Volné energie a nový svět

Terapie také On-Line

Vše probíha z pohodlí vašeho domova!

Skype nebo What'sAPP

 


Warning: Use of undefined constant cat_par_id - assumed 'cat_par_id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/58503/virtual/www/domains/tancimzivotem.cz/wp-content/themes/TancimZivotem_4/single.php on line 20
Aktuality a případy z praxeCestováníMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAVidea ze životaZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v zajímavé odkazy
“Velice dobrá zpráva.  Již velice brzy dojde k zásadním změnám, které změní celý svět”.  V tomto článku je spousta zajímavých odkazů ohledně této tématiky, vynálezy a zajímavosti.  Celý článek a zdroj : https://inner-light.ning.com/forum/topics/velice-dobra-zprava-jiz-velice-brzy-dojde-k-zasadnim-zmenam-ktere

Zřejmě se už velice brzy dočkáme uvolnění záměrně potlačovaných vynálezů na výrobu volné energie, čili energie získávané z kosmu, což znamená, se za její výrobu nemusí platit! Podrobností naleznete na videu s názvem: Alžběta Šorfová, Volné energie a další nové technologie pro lidstvo Uvedeno ZDE. Rezonanční generátor vyrábějící zdarma elektrickou energii je již na světě a funkční Vyobrazení najdete na videu s názvem: QEG Taiwan Has Resonance!!! Uvedeno ZDE. Vysvětlení na jaké principu funguje rezonanční generátor vyrábějící energii zdarma najdete na videu v angličtině s názvem: 4 Free Energy Resonance Uvedeno ZDE.


Tesla uvolnila všechny své patenty Uvedeno ZDE.

Kdy už bude u nás aspoň tohle: Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda Více ZDE.

A kdy už veřejnost začneme využívat tuto technoligii: Must See!!!UFO Levitation Technology!! Uvedeno ZDE.


Pokud stále nevěříte, že lze získávat energii zcela zdarma, tak se podívejte na video ve kterém je vyobrazeno jak si kutil podomácku vyrobil generátor poháněný permanentními magnety, který vyrábí 3,5Kw elektrické energie zcela zdarma. Free Energy ??? – Fact or Fake ? Wasif Kahloon showing selfrunning magnet motor Uvedeno ZDE. Další video ve kterém je zobrazeno jak lze z malého ventilátorku udělat generátor el energie poháněný magnety najdete pod názvem. Free Energy Magnet Motor fan used as Free Energy Generator “Free Energy” light bulb Uvedeno ZDE. Též lze vyrobit gravitační generátor. Princip takovéhoto generátoru je objasněn na videu s názvem: OVERBALANCED WHEELS SIMULATION FOR FREE ENERGY DEVICE Uvedeno ZDE. Točí se to z důvodu že překlopením se prodlužuje páka a tím je na jedné straně kola vytvářena větší síla než je váha na opačné straně kola.


Další informace o volné energii a různých možnostech jejího využití naleznete v článku s názvem: Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny Uvedeno ZDE. Mnohem více o záměrně utajovaných vynálezech a technologiích naleznete na videu s názvem: Zázraky vědy-Jede to na vodu(CZ dabing) Uvedeno ZDE. Kam zmizela ze světa všechna volná energie? Uvedeno ZDE. Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na uvedených videích. Uvedeno ZDE. Další úzce související článek: Neuvěřitelné tajemství stavby korálového hradu – postaveného z mnoha obrovských, několika tunových kamenných kvádrů. Článek přeložený pomocí Google překladače je ZDE.


Dovedete si představit k jak obrovským změnám dojde když budeme mít energii zcela zdarma? Pokud ne, doporučuji vám přečíst si článek s názvem: Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. Uvedeno ZDE. Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie. Uvedeno ZDE. Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. Uvedeno ZDE.


Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) Uvedeno ZDE.Krize ve své podstatě neexistuje, neboť je uměle tvořená! Podrobnosti ve videu s názvem: Kríza neexistuje! SK titulky Uvedeno ZDE. Potravinová soběstačnost na 465 m2 Uvedeno ZDE. Balkónové záhradkárstvo v mestách Uvedeno ZDE. Jedlé rostliny – podrobný přehled – ZDE.


Další úzce související články a videa:
* Potvrzeno! Lidská tkáň nyní mutuje! Vědci s Nobelovou cenou mluvili Uvedeno ZDE.
* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE.
* Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý Uvedeno ZDE.
* VÍTE, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! Uvedeno ZDE.
* Vyberte si úroveň svého vědomí. Uvedeno ZDE.
* Sen, který žijete, tvoříte vy! (NOVÝ SEN – Nebe na Zemi) Uvedeno ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi …
Máte dotaz, potřebujete bližší informace nebo nechat vzkaz? Kontaktuje mne prosím ZDE ....
Online kurzy
Více informací

čtěte zde ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájem získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Jogové jednohubky ZDARMA

Ano, mám zájem získat 11 jogových jednohubek zdarma:

11 Meditací ZDARMA

Ano, chci Soubor MEDITACÍ zdarma !!!
Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Jsem partnerem
Official Partner CBW