Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

Krásný den, milí přátelé, v této prázdninové době. Většině z nás jistě 1.7. seply dětské spínače začátku prázdnin a nastartovaly náladu uvolnění a radostí z nových věcí, objevování a  cest. A teplého vzduchu na své kůži po celý den. A odpočinku od práce. A plavání v přírodě. Prostě uvolnění v jakékoli příjemné podobě.

Po jarním moři vám chci jako dáreček poslat Mini meditaci (kterou si ale protáhněte jakkoli dlouho):
https://www.youtube.com/watch?v=g2RHqU5sfEY

 a další  nová videa na více probuzeném youtube kanále(https://www.youtube.com/channel/UCthx0a-egEzBSKhMxn1u34g), který bych ráda měla pro vás ještě výživnější.
Zde jedno terapeutické:

Terapie RUŠ jako cesta ke klidné mysli – krátké video |
Vysvobozením ze všech problému lidí je klidná mysl. Jak k ní dojít? Jednou z cest je opustit nejsilnější programy pomocí terapie. Nové krátké video. Terapie, jako…
 

Na mých mírně upravených stránkách www.tancimzivotem.cz najdete více inspirativních příspěvků a dokonce přibyl můj 1.Ebook: “Lehce,snadno, hravě, změna programů v hlavě”
Pokud si jej stáhnete, budu velice ráda za vaše postřehy k němu a také, jestli vám vše správně fungovalo. Máte jej níže jako dárek pro vás, kteří jste se mnou již dlouho v kontaktu a zajímají vás mé příspěvky.

Ze by se vám měl otevřít:lehce

Z nových akcí vás zvu do Ostravy, kde každou středu cvičíme s Oriflame jógu. V 18 hodin, v Komenského sadech, u památníku. Karimatku sebou a jinak je to zdarma, pro nováčky i s dárkem. Cvičím já a kolegyňka jógínka.
Jelikož akci sponzoruje můj mnohaletý kamarád Oriflame, k nahlédnutí máte i stávající katalog,:
https://cz.oriflame.com/ecatalogue/janafe?per=201609
(vše potřebné ráda vysvětlím)

Přeji, ať si stále zachováváte mladou a hravou mysl,. A vychutnáváte život plnými doušky, jako osvěžující nápoj(dobré pivo?) nebo vychlazený meloun v horkém letním dnu. Inspirativně více zde:

Chceš být starý nebo mladý? | Tančím životem
Změna náhledu na stárnutí bude mít za výsledek jeho průběh. Můžeme si uvědomit třeba:…Začnete pomalu umírat, když necestujete, když nečtete, když…

S objetím pro vás

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz,
/ObjevSvujPotencial- inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Facebook