Terapie RUŠ jako cesta ke klidné mysli – krátké video

AktualityMEDITACEObohacující filmy a hudbaTerapie na bázi RUŠVěčné mládíVIDEAZA myšlenízajímavé odkazyzajímavostiZdraví a těloŽivá voda Bohumín Publikováno v VIDEA

Vysvobozením ze všech problému lidí je klidná mysl. Jak k ní dojít? Jednou z cest je opustit nejsilnější programy pomocí terapie. Nové krátké video. Terapie, jako cesta zpátky ke své čisté podstatě. Používám techniku metody RUŠ, obohacenou dlouholetou praxí a vším účinným, co jsem sama na sobě vyzkoušela.

Pak ideální přesunutí pozornosti na samo nádherné bytí, jehož jsme součástí. Cesta, která je jistá a ctí zákon vesmíru: Na co soustředíš  pozornost, to posiluješ. V tomto případě naši podstatu. Cesta sebepoznání.

Pro mnohé, kteří ale přes silné programy ticho v sobě nemohou nalézt, je terapie velmi významným skokem. Kdy si vyřeší nejzákladnější problémy a záležitosti, které se jim stále do mysli vrací.

Přijde ochutnání míru v sobě i svého božství. Jak mi řekla jedna klientka. „Byla jsem u vás před rokem, moc mi to pomohlo a od té doby skutečně myslím jinak“.

Více o terapiích, které na základě metody RUŠ dělám již 8 rokem, v blogu na stránky TANČÍM ŽIVOTEM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Online Kurzy

Informace o kurzech Čtěte zde ...

Pokud máte předplacený účet pokračujte dále do kurz

Vstup do kurzu ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájema získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>