Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

Přátelé, kamarádi,

Jsem tady, žiju hodně ,píšu málo, neboť je tolik mailů i informací. Ale přece jen, stále je něco nového a já doufám, že o sobě vzájemně rádi víme. 

Přináším samé příjemné věci a zde jsou :

Dovolené u moře, s ranní jógou, meditacemi, masážemi, v nádherném prostředí hor i moře na rok 2020.

Letos bylo zase báječně a tak jsme vyhlásili s CK Duha zase 4 termíny, ten poslední s možností malování, budeme společně v resortu s další blízkou skupinou a vzájemně můžeme ochutnávat.

Zde jsou všechny informace: MÉ AKCE  (najdeš zde i workshopy v Ostravě, obličejovou jógu (25.11), Hojivý pro ženskou duši i tělo i mysl (9.12.), jogu v Orlové i Břišní tance v Orlové.)

Otevře se se všem, kdyby snad ne, pište, pošlu přímo v mailu. Jedeme 5.6. Drvenik, 12.6. Živogošče, 4.9.Živogošče a 11.9.Gradac. Všechno nádherná místa, kousíček od moře. 

Plní se rychle, proto, neváhejte, víte-li už, že chcete. Zde pár náhledů : video DUHOVÁ DOVOLENÁ

BŘIŠNÍ TANEC, stále je v mém životě, tou léčebnou formou, která nechá projevit vnitřní ženu a intenzivně ji léčí. pohybem i slovem.  

Pojď se mnou okusit tu pohodu roztančené pánve, je to tak příjemné komunikovat s ženskostí v sobě a uzdravit ji. .

Pro tebe, kdo jsi vzdálená od živého setkání, je tu on-line kurz a tento spojuje oba mé kurzy za skvělou vánoční cenu : https://tancimzivotem.cz/kurzy/brisni-tance-a-meditace/3v1-brisni-tanec-pokracujici-kurz-meditace/

Přidej si mě níže na FB, zadej si odběr na youtube kanálu, budeme více v kontaktu a získáš mé novinky. Přeji ti vše dobré a moře zdraví, lásky, milosti a lehkosti života.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
www.tancimzivotem.cz
mobil: 776 627 442
fb.me/jana.vancoppenolle

inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtube


Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

unsubscribe from this list