Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

 

Milí přátelé ze stránek

občas natáčím videa, občas přijde insprace k článku, ráda se podělím a tak posílám i vám něco novinek, či dosud neobjeveného.

Čerstvé video z projížďky na kole po mém okolí, kolem jezera, přineslo pár slov o tom, jak dnes vnímám terapie RUŠ. Které intenzivně s lidmi praktikujeme a které jsou tu, aby se lidem krásně žilo. Za léta praxe se tato technika obohatila o mnohé velmi funkční postupy, které během chvíle, hodin, pomůžou člověku úplně jinak vidět a prožívat ŽIVOT. Lehce, snadno, hravě :

 

Intenzivně dokončujeme kurs břišního tance a meditace, už brzy pošlu, zatím aspoň střípek povídání k němu, ať se můžete těšit :

Kdo by jste měli už zájem,  napište mi na mail : jana@tancimzivotem.cz, hned po dokončení dáme na stránky a nabídneme 1.zájemcům za úvodní  radostnou cenu.

Pro živé cvičení Vás, kteří jste z okolí Ostravy chci pozvat na pravidelné středy jóga s Oriflame, zdarma pro veřejnost, vždy v 18 hod, Galerie Orchard, Hornopolní 34. Cvičíme střídavě s marií Doležalovou – autorkou krásných obrazů u mých meditací v blogu : https://tancimzivotem.cz/kategorie/meditace/.

Vždy zacvičíme a meditujeme, můžete vzít i začínající. Kontakt pro dotazy v podpisu.

https://www.facebook.com/events/467487636926701/

A jelikož témež každý touží po souladu v partnerství, přikládám oblíbenou vizualizační, které pomůže poslat do Vesmíru krásnou vizi, která vše partnerské ve Vás léčí a harmonizuje. Doporučuji tuto vizi posílat 21 dní. Vyzkoušeno, mění a léčí. Tvoří nové…:

Meditace – Dokonalé partnerství (video)

Přeji Vám krásné letně jarní dny a radost v každé buňce těla.

Pokud máte FB, přidejte si do přátel(níže), aktuality jsou na denním pořádku.

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/
https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Můj video kanál na youtube

Facebook
Tuto zprávu jste obdrželi na základě vaší registrace k odběru novinek ze stránek Jany van Coppenolle - www.Tancimzivotem.cz Pokud tomu tak není a nepřejete si dále dostávat zprávy, prosím stiskněte níže uvedený odkaz "Odhlašte se" Děkuji za pochopení!
Jana van Coppenolle
Unsubscribe from this list.