takový rytíř, dostal od osádky hradu Sovince místo věnce meč…nyní má na Sovinci čestné místo, můžete jistě při návštěvě hradu potkat (Niki tady pracoval jako dobrovolník a průvodce). Hudbu jsme vybrali přímo pro něj, jakou miloval. Místo kondolencí v síni jsme všechny pozvali oslavit syna do jeho oblíbené hospůdky a vzpomínali na něj. Vyplakalo se mnoho slz, ale to musí být.

 

2.Obřad s popelem. 

měli jsme popel sebou(jako zázrakem tak brzy) cestou do Pobaltí. Na nádherném místě, asi 3 týdny po smrti, jsme vrátili popel zemi. S manželem, jen sami 2 jsme-velmi dojatí-při západu slunce,  na břehu moře, vytvořili jsme pietní místo, za přítomnosti živlů a krásy. 

Udělali jsme to tak, jak jsme to cítili. Museli překonat touhu, držet se toho, co už není. Cítili jsme poté, že je dobře, že jsme to udělali. Bylo to silné a věděli jsme, že jsme vedeni pro dobro nás i Nikiho.

3. Vzpomínka po 42 dnech (asi 6 týdnů po smrti) . Sešli jsme se u nás na zahradě, u fotek, u příběhů. Mladí i my starší. Bylo nás asi 25 a kromě slziček bylo už více smíchu. U jídla, u ohně, u lidského sdílení. Bylo to i zakončení 6-ti nedělí pro maminku. 

Téměř ve všech kulturách se tento čas dodržuje, jako uzavření truchlení a odevzdání bytosti plně zpět do rukou Božích. Obrovské poděkování přátelům, kteří byli s námi. A jsou stále. 

Bylo mnoho znamení z nebe.  Bylo mnoho dalších krásných oslav a vzpomínek. Chceme posílat do věčnosti jen lásku, radost, naději a vděk. Lépe s ní a s ním pak můžeme komunikovat. jsme věčné vědomí a jsme stále propojeni se všemi milovanými.

Napsalo neuvěřitelné množství maminek, co přišly o děti. některé již ve smíření, některé na cestě. Tady ohlasy alespoň 2 z nich…

Milada :

Milá Jani shlédla jsem Vaše vystoupení v Gošárně na téma ztráty svého dítěte, i když je tato událost pro Vás velmi čerstvá, dokázala jste svou bolest ” překročit”, a jít s takovým bolem, s takovou srdeční ztrátou na veřejnost, a já, vážně si toho velmi cením, snad si troufnou říct, že teprve dnes jsem díky Vám dokázala se pohnout ze své ztrnulosti, a rozhýbávám se, ztratila jsem 5.4. tohoto roku také syna Patrika v jeho 27 letech a…… ráda bych vás poznala osobně, a požádala vás o podporu, s úctou a velikým díky Milada D. z Ostravy, děkujiiiiiiiiiiiii
Odkaz na video s Igorem z Gošárny : https://youtu.be/NHnG-o7WoQA
Moc mě to těší, že mi toto paní poslala…
Má odpověď :
Děkuji, Miladko, za tento mail…nesmírně mě to těší…určitě se kvůli sobě, Patrika a všem okolo vás, zvedněte a žijte co nejlépe….a děkuji, že to píšete…moc mě to těší…a můžeme se potkat na kafe a popovídat, co říkáš?,, tykáme si, že?
Jana

Milá Jani, právě jsem doposlouchala příběh o odchodu Nikolase ❤️ 
Ze srdce děkuji za sdílení! Za pokoj a lásku, který mě prodchnul. 
Ocitla jsem se se svou dcerou na hraně smrti, sama chtěla ukončit zdejší pobyt. Musela jsem ji propustit, abych se nezbláznila. V okamžiku odevzdání a přijetí se situace zlepšila. Nedokážu si ředstavit ten šok ze ztráty, ale díky své zkušenosti a zkušenostem, které sdílíte jsem o krůček k pochopení koloběhu života. a to mi přináší neskutečný klid, nadhled a touhu prožít každý den smysluplně.
Jani DĚKUJI🙏❤️
 
Milá Jani, právě jsem dokoukala vaše video na Gošarne a dovolila jsem si vám napsat,  velice děkuji za vaše sdílení, tak silné a mně známé prožitkem osobním. Před 6lety odešel můj 22lety syn taky náhle a za nestandardních okolností, když jsem slyšela váš příběh, tak jakoby viděla svůj,jen s jinými kulisami.Jak velké milosti se mi jeho odchodem dostalo a děkuji každý den, že mně tato zkušenost oživila i přes veškerou tíhu a hlubiny kterou sebou nese. Krásně a nahlas jste pojmenovala vše co žiji, není mnoho bytostí které jsou schopny podobnou vlastní zkušenost sdílet z takového nadhledu jako vy. Když jste vykládala co a jak se dělo a prožívala jste před i po odchodu syna, některé situace byly téměř totožné , děkuji vám z celého srdce a děkuji naším synům, usmívam se a cítím, jako už celých 6 let, že nic se nestalo nadarmo a že vše svůj smysl má i když někdy nejsme schopni jej hned rozpoznat.
Posílám pozdravy do Bohumína a ještě jednou děkuji a objímám ❤️
Lucie
 
Přeji všem BYTÍ v srdci a ŽIVOT, který potěší ty, kteří odešli , i ty, kteří jsou tady s námi.
 
Jana, www.tancimzivotem.cz
 
Další videa poté :
 
3 poznání k povídání o odchodu blízkého milovaného. Co mi moc pomohlo milovat dál můj život. : 3 poznání k povídání o odchodu blízkého milovaného. Co mi moc pomohlo milovat dál můj život.
 
Takové blbé výročí, dnes je to rok, co opustil tělo : Takové blbé výročí, dnes je to rok, co opustil tělo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW