Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

Tančím životem - terapie RUŠ pro tělo iduši

 

Krásný letní den,

k prázdninovému cestování či lenošení, k životu s holou kůží, posílám 18 cviků na každý den v jednou souboru jako dárek pro Vás.

Už se těším, až do světa pošlu kursík břišního tance a meditací, ten příště.

Zatím zkuste denně tělíčku dát pohyb, který ho pojladí a omladí a zpružní, třeba takovouhle 2 minutovkou. A užívejte život každou chvilku. Ať se Vám daří vidět všechny krásy světa, co je máme k užívání a být zaměření na to, co máme a ne to co chybí.

Níže seznam – soubor cvičení, můžete si v něm skákat podle chuti a nálady a zkoušet si cviky, které Vás osloví:

 

Jógu cvičím od 16 let denně, alespoň chvíli cvičení doporučuji každému. Je to zdravý návyk, vedoucí k štastnému životu a svěžímu tělu. Zlepšuje kvalitu života – DENNĚ chvíli cvičit. Zde nabízím inspiraci obohacenou mořem.
Pracuji s lidmi jako terapeut, využívám metodu RUŠ obohacenou 9ti letou praxí(https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ9LqLGvNGv3Wbkjx3…), asi 20 let se sebou i lidmi medituji(https://www.youtube.com/watch?v=MhxHAepebu4&list=PLZ9…), a vedu kursy břišních tanců a zdravého pohybu. Více na www.tancimzivotem.cz.

Moc Vás zdravím a více čerstvých  aktualit najdete na mých stránkách:

www.tancimzivotem.cz
fb.me/jana.vancoppenolle
inspirativní články, videa a mé akce:
fb.me/ObjevSvujPotencial
blog ze života:
https://www.facebook.com/JanaFeDenik/
Můj video kanál na youtubewww.tancimzivotem.cz

Vaše Jana

 

Facebook
Tuto zprávu jste obdrželi na základě vaší registrace k odběru novinek ze stránek Jany van Coppenolle - www.Tancimzivotem.cz Pokud tomu tak není a nepřejete si dále dostávat zprávy, prosím stiskněte níže uvedený odkaz "Odhlašte se" Děkuji za pochopení!
Jana van Coppenolle
Unsubscribe from this list.