Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

Krásný den, milí přátelé

Asi se vám taky léto moc líbí jako mě, a asi si jej užíváme o to více, že ho nemáme pořád.  A změny nálad a počasí jsou vlastně vzrušující a drží nás ve střehu a ve vývoji.

Tři poslední dny mi byl  nadělen  klid od vnější práce a já mohla zůstat (úplně zdravá) v posteli a u počítače a pracovat vnitřně. Ven do deště jen chvíli s pejskem a zase zpátky do svého světa UVNITŘ. A tam jsem uklízela,  meditovala, ladila vibrace, kterými svůj vesmír tvořím. Poslouchala povznášející videa, co na ně není normálně čas. A taky nějaké natočila.

dscn2472

Úklid uvnitř mě nutil uklízet i kolem sebe, bylo to prospěšné a několik koutů dýchá lehkosti. A zbavením se starých krámů, které tu prostě jen byly, už jsme je brali jako součást, že tu patří (jako programy, co se tváří jako naše součást). Vzniklo místo pro něco nového, co vesmír přinese a má pro nás nachystáno.

Vlastně báječná dovolená v šíleném počasí. Jak úžasné, když mám doma teplý koutek a klid. A všichni jsou pryč a za oknem škaredě. Nálada “nic nemusení” jakou miluji na dovolených.
Začala jsem projekty, které čekají na vykvetení a hlučný vnější svět se svou zábavou mě k nim nepouštěl.  Asi to znáte. Jestli ne, tak doporučuji moc –  POCIT dovolené najít a  vychutnat si chvíli sama a DOMA.

 

Stejná témata chápu často více do hloubky. A terapie, které dělám, už nejsou jen metodou RUŠ,  ale stále mnohem více rozvojem nezměrného POTENCIÁLU  člověka, který přijde. Tak aby jej, bez zbytečných překážek v sobě (programů), našel a rozvinul.  Je to velice inspirativní práce pro obě strany. otevírající původní božské, ale zapomenuté možnosti.

305558_314713688597794_1105596949_n

Věřím, že na  www.tancimzivotem.cz   si své  najdete, zvláště v blogu,  je ve stálé proměně – jako život: .https://tancimzivotem.cz/blog-2/

Budu moc ráda za vaše komentáře, pod články, na mail, nebo v v recenzích

SRDEČNĚ VÁS ZVU na mé akce , které slouží kráse těla, nitra a taky ke vzdělání. A taky k pocitu LEHKOSTI DOVOLENÉ, ať jste, kde jste a děláte cokoli. K vitřnímu klidu a nadhledu, který zůstává nepohnut vnějšími okolnostmi. To je RÁJ, že ano?

217839_365796663489496_2101718719_n

Najdete na mých stránkách www.tancimzivotem.cz v akcích,
Podrobnosti najdete u akcí na stránkách, tam se vám snadno rozbalí, kdyby náhodou ne, pro info mi zavolejte na  776 627 442: : NOVÉ AKCE

Např.:-Cvičení 5 tibeťanů v Karviné
-Kurs Tanec duše a těla v Orlové (břišní tanec, jóga,meditace)
-Návštěva bosenských pyramid – největších na světě. Karviná a Bohumín
-Meditace v Solné jeskyni Bohumín 19.10.
-Esoterický festival Těšín
-Amatérský scrabble turnaj – děkujeme za  sdílení

Videa a meditace najdete na mém youtube kanále – Kanál youtube JanaFe , třeba objevíte i starší věci a  budu přidávat.  Tohle je nové, asi častá věc.

A  inspiraci z nových :

O každodennosti a změně návyků.  To se ví, že to umíš :

https://tancimzivotem.cz/blog/meditace/umis-meditovat-a-cistit-si-zuby/#more-2791

Umíš meditovat? A čistit si zuby?

A ještě malá kuriozitka :

Ruším terapii, protože nemám co řešit…

PS : Ještě prosba mé sousedky, která přišla ke koťátkům a jsou k odběru. Kdyby tu byl někdo, kdo uvítá myšilovce, ozvěte se, prosím, na Dagmar Čížová, Bohumín  na 608 564 497. Odčervená, zvyklá na lidi i na psa, moc krásné kousky:

14522762_710749389072910_5641125123608771270_n

Přeji vám krásné dny, ať se vám SMĚJE každá buňka v TĚLE.  Ideálně pořád, a ať ti to nezkazí žádný neřád.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz,
/ObjevSvujPotencial- inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Pro jednoduchost jsme s dovolením  do newslettru přidali všechny adresy z mailu,  novinky chodí tak 1 krát měsíčně, pokud by jste jej nechtěli, snadno se z něj klikem zde dole odhlásít.

Facebook