Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

Ahoj, milí přátelé, posílám Vám jeden vyhřátý pozdrav, do zimního dne,

aby byl slunečný a přínosný, i když kolem zima ještě v plné síle.
Já sama jsem vnitrozemská osoba s obrovskou touhou po slunci a mořské vodě. A solí ve vzduchu a svěžím dýcháním v těchto krajinách. Vím, že je to pro můj organismus nesmírně zdravé a snažím se v roce i několikrát moře potkat.  Na konci mailu je pár obrázků z ostrovů věčného jara a místy černého sopečného písku.
Objevili jsme s nadšením Kanáry, ostrovy vzniklé ze sopek, a ostrovní energii lehkosti a živlů. Kde na úkor pevniny a země, je o to více vody, větru, ohně a změn. Takové jiné nadechnutí se a jiný pohled na svět. ZMĚNA je tak osvěžující.

A o změnách je ostatně toto nové video: Elixír mládí nosíme v sobě a nechceme používat – video

V mé hlavě se ještě objevují touhy, které toužím naplnit, třeba poznávání světa a cestování. I když vím, že úplně odlehčený stav nastane, když už se plně odevzdám VYŠŠÍ VŮLI ve mě a touhy zmizí v blaženém přijetí přítomnosti.

A tak vznikl tenhle :

Recept na splněné sny v souladu se zákony tohoto vesmíru. Pokud již nemáš sny a touhy,  již jen vyjadřuješ vyšší vůli a mysl máš klidnou stále, pak jsi nad tímto a tuto hračku jsi dávno opustil-a. Toto je návod pro ty s ještě neklidnou myslí a touhami. Ostatní nemusí číst.

  Tento VESMÍR funguje podle pravidla : Na co myslíš, kam dáváš svou pozornost, toho budeš mít v životě více, to posiluješ.
Tak jednoduché pravidlo.
Tak jasné a pochopitelné.
Tak málo zdůrazňované.
Tak často hlavou chápané, ale v praxi úplně opačně a nechtěně naplňované.

Každý jej musí objevit sám, ve škole nám o něm neříkají.
Tak často porušované.
Tak zapomínané, že jdeme proti němu, a tvoříme, co vůbec nechceme a pak se na naše výtvory zlobíme.
A říkáme : „Bože, co mi to děláš“.
A Bůh odpovídá : „Já? Já jsem přece ty. Děláš si to sám–a“…..

Pokračování zde i s návodem a vloženou MEDITACÍ, která zamete cestu a dovolí tím nejlepším naplnit náš život : Jak si splnit přání – návod je TVOŘIVÉ SNĚNÍ, aneb jak nelpět a přitom jít, kam toužím

Doufám, že vás potěší a inspiruje, budu se velmi těšit na vaše reakce, ať už pod videi, na stránkách pod články, na mailu: jana@tancimzivotem.cz i v Recenzích

Také si můžete přečíst různé inspirující novinky na Facebooku, na https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/,  které se otevřou i těm, kteří FB nemají.

A další novinky v Blog na Tančím životem.cz.

Pokud Vás zajímá TERAPIE, chtěli by jste vyzkoušet, zbavit se svých omezení a programů a jste zdaleka, potěším Vás.  Technika umožňuje, že můžou probíhat i přes Skype.. Vesmír nezná čas ani prostor jako překážku.
Vyzkoušeno mnohokrát. Kdo chce opustit programy a vrátit se k SOBĚ, tomu Vesmír okamžitě mocně pomáhá. Krásná doba, krásná „práce“. 

Přeji vám krásné dny

Jana Fedorčák – van Coppenolle
https://tancimzivotem.cz/
https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial/– inspirativní články, videa a mé akce
mobil:776 627 442
https://www.facebook.com/jana.vancoppenolle
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/ – blog ze života

Slíbené Kanáry, chtěla bych taky udělat povídání pro blízké prostorem.

Zatím zvu aspoň na mé akce v okolí, najdete zde, včetně přednášky o bosenských pyramidách v Třinci,

Akce a Události

 

 

Facebook