Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

Milí přátelé,

také vychutnáváte loučící se léto? Když venku fouká, hodí se zalézt do pelíšku. Když se přidá meditace, dojde k HLOUBKOVÉ OPRAVĚ, navíc v příjemném prostředí vlastního nitra. Objevíte, jak blažené to tam uvnitř máte.

Namluvit meditaci je krásná chvilka. Dát ji  přes youtube, movie maker na stránky, to je několikahodinová práce u počítače. Ale je tu pro vás a snad pohladí duši. I s krásným léčivým obrazem Majky Doležalové.
 
Zdali víte dostatečně, jak tvoříme? Je k tomu potřeba mysl i emoce.
Někdy to vytvoří směs, která vytvoří něco nechtěného a my koukáme, kde se to vzalo. Tam, kde vše ostatní. Přímo v nás. Jak tedy nedělat chyby a tvořit krásně?  Tvoření nechtěného
princip NAPROSTÉHO PŘIJETÍ a vrácení se do světa všech možností. Návrat do nulového stavu. S krásným návodem pro denní použití.
 
Já vás moc zdravím z Bohumína. Pokud by jste chtěli udělat opravy v podvědomí ještě hlubší, na stránkách najdete více o terapiích, které s lidmi dělám. Skvěle lze i po SKYPE, kdo jste vzdálenější. Nedávno jsme krásně pracovali přes oceán, až do Californie. Důležité je rozhodnutí být šťastný po všech stránkách. Více :

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz

mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube

NOVINKA : ONLINE KURZ BŘIŠNÍHO TANCE A MEDITACE

 
 
 

Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

unsubscribe from this list