Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči.

Jana van Coppenolle

Tančím Životem - metoda RUŠ, meditace a tanec

MÁTE TO TAK TAKY?  Že ten mladý svěží člověk ve Vás se nemění?

Milí přátelé, pokud jste minulý mail dostali nečitelný, pak to chci napravit a přinést vám trochu osvěžující šťávy inspirace už správně.

Jak mi vysvětlil webař, plugin špatně nastaven (pro mě naprosto cizí slovo – jsem v technice často odkázána na ty, co tomu rozumí), opraveno, a já se velmi omlouvám. Už funkční minulé odkazy přidám na konci mailu.

A dnes přináším trošku jiného náhledu na stáří – mládí, program, na který jsme si hodně zvykli, po mnoho generací je živen. Zkuste na to kouknout vnitřní moudrostí, také jsem udělala a zde je malé video. Z chvilek klouzání po ledě ve stavu malé holky, která uvnitř mne je stále stejná.  MÁTE TO TAK TAKY?  Že ten mladý svěží člověk ve Vás je pořád stejný?

Více zde: Věčně mladá duše a díry do matrixu

Na živé akce, meditace, tanečky, přednášky, např na ezo festivalu v Třinci v nebližší době jste  srdečně zváni zde : Nové akce

Pokud Vás zajímá TERAPIE, chtěli by jste vyzkoušet, zbavit se svých omezení a programů a jste zdaleka, potěším Vás.  Technika umožňuje, že můžou probíhat i přes Skype.. Vesmír nezná čas ani prostor jako překážku.
Vyzkoušeno mnohokrát. Kdo chce opustit programy a vrátit se k SOBĚ, tomu Vesmír okamžitě mocně pomáhá. Krásná doba, krásná „práce“. Velmi silná a úlevná. Vždy dostanete i doporučení, jak se sebou pracovat dále.

1 zodpovězený dotaz klienta po terapii : Metoda RUŠ – dotaz klienta po terapii. Měl přijít zázrak? A jak dále?

Přeji vám krásné dny

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/
https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

A slíbené z minula, pokud se nedaly otevřít:

O změnách je toto nové video: Elixír mládí nosíme v sobě a nechceme používat – video

Recept na splněné sny v souladu se zákony tohoto vesmíru:

Návod a vložená MEDITACE, která zamete cestu a dovolí tím nejlepším naplnit náš život : Jak si splnit přání – návod je TVOŘIVÉ SNĚNÍ, aneb jak nelpět a přitom jít, kam toužím

 

Facebook

Tuto zprávu jste obdrželi na základě vaší registrace k odběru novinek ze stránek Jany van Coppenolle - www.Tancimzivotem.cz Pokud tomu tak není a nepřejete si dále dostávat zprávy, prosím stiskněte níže uvedený odkaz "Odhlašte se" Děkuji za pochopení!
Jana van Coppenolle

Odhlašte se zde | Spravovat odběr