Žít lehce a s radostí.

Dělat to, co mě baví.
Vědět, že tento život je můj.
Užívat si každý okamžik.
Být zdravý a v hojnosti.Od dětství mě zajímá lidská psychika, vztahy mezi lidmi, udržení věčného mládí a pružnosti těla i mysli. Byla jsem gymnastka. V dospívání jsem začala cvičit jógu a meditaci. Později jsem učila děti i dospělé různým druhům pohybu. Pak břišní tance. Spontánní tance. Improvizaci v tanci. Snažím se, aby šlo o relaxaci v pohybu. Aby všechny složky naší bytosti byly v souladu. Láska k vlastnímu tělu a životu.

Oslovila mě spousta knih (např. Tvůrčí představivost, Hovory s bohem, Zasvěcení, Světelná tantra) a učitelů na mé cestě pochopení života. Silvova metoda. Numerologie. Astrologie. Kreslení pravou hemisférou. Hluboké meditace a vhledy, které přicházely.

Metoda RUŠ mi velmi pomohla v osobním životě a zapadla dokonale do všeho, co jsem se kdy naučila. Rozhodla jsem se ji studovat a předávat dále. Klienti se krásně rozsvěcují k oboustranné spokojenosti. Myslím, že je to skutečně práce pro lepší lidství a svět. A moc mě baví. Těším na další nádherné zkušenosti, které život chystá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 komentáře u Má cesta životem

  • Teším sa, že som sa dostala k Vašim slovám. Sú v súzvuku s mojou dušou. Sú mi blízke.
    Na našom dome v Nitre prebiehajú víkendové semináre rush. Rada by som poskytla priestor Vašim aktivitám. T. č. 00421 903 710 421.
    Prajem všetko dobré.
    Hirgelová

    • Krásný den, moc děkuji a velmi mě těší, že stránk a slova potěšily Vás. Nitru mám sice daleko, ale jsem přístupná všemu zajímavému. Mé číslo je 776627442 a uvidíme, co nás napadne. Přeji, ať vše jde hladce a lehce v životě. Jana

Online Kurzy

Informace o kurzech Čtěte zde ...

Pokud máte předplacený účet pokračujte dále do kurz

Vstup do kurzu ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájema získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků